مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی
مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی
مراقبتهای قبل از بارداری با اسپرم اهدایی
IUI    ( تلقيح اسپرم شسته شده داخل رحم )
اسپرم اهدائی  ( 36 31 36 32-031 )  بارداری با اسپرم اهدایی
تعیین جنسیت 36 31 36 32-031
تولید اسپرم ازسلولهای بنیادی چقدر پیشرفت کرده؟

مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی

مواظبتهای دوران حاملگی که در فضای مجازی در دسترس خانمهای باردار می باشد عمدتا حول وحوش مصرف غذاها و ویتامینهای مفید و چگونگی برخورد با ویار و یبوست و... کدام غذاها در دوران بارداری نباید مصرف شوند می باشد . ما در این مقاله نکات دیگری که اکثر افراد نمی دانند چه تاثیری بر جنین دارد را یادآور می شویم و روشهای مقابله با آنها را توضیح می دهیم .
موبایل وتلفن
صحبت کردن با تلفن ثابت سیم دار مجاز و بدون خطراست ولی با تلفن بی سیم و تلفن همراه در سه ماهه ی اول بارداری مضّر است ، چنانچه تلفن همراه در حال شارژ شدن باشد و مکالمه کنید ضرر آن بیشتر است . مواقعی هم که موبایل روشن است ولی با آن کار نمی کنید بعلت وجود میدان مغناطیسی اطراف آن بهتر است در فاصله ی بیش از دو متری بدن قرار داده شود . واضح است که آسیبهای وارده به جنین در این موارد رابطه مستقیم با مدت زمان استفاده از آن دارد ، یعنی اگریکساعت در شبانه روز با موبایل صحبت کنید آسیبهای وارده شش برابر حالتی است که بمدت 10 دقیقه صحبت کرده باشید .
بنا برین توصیه می شود چنانچه شخصی با موبایلتان تماس گرفت و می خواهد چند دقیقه صحبت کند از او بخواهید که قطع کند و به تلفن ثابتتان زنگ بزند . زمانی که می خواهید از برنامه های موبایل ( موسیقی ، بازی ، مشاهده کلیپ ) استفاده کنید توصیه می شود آنرا در حالت پرواز ( در این حالت کسی قادر نیست به شما زنگ بزند ) قرار داده و از آن استفاده کنید .

مراقبت های بعد از بارداری
وسائل برقی دارای میدان الکتریکی
ماشین ظرفشوئی و لباسشوئی و ماکروفرو... هنگام کارکردن چون دارای میدان الکترومغناطیسی هستند برای زنان باردار خصوصا در سه ماهه اول حاملگی مضرند و زن خانه دار حامله ، حداقل 3متر فاصله را با این وسائل در حال کار باید حفظ کند . باز واضح است که هرچه مدت زمان تماس زیادتر باشد و هر چه فاصله کمتر باشد آسیب وارده به جنین بیشتر است .البته چون درب ماکروفر دارای پوشش محافظ جذب کننده ی امواج است و قسمت عمده ی امواج را جذب می کند ضرر کمتری دارد .
کامپیوتر
کار با کامپیوتر ( لپتاپ ) هم آسیبهای خاص خودش را به جنین وارد می کند. بدترین حالت آن این است که لپ تاپ روی زانوها گذاشته شود و مدّت زیاد در سه ماهه اول بارداری استفاده شود . چنانچه کارمندی هستید که ناچارید روزی چند ساعت با کامپیوتر کار کنید از حد اکثر مرخصی استحقاقی در سه ماهه اول بارداری استفاده کنید و یا از پوشش الیاف نقره ای که مخصوص خانمهای حامله بشکل شورت ساخته شده وتا بالای ناف را می پوشاند باید استفاده شود .
اکیدا توصیه می شود که در منزل فقط زمانی که با اینترنت کار دارید مودم را روشن کنید و بقیه ی اوقات خاموش باشد . اتاق استراحت خانم باردار نباید نزدیک به مودم باشد و زمانی که شخص دیگری از اینترنت کامپیوتر استفاده می کند و ناچارا مودم روشن است زن باردار منزل از مودم و لپ تاپ باید فاصله بگیرد .
تلویزیون و رادیو
تلویزیون و رادیووحتی ساعت نیزهنگام روشن بودن دارای امواج الکترومغناطیسی هستند و میزان امواج آنها نسبت مستقیم با اندازه ی آنها دارد . به این ترتیب امواج ساطع شده از تلویزیون قابل توّجّه ولی امواج مربوط به رادیو و ساعت جزئی و قابل چشم پوشی است .
حفظ فاصله ی مناسب هنگام تماشای تلویزیونهای42 اینچ 3/5 مترو تلویزیون های 52 اینچ 4/5 مترباید باشد (به ازا هر 5 اینچ افزایش سایز تلویزیون 50 سانت بیشتر باید از تلویزیون فاصله گرفت ) . مجددا یادآور می شوم که رعایت حفظ فاصله ی مناسب در سه ماهه اول بارداری ضروری تر است .
برق فشار قوی
چنانچه از مجاور منزلتان برق فشارقوی عبور می کند و امکان تعویض منزل وجود ندارد ، باید در دورترین نقطه منزل ( نسبت به محل عبور برق پرفشار ) زندگی کنید طوریکه بیش از 10-20 متر با سیمهای برق فاصله داشته باشید .
ورزش
ازدویدن و ورزش متوسط وسنگین باید خودداری کنید ولی ورزشهای سبک مثل شنا و دوچرخه سواریِ تفریحی و پیاده روی نه تنها اشکالی ندارد بلکه مفید است .ورزشهای سبکِ مفید اگر باتفاق دوستان و عزیزان باشد دارای اثرات مفید بیشتری خواهد بود .واضح است که مسیردوچرخه سواری باید به دور از خطر تصادف باشد .
اتومبیل و سایر خودروها
رانندگی در شش ماه ی اول بارداری در مسیرهای کوتاه ( منزل تا محل کار ) بشرطی که با سرعت مطمئنه و رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی باشد اشکالی ندارد .
در کشورهای پیشرفته دودِ اتومبیلهای بنزینی مقداری ( 1/5 تا 2 برابر ) مضّرتر از دود خودروهای گازوئیل سوز است ولی در ایران بعلت اینکه آلاینده ها و سموم دودِ گازوئیل حدود 600 برابر گازوئیلهای خارجی است ، همه ( ومخصوصا زنهای باردار ) باید حداکثر دقت خود را بکنیم که دود خودروهای گازوئیل سوزرا استنشاق نکنیم و هر چه سریعتر از وسیله ی دود زا ( کامیون و اتوبوس ) دور شویم . .
پر واضح است که نه تنها سیگار نباید بکشید بلکه در منزل و محل کارتان شخص دیگری هم نباید سیگار بکشد . مجددا تاکید می گردد که رعایت احتیاطات فوق در سه ماهه اول بسیار ضروری تر از سه ماهه ی دوم و سوم است .
وضعیت روحی
زن حامله باید سعی کند که هر بیشتر در مجالس شادی شرکت کند ودرمهمانیها و مجالس از طرح موضوعات حزن انگیز خوداری کنند و صحبتهای شادی بخش را مطرح کنند . چنانچه ناچارید در مجلس خاکسپاری یا ترحیم بستگان شرکت کنید سعی کنید مدت کمتری آنجا باشید و اگر بتوانید ، سعی کنید درحالیکه جسمتان آنجاست فکرتان را معطوف به موضوع دیگری کنید . از کنجکاوی در دیدن صحنه های دلخراش تصادف و مشاهده ی عزیز از دست رفته در غسالخانه ، و سایر صحنه های دردناک بشدت باید پرهیز کرده و به شنیدن چگونگی آن واقعه اکتفا کنید .
متفرقه
از رنگ کردن موها و لیزر موهای زائددر شش ماهه ی اول بارداری باید خودداری شود .تاتو وهاشور ابرو هم نباید انجام شود .
مصرف فست فود ، الکل ، غذاهای فرآوری شده ، ماهیهای دریا ( بعلت داشتن جیوه ) و روزه داری مضرّ است .
مصرف ماهی آب شیرین ، سبزیجات و میوه جات ، نوشیدن آب فراوان ، مالیدن روغن نارگیل روی شکم وپستانها ، خوردن قرص فولیک اسید و حمایت عاطفی همسر( و سایر بستگان ) مفید است .
جهت اطلاع عموم هم یادآور می شویم که عدم رعایت نکات فوق درهمه ی افراد موجب : تضعیف سیستم ایمنی ، افزایش احتمال ابتلا به سرطان ، کاهش قدرت باروری ، کاهش توانائی جنسی ، افزایش احتمال ابتلا به آلزایمرو پارکینسون و بیماری ام اس ( و یا شروع زودتر آنها ) می شود .
سلامت جسم وآرامش روان نوزاد دلبندتان آرزوی ماست


آدرس مطب : اصفهان ، خ شمس آبادی ، روبروی بیمارستان سینا ، اول کوچه 32
تلفن : 32363136 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

گلنوش [ 1400-03-23 ]
سلام 25 سالمه ، رحم اجاره میدم ، ساکن یزد م . شهر های دیگه هم میرم ، مطلقه ام . مبلغ 80 میلیون ماهی 1میلیون تومن شماره 09138468716

هانی [ 1400-02-28 ]
سلام آقا دکتر ببخشید من که میخوام از آذربایجان شرقی برای گرفتن اسپرم اهدایی بیام ، میشه تموم ازمایشها رو بگین تو شهر خودم انجام بدم ، و فقط روز ای یو ای بیام اصفهان؟ جواب : بله امکان پذیر است .

رها [ 1400-02-25 ]
سلام خدمت آقای دکتر ایزدی با تشکر از شما و پرسنل خوبتون من با ترزریق اول باردار شدم واقعا ممنونم من و همسرم همیشه دعاگوی شما هستیم

شبنم [ 1400-02-20 ]
ممنونم از آقای دکتر ایزدی ک بعد از پنج سال با اولین تزریق باردار شدم.

فرشته [ 1400-02-15 ]
سلام خدمت آقای دکتر،به خاطرزحماتتون ممنونم.

فاطی [ 1400-02-11 ]
باسلام خسته نباشید به جناب اقای دکتر ایزدی خیلی ممنونم که بعد از ۶ سال منو به ارزوم رسوندیم با اولین تزریق

امید [ 1400-02-07 ]
با سلام و احترام بی پایان بر شما جناب آقای دکتر بزرگوار و زحمتکش و همسر محترمتون خانم دکتر عزیز و همچنین پرسنل خوب مطب .بعد از گذراندن یک برهه بسیار تلخ و سخت از زندگی مشترک من و همسرم اکنون که نور امید را به زندگیمان تاباندید و جان دوباره به ادامه زندگیمان بخشیدید بلطف خدای مهربان و دستان پر مهر شما بعد از اولین مراجعه به مطب نتیجه مثبت گرفتیم بسیار بسیار خوشحالیم،ازینکه حال دلمان را خوب کردید از خدا میخواهیم که همیشه حال دلتون خوب باشه و زندگیتون پر برکت انشاالله

محمد [ 1400-02-05 ]
با سلام خدمت جناب آقای دکتر ایزدی به لطف خدا و کمک شما بعد از ۸سال ،بار دوم مراجعه به مطب شما به آرزوی خودرسدیم ازشما بینهایت ممنون وسپاسگذاریم

کیوان [ 1400-01-17 ]
با عرض سلام وامید سربلندی خدمت اقای دکتر و خانم مهربان ودلسوز ایشان که به یاری خدا کار پزشکی ایشان بسیاری از خانوادهای که از داشتن یک فرزند وامید به زندگی و اینده محروم و افسرده بودن را امیدوار میکنند پروردگار متعال نیز به ایشان و نسل ایندهشان نیز روی عنایت و سر بلند باشند در ضمن حواستون به امیدواران بی بضاعت نیز باشد ممنون وتشکر

مریم [ 1400-01-09 ]
با عرض سلام خدمت جناب دکتر ایزدی سال جدید رابه شما و همکارانتان تبریک عرض میکنم انشالله که سالی پر خیروبرکتی داشته باشید ،خداوند توفیقی به بنده داد که به کمک شما طی ۴مرحله تزریق باردار شدم و امیدوارم که دیگر دوستان هم به این موفقیت دست پیدا کنند

سمان [ 1399-12-17 ]
سلام خدمت اقای دکتر مهربان وخوش برخورد وهمچنین پرسنل دلسوزشان. تشکر میکنم از شما. که باعث شدید منوهمسرمم طعم شیرین مادر وپدرشدن رو حس کردیم. من باتزریق چهارمم تستم مثبت شد. ان شاالله که خدا شما اقای دکتر عزیز که همچو فرشته ای هستید برای آنهایی که نا امیدند را برایمان حفظ کند. تشکر

ا خ [ 1399-11-29 ]
با تشکر از دکتر عنایت الله ایزدی بعد از ده سال چراغ خونه روشن شد،

ا م [ 1399-11-28 ]
باسلام آقای دکتر عنایت الله ایزدی خواستم از شما وپرسنل خوبتون تشکر کنم .از همنجادستتون رامیبوسم من هم با هفتیم بار آی یو آی بعد،از ده سال باردا ر شدم از شما دکتر با تجربه بسیار سپاسگذارم

م خ [ 1399-11-01 ]
سلام وخسته نباشیدخدمت آقای دکتر،خواستم ازشماوپرسنل خوبتون تشکرکنم ازهمین جادستتون رومیبوسم ،من هم بااولین بارآی یوای بعد از ۸سال باردارشدم ازشمادکترباتجربه بسیارسپاسگزارم.

مریم [ 1399-10-30 ]
با سلام خدمت آقای دکتر ایزدی و همسرشون و پرسنل محترم و دلسوز ایشان خدا را شکر میکنم که با کمک شما عزیزان من و همسرم طعم شیرین پدر و مادر شدن را بعد از هشت سال میچشیم. دیروز نتیجه آزمایش بارداریم مثبت شد و ما سر از پا نمیشناسیم. ان شالله هر چی از خدا میخواین بهتون بده.

مریم [ 1399-10-30 ]
سلام واقعا نمیدونم با چه زبونی از اقای دکتر ایزدی تشکر کنم که رویای فرزند داشتن را برای من و همسرم به واقعیت تبدیل کردند

ریحانه [ 1399-10-18 ]
سلام آقای دکتر ایزدی از شما بسیار ممنونم که به لطف خدا بعد از ۱۷ سال بالاخره امید را به زندگی من وهمسرم هدیه دادید ومن با اولین تزریق باردار شدم بعد از اون همه سختی که کشیدیم برای درمان.از پرسنل مودب ومهربانتان تشکر میکنم

الهام [ 1399-10-17 ]
از شما اقای دکتر ایزدی نهایت تشکر را دارم من برای بار اول تزریقم مثبت شدتزریقم خیلی راحت بود و مشکلی نداشتم ممنونم

لعیلا [ 1399-10-13 ]
باعرض سلام خدمت آقای دکتر ایزدی من العان باردارم واز اقای دکتروپرسنله ایشان بی نهایت سپاسگذارم.مطالب هم خیلی مفیداست وسعی میکنم کامل رعایت کنم.تشکر

فاطمه [ 1399-09-29 ]
ممنون از آقای دکتر که بااین روش خیلیا رو مادر کردن وممنون از بابت توضیحات کامل و جامع شون

محمد [ 1399-09-07 ]
باسلام۰ممنونم اززحمات آقای دکتر باعنایت خداوزحمات دکتروپرسنل باراول نتیجه گرفتیم منوخانومم ب آرزومون رسیدیم

نگار [ 1399-09-05 ]
سلام خیلی ممنونم ازتون آقای دکتر ایزدی من اولین بار که اومدم و شما برام آی یو آی انجام دادید باردار شدم خدارو صد هزار مرتبه شکر واقعا ممنونم ازتون خدارو شکر بخاطر وجودتون

آزاده [ 1399-09-04 ]
با سلام و آرزوی توفیق : از اینکه اطلاعات من راجع به مراقبتهای دوران بارداری زیاد شد سپاسگزارم . و بخاطر اینکه اینقدر بفکر نوزاد دلبند ما هستید دست و روی ماهتان را میبوسم . . . موفق و پایدار باشید .

میترا بانو [ 1399-09-03 ]
خداوند را شاکرم که توسط دستان متبحر شما خداوند فرزند دیگری به ما عطا کرد تا موجب شادی روح افزای خانواده باشد،قلم در نوشتن و بیان قدر دانی از لطف ومحبت شما عاجز است برای شماوخانواده محترمتان عمر طولانی و شادمانی آرزو میکنم

علی [ 1399-08-29 ]
سلام خدمت اقای دکتر امروز جواب ازمایش همسرم مثبت شد بعد ۱۵روز و دومین ای یو ای خیلییی ممنون از لطفتون

سارا [ 1399-08-29 ]
با عرض سلام خدمت آقای دکتر و همسر مهربانتون بسیار از شما ممنونم که من و همسرمو به آرزومون رسوندین از اون روز به بعد زندگی ما رنگ و بوی جدیدی گرفته امیدوارم هرچی از خدا میخواین بهتون بده که دل ما زوج های جوان را شاد میکنید به تمام دوستان پیشنهاد میدم به جای هزینه های بیخودی در مراکز ناباروری و اتلاف وقتشون مستقیما به اینجا مراجعه کنند چون نتیجه میگیرند با اینکه مسیر رفت و امد برای ما سخت بود ولی واقعا ارزششو داره.

محدثه [ 1399-08-25 ]
باسلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر عنایت الله ایزدی و همسر محترمتان و پرسنل خوبتون تشکر می کنم من هم با دومین بار ای یو ای باردار شدم از شما بسیارممنون و سپاسگذارم

محمد [ 1399-08-24 ]
باعرض سلام خدمت اقای دکترعنایت الله ایزدی اززحمات شماوهمسرتون سپاسگذاریم شمامن وهمسرم به زندگی امیدوارکردید.خدابهتون سلامتی بدهد

اعظم [ 1399-08-21 ]
واقعا از دکتر ایزدی و همسرشون ممنونم . من بعد از هفت سال و شش بار انتقال باردار شدم . پیشنهاد میکنم هرکسی شوهرش مشکل داره بدون تلف کردن وقت و هزینه حتما به مطب دکتر سر بزنند .

سوگل [ 1399-08-20 ]
سلام وخسته نباشیدخدمت آقای دکتر،خواستم ازشماوپرسنل خوبتون تشکرکنم ازهمین جادستتون رومیبوسم ،من هم بااولین بارآی یوای باردارشدم ازشمادکتردلسوزبسیارسپاسگزارم

زهرا [ 1399-08-19 ]
با سلام خدمت جناب آقای دکتر ایزدی و پرسنل محترم مطب ، من برای بار دوم که مراجعه کردم باردار شدم از زحمات شما کمال تشکر و قدر دانی را دارم

زهرا [ 1399-08-17 ]
با سلام خدمت آقای دکتر عنایت الله ایزدی واقعا از شما تشکر میکنم که بعد از هفت سال زندگی با لطف خدا و کمکهای شما برای اولین بار به روش آی یو آی به آرزوی زیبامون رسوندین واقعا کمال تشکر رو دارم انشالله که هرجا هستین موفق باشید و آرزوی سلامتی برای شما و خانواده محترمتان رو دارم .

زهرا [ 1399-07-29 ]
سلام خدمت آقای دکتر.میخواستم از ایشان و همکاران خوبشان تشکر کنم . ما بعداز 3بار عمل الان همسرم حامله ست و ما انگیزه ای دوباره برای ادامه زندگی پیدا کردیم

معصومه [ 1399-07-24 ]
سلامدخدمت دکتر ایزدی من بار دوم پیش شما باردار شدم واقعا ازتون سپاسگذارم انشالاه ک همیشه موفق باشی

امیرعلی [ 1399-07-20 ]
سلام از اقای دکتر ممنونیم که مارو به ارزومون رسوند ایشالا که همه نتیجه بگیرند

مهتاب [ 1399-07-19 ]
با سلام خدمت جناب دکتر ایزدی و همسر عزیزشون تا اخر عمرم دعاگوی شنا و همسرتون هستیم من بار اول پیش اقای دکتر ایزدی رفتم و باردار شدم خدا خیرشون بده

الهام [ 1399-07-19 ]
عرض سلام دارم خدمت آقای دکتر امیدوارم همیشه تندرست و سلامت باشید، ممنون از راهنمایی های مفیدتون من حتی با گرفتن جنین اهدایی از شهر خودمون بازم باردار نشدم وخدارو شکر میکنم که به طور اتفاقی با سایت آقای دکتر آشنا شدم و برای بار دوم با تزریق اسپرم اهدایی بعد از ۷سال الان باردارم خیلی خیلی سپاسگذارم از شما اجرتون با خدا

معصومه [ 1399-07-15 ]
سلام و وقت بخیر خدمت جناب دکتر ایزدی و همسر مهربان و دلسوزشون کمال تشکر و قدر دانی را دارم اول با امید به خدا دوم شما بزرگوار با تمام زحمتهایی که برایتون داشته ایم ما را تحمل کرده با صبر و شکیبایی به ما کمک کردین ما بعد از ۵ سال صاحب اولین فرزند خود شدیم بی نهایت از شما سپاس گذارم

معصومه [ 1399-07-13 ]
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ایزدی گرامی و همسر محترمشون من و همسرم یک فرزند چهار ساله داشتیم و برای بچه دوم مراجعه کردیم و به لطف خدا و دستان پرخیر آقای دکتر بار اول باردار شدم . انشاءلله خداوند عمر طولانی و با عزت نصیب شما کند تا همچنان سبب خیر در زندگی زوجین نابارور باشین

آیهان [ 1399-07-13 ]
سلام آقای دکتر من ازتون ممنونم بعد از12سال با اسپرم اهدایی من بار ارشدم خدا خیرتون بده

پرنیان [ 1399-07-13 ]
سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر. من و همسرم بعد از سالها انتظار بالاخره خوشحال شدیم.امیدوارم آقای دکتر همیشه سلامت و موفق باشند

ترانه [ 1399-07-10 ]
باسلام از اقای دکتر کمال تشکررا دارم من با تلقیح اول باردار شدم

مریم [ 1399-07-09 ]
با سلام واحترام مدت 14 سال ازدواج کرده ام و وبا شوهر خواهرم که دارای 4 فرزند می باشد ازدواج کردم وخواهرم فوت کردن والانه بچه ها بزرگ شدن دوست دارم خودم مادر بشوم وشوهر بعدازفوت خواهرم لوله هایش را بسته وخیلی می ترسد آنها را بازکند وحتی حاضر نمی شود از راه بیضه ها آزمایش اسپرم بدهدنمی دانم چکاربکنم سن من بالامی رود وعادت ماهانه کم کم از سرم میرود شمارا به خدامراراهنمایی بکنید می توانم از اسپرم اهدایی استفاده کنم .تا من هم از مادر شدن محروم نشوم .با تشکر

فریده [ 1399-07-04 ]
سلام پیام دادم تا تشکر کنم از شما دکتر جان و همسر مهربونتون من بار سوم تزریق ، باردار شدم . ممنونم . همیشه دعای خیر ما پشت سر شماست .

لیلا فرحانی [ 1399-07-01 ]
با سلام وارزوی موفقیت برای شما ممنون از زحماتتون اقای دکتر و اطلاعاتی که دراختیار ما گذاشتید مقاله عالی بود وازاینکه به فکر سلامتی مادر وحنین هستید یک دنیا ممنون .

مریم [ 1399-06-30 ]
باسلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر تشکر ویژه از شما و همسر محترمتون بنده بار اول تزریق باردار شدم.سپاسگذارم

زیبا [ 1399-06-19 ]
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اقای دکتر عزیز و خانم دکتر،من هم بعد از سالها انتظار جواب ازمایشم مثبت شد و بسیار خوشحالم و اول خدا رو سپاس میگویم و بعدش تا زنده ام دعا گویی اقای دکتر هستم ،بسیار سپاسگزارم

مطهره [ 1399-06-17 ]
بنام حضرت دوست ک هرچه داریم از اوست چو بیماراز شفا سرمست گردد طبیب ازجام شادی مست گردد خدا شافی واین خود افتخاریس ک طبیبی باخدا همدست گردد استاد عالیقدر جناب آقای دکتر عنایت الله ایزدی وهمسرگرامیتان سلام علیکم من وهمسرم برخود وظیفه میدانیم اززحمات بی دریغ شما سرور گرامی ودانشمندمتعهد درحرفه مقدس پزشکیتان ک با دستان شفا بخشتان من وهمسرم را بعد از ۱۵سال انتظارلبخندی دوباره ب زندگی زدیم صمیمانه سپاسگزاری کنیم.بی شک تلاش وعلم وعمل صادقانه حضرتعالی درمحضر باریتعالی جلوه دیگری دارد.انشاالله عمرتون با

فاطمه [ 1399-06-16 ]
با عرض سلام واحترام خدمت جناب آقای دکتر ایزدی وخانم دکتر ، از زحمات شما کمال تشکر و قدردانی را داریم . بعد از ۱۲ سال با خواست الهی و زحمات حضرتعالی ما به آرزویمان رسیدیم و صاحب فرزند شدیم با تشکر و سپاس فراوان

ترنم ع [ 1399-06-14 ]
با سلام و خدا قوت خدمت پزشک دلسوز و مهربون دکتر ایزدی و خانم دکتر عزیز واقعا ممنون به امید خدا و توسل به امام حسین و کمک شما من بعد از ۷سال باردار شدم نمیدونید چقدر اشک شوق ریختم بعد از این که جواب ازمایشما گرفتم خدا خیرتون بده

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام ( مستعار یا واقعی ) :
تلفن ( اختیاری ) :
ایمیل ( اختیاری ) :
متن پیـام :