شکستگی آلت
رحم اجاره ای
مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی
جنین اهدائی( 36 31 36 32 )031  جنین اهدایی
اسپرم اهدائی  ( 36 31 36 32-031 )  بارداری با اسپرم اهدایی
تعیین جنسیت 36 31 36 32-031
تولید اسپرم ازسلولهای بنیادی چقدر پیشرفت کرده؟

شکستگی آلت

آیا براستی آلت هم دچار شکستگی می شود ؟ جواب آری است . چطور ممکنست عضوی که فاقد اجزاء استخوانی است بشکند ؟برای اینکه به مفهوم شکستگی آلت بهتر پی ببرید لازمست بدانید که نعوظ چگونه ایجاد می شود.

در حال عادی به آلت نیزمثل بقیه اعضاء بدن خون سرخرگی(حاوی اکسیژن ومواد غذائی ) وارد می شود و خون سیاهرگی (حاوی اکسید دو کربن و...)از آن خارج میشود . موقع تحریک جنسی بتدریج راه خروج خون سیاهرگی مسدود میگردد درحالیکه ورود خون سرخرگی ادامه دارد

این پدیده تشابه با این دارد که تیوپ لاستیکی استوانه ای شکل در حال باد شدن باشد .بعد از اینکه آلت پر از خون(با فشار چندین برابر فشار خون)شد نعوظ کامل ایجاد شده است . بعد از رفع تحریک جنسی (با یا بدون دفع منی ) دریچه های سیاهرگی باز میشوند وبا تخلیه شدن خون آلت نعوظ از بین میرود .

حال اگر در حال نعوظ فشار غیر متعارفی به آلت واردشود ممکنست دیواره ی آلت (لایه زیر پوستی آلت) دچار ترکیدگی (پاره شدن لایه مذکور)شود که معمولا همراه با شنیدن صدای تق میباشد .بدنبال پاره شدن لایه فوق خون موجود در آلت که فشاری یسیار زیادتر از محیط بیرونش دارد بسرعت خارج میگردد وآلت متورم وکبود رنگ (شبیه بادمجان )میشود وصاحب آلت مات ومبهوت وسرگردان که چی شد و چه باید بکنم ؟به هیچکس هم که نمیتونم بگم !!! در عکس زیر بدنبال شکستگی آلت ، خون در زیر پوست جمع شده و آلت کبود و متورم شده است .

فرد مبتلا اگر دانا باشد به نتیجه میرسد که بهتر است به پزشکی مراجعه کند که در اینصورت پزشک او را به متخصص جراحی کلیه ومجاری ادرار معرفی میکند وجراح با ترمیم پارگی زیر بیهوشی او را درمان میکند .

راه پیشگیری :
موقع معاشقه با شریک جنسی مواظب رفتارهای غیر متعارف خودمان باشیم .چون بعضی شوخیهای رفتاری جنسی ممکن است مشکل ساز شود . خود مرد هم با آلت در حال نعوظ خودش نباید کاری کند که بشکند . برای تفهیم بهتر موضوع دو دلیل رایج شکستگی را توضیح میدهم .

1- اگر مرد آلت سفت شده ی خود رابا یک دست طوری گرفته باشد که نصف آن در دستش ونصف دیگرش آزاد باشد و زن با باسن ناگهان روی آن بیفتد آلت از وسط میشکند .

2- اگرپسری نعوظ شدید بی موقعی پیدا کرده که به نظرش آزاردهنده است .جهت از بین بردن نعوظ ممکنست با دو دست آلت خود را گرفته وبا ایجاد فشار خمشی آلت خود را بشکند .


آدرس مطب : اصفهان ، خ شمس آبادی ، روبروی بیمارستان سینا ، اول کوچه 32
تلفن : 32363136 - 031