مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی
رحم اجاره ای
IUI    ( تلقيح اسپرم شسته شده داخل رحم )
مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی
تولید اسپرم ازسلولهای بنیادی چقدر پیشرفت کرده؟
اسپرم اهدائی  ( 36 31 36 32-031 )  بارداری با اسپرم اهدایی
تعیین جنسیت 36 31 36 32-031

مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی

مواظبتهای دوران حاملگی که در فضای مجازی در دسترس خانمهای باردار می باشد عمدتا حول وحوش مصرف غذاها و ویتامینهای مفید و چگونگی برخورد با ویار و یبوست و... کدام غذاها در دوران بارداری نباید مصرف شوند می باشد . ما در این مقاله نکات دیگری که اکثر افراد نمی دانند چه تاثیری بر جنین دارد را یادآور می شویم و روشهای مقابله با آنها را توضیح می دهیم .
موبایل وتلفن
صحبت کردن با تلفن ثابت سیم دار مجاز و بدون خطراست ولی با تلفن بی سیم و تلفن همراه در سه ماهه ی اول بارداری مضّر است ، چنانچه تلفن همراه در حال شارژ شدن باشد و مکالمه کنید ضرر آن بیشتر است . مواقعی هم که موبایل روشن است ولی با آن کار نمی کنید بعلت وجود میدان مغناطیسی اطراف آن بهتر است در فاصله ی بیش از دو متری بدن قرار داده شود . واضح است که آسیبهای وارده به جنین در این موارد رابطه مستقیم با مدت زمان استفاده از آن دارد ، یعنی اگریکساعت در شبانه روز با موبایل صحبت کنید آسیبهای وارده شش برابر حالتی است که بمدت 10 دقیقه صحبت کرده باشید .
بنا برین توصیه می شود چنانچه شخصی با موبایلتان تماس گرفت و می خواهد چند دقیقه صحبت کند از او بخواهید که قطع کند و به تلفن ثابتتان زنگ بزند . زمانی که می خواهید از برنامه های موبایل ( موسیقی ، بازی ، مشاهده کلیپ ) استفاده کنید توصیه می شود آنرا در حالت پرواز ( در این حالت کسی قادر نیست به شما زنگ بزند ) قرار داده و از آن استفاده کنید .

مراقبت های بعد از بارداری
وسائل برقی دارای میدان الکتریکی
ماشین ظرفشوئی و لباسشوئی و ماکروفرو... هنگام کارکردن چون دارای میدان الکترومغناطیسی هستند برای زنان باردار خصوصا در سه ماهه اول حاملگی مضرند و زن خانه دار حامله ، حداقل 3متر فاصله را با این وسائل در حال کار باید حفظ کند . باز واضح است که هرچه مدت زمان تماس زیادتر باشد و هر چه فاصله کمتر باشد آسیب وارده به جنین بیشتر است .البته چون درب ماکروفر دارای پوشش محافظ جذب کننده ی امواج است و قسمت عمده ی امواج را جذب می کند ضرر کمتری دارد .
کامپیوتر
کار با کامپیوتر ( لپتاپ ) هم آسیبهای خاص خودش را به جنین وارد می کند. بدترین حالت آن این است که لپ تاپ روی زانوها گذاشته شود و مدّت زیاد در سه ماهه اول بارداری استفاده شود . چنانچه کارمندی هستید که ناچارید روزی چند ساعت با کامپیوتر کار کنید از حد اکثر مرخصی استحقاقی در سه ماهه اول بارداری استفاده کنید و یا از پوشش الیاف نقره ای که مخصوص خانمهای حامله بشکل شورت ساخته شده وتا بالای ناف را می پوشاند باید استفاده شود .
اکیدا توصیه می شود که در منزل فقط زمانی که با اینترنت کار دارید مودم را روشن کنید و بقیه ی اوقات خاموش باشد . اتاق استراحت خانم باردار نباید نزدیک به مودم باشد و زمانی که شخص دیگری از اینترنت کامپیوتر استفاده می کند و ناچارا مودم روشن است زن باردار منزل از مودم و لپ تاپ باید فاصله بگیرد .
تلویزیون و رادیو
تلویزیون و رادیووحتی ساعت نیزهنگام روشن بودن دارای امواج الکترومغناطیسی هستند و میزان امواج آنها نسبت مستقیم با اندازه ی آنها دارد . به این ترتیب امواج ساطع شده از تلویزیون قابل توّجّه ولی امواج مربوط به رادیو و ساعت جزئی و قابل چشم پوشی است .
حفظ فاصله ی مناسب هنگام تماشای تلویزیونهای42 اینچ 3/5 مترو تلویزیون های 52 اینچ 4/5 مترباید باشد (به ازا هر 5 اینچ افزایش سایز تلویزیون 50 سانت بیشتر باید از تلویزیون فاصله گرفت ) . مجددا یادآور می شوم که رعایت حفظ فاصله ی مناسب در سه ماهه اول بارداری ضروری تر است .
برق فشار قوی
چنانچه از مجاور منزلتان برق فشارقوی عبور می کند و امکان تعویض منزل وجود ندارد ، باید در دورترین نقطه منزل ( نسبت به محل عبور برق پرفشار ) زندگی کنید طوریکه بیش از 10-20 متر با سیمهای برق فاصله داشته باشید .
ورزش
ازدویدن و ورزش متوسط وسنگین باید خودداری کنید ولی ورزشهای سبک مثل شنا و دوچرخه سواریِ تفریحی و پیاده روی نه تنها اشکالی ندارد بلکه مفید است .ورزشهای سبکِ مفید اگر باتفاق دوستان و عزیزان باشد دارای اثرات مفید بیشتری خواهد بود .واضح است که مسیردوچرخه سواری باید به دور از خطر تصادف باشد .
اتومبیل و سایر خودروها
رانندگی در شش ماه ی اول بارداری در مسیرهای کوتاه ( منزل تا محل کار ) بشرطی که با سرعت مطمئنه و رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی باشد اشکالی ندارد .
در کشورهای پیشرفته دودِ اتومبیلهای بنزینی مقداری ( 1/5 تا 2 برابر ) مضّرتر از دود خودروهای گازوئیل سوز است ولی در ایران بعلت اینکه آلاینده ها و سموم دودِ گازوئیل حدود 600 برابر گازوئیلهای خارجی است ، همه ( ومخصوصا زنهای باردار ) باید حداکثر دقت خود را بکنیم که دود خودروهای گازوئیل سوزرا استنشاق نکنیم و هر چه سریعتر از وسیله ی دود زا ( کامیون و اتوبوس ) دور شویم . .
پر واضح است که نه تنها سیگار نباید بکشید بلکه در منزل و محل کارتان شخص دیگری هم نباید سیگار بکشد . مجددا تاکید می گردد که رعایت احتیاطات فوق در سه ماهه اول بسیار ضروری تر از سه ماهه ی دوم و سوم است .
وضعیت روحی
زن حامله باید سعی کند که هر بیشتر در مجالس شادی شرکت کند ودرمهمانیها و مجالس از طرح موضوعات حزن انگیز خوداری کنند و صحبتهای شادی بخش را مطرح کنند . چنانچه ناچارید در مجلس خاکسپاری یا ترحیم بستگان شرکت کنید سعی کنید مدت کمتری آنجا باشید و اگر بتوانید ، سعی کنید درحالیکه جسمتان آنجاست فکرتان را معطوف به موضوع دیگری کنید . از کنجکاوی در دیدن صحنه های دلخراش تصادف و مشاهده ی عزیز از دست رفته در غسالخانه ، و سایر صحنه های دردناک بشدت باید پرهیز کرده و به شنیدن چگونگی آن واقعه اکتفا کنید .
متفرقه
از رنگ کردن موها و لیزر موهای زائددر شش ماهه ی اول بارداری باید خودداری شود .تاتو وهاشور ابرو هم نباید انجام شود .
مصرف فست فود ، الکل ، غذاهای فرآوری شده ، ماهیهای دریا ( بعلت داشتن جیوه ) و روزه داری مضرّ است .
از مصرف زیاد چای ، کافئین ، قهوه خودداری شود ، و از پوشیدن کفش پاشنه بلند هم خودداری شود .
مصرف ماهی آب شیرین ، سبزیجات و میوه جات ، نوشیدن آب فراوان ، مالیدن روغن نارگیل روی شکم وپستانها ، خوردن قرص فولیک اسید و حمایت عاطفی همسر( و سایر بستگان ) مفید است .
جهت اطلاع عموم هم یادآور می شویم که عدم رعایت نکات فوق درهمه ی افراد موجب : تضعیف سیستم ایمنی ، افزایش احتمال ابتلا به سرطان ، کاهش قدرت باروری ، کاهش توانائی جنسی ، افزایش احتمال ابتلا به آلزایمرو پارکینسون و بیماری ام اس ( و یا شروع زودتر آنها ) می شود .
سلامت جسم وآرامش روان نوزاد دلبندتان آرزوی ماست


آدرس مطب : اصفهان ، خ شمس آبادی ، روبروی بیمارستان سینا ، اول کوچه 32
تلفن : 32363136 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

ح م [ 1400-10-08 ]
سلام و عرض خسته نباشید خدمت پزشک محترم و برسنل خوبتون من با بار اول ای یو ای الان پنج هفته و ۴ روزه که باردارم بعد از ۳ سال انتظار و ناامیدی اول از خداوند و سپس از شما کمال تشکر را دارم

قزوین [ 1400-09-25 ]
با سلام خدمت آقای دکتر ایزدی و همسر گرامی ایشان و پرسنل دلسوز ما بعد از هفت سال زندگی مشترک بالاخره با لطف خدا و کمک و یاری شما توانستیم طعم شیرین فرزند داشتن را تجربه کنیم و همگی با این خبر خوشحال کننده جانی دوباره گرفتیم.از شما بسیار بسیار سپاس گذارم و از خداوند برای شما طول عمر و سلامتی را خواهانم

نسا [ 1400-09-20 ]
سلام اقای دکتر ایزدی من از شما و پرسنل محترمتان بسیار سپاس گذارم .بعد از 16 سال بالاخره امید را به زندگی من و همسرم هدیه دادید و من با دومین تزریق باردار شدم.امیدوارم در دنیا و آخرت عاقبت به خیر شوید.

سارا [ 1400-09-20 ]
سلام خدمت دکتر ایزدی ممنونم بابت زحمات نتیجه بخش وشیرین شما از خداوند خواهان بهترینها برای شما هستم ،من با دوبار تزریق باردارشدم و تا همیشه مدیون شما هستم

باران [ 1400-09-14 ]
سلام آقای دکتر بنده هم بعد از سه بار تزریق مثبت شدم ممنونم از شما خدایا شکرت

هدیه خدا [ 1400-09-04 ]
باسلام خدمت آقای دکتر وهمسرمحترمشان بادومین بارتزریق، نتیجه مثبت شد باتشکرازشماوکلیه پرسنل مطب.

م س [ 1400-08-29 ]
سلام خدمت جناب اقای دکتر وهمسرمحترمشون : ممنون بابت زحماتتون ، ماهم ب لطف خدا و کمک شما بعداز چندسال ب آرزومون رسیدیم . ازخدامیخوام ک انشالله تن سالم و دل خوش ب شما و خانوادتون بده تا بتوانید بیشتر، آرزوی مراجعین مثل ما را برآورده کنید ، زنده و پایدار باشید .

فندق [ 1400-08-29 ]
با سلام خدمت آقای دکتر عزیز من وهمسرم اول از خداوبعد از شما سپاسگزار هستیم که بعد از سالها مارو به آرزوی قلبیمون رسوندین وبار چهارم مراجعه باردار شدم.

زیبا [ 1400-08-10 ]
سلام باتقدیر تشکر از دکتر ایزدی وخانم عزیزش یک دختر داشتم وبعد از 10من باردار شدم خیلی ازتون ممنونم

کنجد [ 1400-08-03 ]
باعرض سلام و ادب خدمت جناب آقای دکتر ایزدی و همسرگرامیتان من و همسرم به لطف خدا و کمک شمابعد از سه سال و دفعه ششم تزریق به ارزوی خود رسیدیم امیدوارم خدا به شماو خانواده محترمان سلامتی بدهد .

خدایا کمکم کن [ 1400-08-01 ]
باسلام وخسته نباشید خدمت آقای دکتر ایزدی و همکاران محترم من و همسرم طی ۱۰سال مراجعه به مرکز ناباروری وصرف هزینه های هنگفت هیچ نتیجه ای نگرفتیم با راهنمایی یکی از پزشکان به مطب شما مراجعه کردیم وبا اولین تزریق باردار شدم ولی متا سفانه سقط شد اکنون با زحمات فراوان شما دوباره باردار هستم از شما پزشک ارجمند تشکر و قدردانی میکنم واز خداوند منان خواهان توفیق روز افزون و سلامتی برای شما و خانم دکتر هستم

سلا [ 1400-07-28 ]
سلام آقای دکتر تشکر میکنم بعد از 5سال منو به آرزوم رسوندین

ترانه [ 1400-07-22 ]
با عرض سلام خدمت اقای دکتر ایزدی ،باسپاس از خداوند منان و بعد شما دکتر دلسوز و پرسنل فوق العاده عالیتون بنده بااولین تزریق بعد از سه سال و نیم باردار شدم و بعد از مدتها نور امید و خوشحالی به زندگیمون برگشت ازخداوند بهترینها را برای شما و خانواده محترمتون خواستارم

اوا [ 1400-07-17 ]
سلام خدمت اقای دکتر وهمسر دلسوز ومهربانشان من دفعه چهارم باردار شدم.از شما وهمسر تان نهایت تشکر را دارم.انشاالله خداوند به شما سلامتی وعزت عنایت بفرماید.

آریا [ 1400-07-15 ]
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ایزدی و همسر مهربان و دلسوزشان از زحمات شما سپاسگزارم که من و همسرم رو به آرزومون رسوندین و رنگ و بوی تازه ای به زندگیمون دادین

پروانه [ 1400-07-07 ]
سلام و خسته نباشی حضور آقای دکتر و همسر مهربانشان،من بعد از 13 سال نازایی بار سوم باردار شدم از شما دکتر ایزدی و همسر محترمتان کمال تشکر رو دارم من و همسرم این معجزه رو اول از خدا بعد از زحمات شما دارم خدا به شما و خانوادتون عوض خیر بده انشالله

سمیه [ 1400-06-30 ]
سلام خدمت جناب اقای دکتر ایزدی و همسر محترمشان ممنون از زحمات فراوان که بعد از 7سال ما را به ارزویمان رساندید امیدوارم همیشه تنتون سالم و سربلند باشید.

کامی خا [ 1400-06-28 ]
باسلام خدمت آقای دکتر ، خواهشمندیم نسبت به ترانس بودن یا همجنس گرابودن یا داشتن زوال عقلی یا بیماری منگولیسم حتما پیگیری کنید . چون دانشجوی ترانس دیده ام که دوس داشت باش بازی کنن تا ارضابشه ، و میگفت تصمیم داره اسپرم هم اهدا کنه . بدترین درد برای پدرومادر فاحشگی بچشه ، پسریادخترهم فرقی نداره . تورو خدا قشنگ بررسی کنید . باتشکر . جواب : خیالتان راحت باشه که با ضریب اطمینان صد در صد ما اهداکنندگان را علاوه بر مواردِ ، مورد نظر شما ، از بسیاری جهات دیگر هم کنترل و بررسی میکنیم .

امیر رضا [ 1400-06-24 ]
با عرض سلام خدمت خانم دکتر و اقای دکتر خیلی ممنونم بابت تمام زحمت هایی که میکشین و ما رو به زندگی امیدوار کردین امیدوارم همیشه تنتون سالم و دلتون شاد باشه.

نسرین [ 1400-06-24 ]
با سلام و عرض ادب خدمت جناب دکتر ایزدی و همسر مهربانتان من پس از ۱۶ سال ناباروری با اولین تزریق در مطب شما باردار شدم. من و همسرم خدا را شاکریم به خاطر وجود نازنین جناب دکتر که با دستان پرمهرشان نور امید میبخشن به زندگی زوجهای نابارور

رستا [ 1400-06-22 ]
با سلام و احترام.خدمت دکتر ایزدی و همسر گرامیتان . و پرسنل خوبتون به خاطر آوردن شادی به خونمون تشکر میکنم و واستون آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون داریم .با تشکر

محمدمهدی [ 1400-06-13 ]
باعرض سلام خدمت آقای دکترایزدی وهمسرگرامیتان.خداراشکرمیکنم که باکمک شماعزیزان من وهمسرم طعم شیرین پدرو مادرشدن راتجربه خواهیم کرد انشاالله خداوندعمرباعزت به شماوهمسرمهربانتان بدهد.

سپیده [ 1400-06-10 ]
با سلام و احترام، اقای دکتر ایزدی ، من و همسرم از شما و پرسنل خوبتون به خاطر اوردن شادی به خونمون تشکر می کنیم و واستون ارزوی سلامتی و توفیق روزافزون داریم.امیدوارم همه خوشحال بشن

گلناز [ 1400-06-02 ]
با سلام خدمت اقای دکتر ایزدی گرامی من هم با اولین تزریق باردار شدم و از خدا برای شما و خانواده گرامیتان سلامتی و عمر طولانی آرزومندم

زینب [ 1400-05-25 ]
سلام تشکر میکنم از آقای دکتر ایزدی انشالله خداوند به شما و خانوادتون سلامتی و عزت بده

الهه [ 1400-05-25 ]
با عرض سلام خسته نباشی خدمت آقای دکتر عنایت الله ایزدی من بعد از هشت سال ناباروری با اولین تزریق باردار شدم و از شما و پرسنل محترمتون سپاسگزارم

پناه [ 1400-05-20 ]
آقای دکتر شما یکی از بهترین بندگان خدا هستید انشاالله خدا بهتون عمرطولانی و باعزت بده تنها کسی بودید که بعد خدا امیدواری رو تو زندگی من آوردید تا عمر دارم مدیون شما هستم تشکر برای شما کمترین کاری هست که من میتونم انجام بدم یه دنیا ازتون ممنونم

ص ع [ 1400-05-20 ]
سلام اقای دکتر نمی دانم چگونه از شما تشکر کنم برای دومین بار ما را به آرزویمان رساندی از خدا طلب عمری طولا نی وبلند در پناه خدا برای خود وخا نواده تان دارم

يوسف [ 1400-05-16 ]
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت اقاي دكتر عنايت الله ايزدي از شما بسيار سپاس گذارم كه بهترين تجربه را در اختيار ما گذاشتين و ما را به ارزوي قلبيمان رسانديد من بعد از شيش سال درمان و كاشت با اولين تزريق شما باردار شدم با ارزوي سلامتي براي شما و خانواده محترمتان خدانگهدار .

فاطیما [ 1400-05-16 ]
سلام خسته نباشین آقای دکتر من دوبار تزریق داشتم که هر دوبار مثبت شدم ولی اولی سقط شد ولی ایندفعه برام موند خیلی ممنونم ازتون که آرزوی مادر شدن برا برآورده کردین

فاطمه [ 1400-05-11 ]
سلام خدمت اقای دکترعزیزمیخواستم ازتون تشکرکنم که من وشوهرم روبه آرزمون رسوندین ودر ای یو ای دوم من باردارشدم ازتون خیلی خیلی ممنوننم خدایاشکرت ان شاالله هرچی ازخدامیخواهیدبهتون عنایت فرمایدوبازم ازشماوخانم دکترعزیزتشکرمیکنم

امیررضا [ 1400-05-10 ]
سلام دکتر عزیز خدا خیرتون بده بعداز ده سال باردوم ای یو ای باردارشدم .خیلی خوشحالم

ارزو [ 1400-05-04 ]
با سلام ما هم بعد از ۱۴ سال مشکلات سر راه با اولین ویزیت از اقای دکتر عزیزم امروز جواب ازمایشم مثبت شد خدا انشالله طول عمر با سلامتی و تندرسی به ایشون و خانوادشون عطا کنید

آیلار [ 1400-05-02 ]
سلام خدمت دکتر عزیز میخواستم تشکر کنم از اقای دکتر که ارزوی منو براورده کرد و من الان به ارزوی خودم یعنی مادرشدن رسیدم

ستاره [ 1400-05-01 ]
باسلام خدمت اقای دکتر ایزدی.به لطف خداوند مهربان و کمک شما مابه ارزوی خود رسیدیم از شمابینهایت سپاسگذاریم و از خدا موفقیت و سلامتی شماو خانواده محترمان را خواستاریم.

پندار [ 1400-04-08 ]
سلام خدمت اقای دکترایزدی من دیروز اومدم خدمتتون که تزریق رو انجام دادید خیلی امیدوارهستم که این ماه باردار بشم

رهاز [ 1400-03-31 ]
باسلام خدمت اقای دکترایزدی ازتون تشکر میکنم من بعدازده سال بااولین بارآی یوآی درمطب شما باردارشدم یک عمردعاگوی شماهستم

گلنوش [ 1400-03-23 ]
سلام 25 سالمه ، رحم اجاره میدم ، ساکن یزد م . شهر های دیگه هم میرم ، مطلقه ام . مبلغ 80 میلیون ماهی 1میلیون تومن شماره 09138468716

هانی [ 1400-02-28 ]
سلام آقا دکتر ببخشید من که میخوام از آذربایجان شرقی برای گرفتن اسپرم اهدایی بیام ، میشه تموم ازمایشها رو بگین تو شهر خودم انجام بدم ، و فقط روز ای یو ای بیام اصفهان؟ جواب : بله امکان پذیر است .

رها [ 1400-02-25 ]
سلام خدمت آقای دکتر ایزدی با تشکر از شما و پرسنل خوبتون من با ترزریق اول باردار شدم واقعا ممنونم من و همسرم همیشه دعاگوی شما هستیم

شبنم [ 1400-02-20 ]
ممنونم از آقای دکتر ایزدی ک بعد از پنج سال با اولین تزریق باردار شدم.

فرشته [ 1400-02-15 ]
سلام خدمت آقای دکتر،به خاطرزحماتتون ممنونم.

فاطی [ 1400-02-11 ]
باسلام خسته نباشید به جناب اقای دکتر ایزدی خیلی ممنونم که بعد از ۶ سال منو به ارزوم رسوندیم با اولین تزریق

امید [ 1400-02-07 ]
با سلام و احترام بی پایان بر شما جناب آقای دکتر بزرگوار و زحمتکش و همسر محترمتون خانم دکتر عزیز و همچنین پرسنل خوب مطب .بعد از گذراندن یک برهه بسیار تلخ و سخت از زندگی مشترک من و همسرم اکنون که نور امید را به زندگیمان تاباندید و جان دوباره به ادامه زندگیمان بخشیدید بلطف خدای مهربان و دستان پر مهر شما بعد از اولین مراجعه به مطب نتیجه مثبت گرفتیم بسیار بسیار خوشحالیم،ازینکه حال دلمان را خوب کردید از خدا میخواهیم که همیشه حال دلتون خوب باشه و زندگیتون پر برکت انشاالله

محمد [ 1400-02-05 ]
با سلام خدمت جناب آقای دکتر ایزدی به لطف خدا و کمک شما بعد از ۸سال ،بار دوم مراجعه به مطب شما به آرزوی خودرسدیم ازشما بینهایت ممنون وسپاسگذاریم

کیوان [ 1400-01-17 ]
با عرض سلام وامید سربلندی خدمت اقای دکتر و خانم مهربان ودلسوز ایشان که به یاری خدا کار پزشکی ایشان بسیاری از خانوادهای که از داشتن یک فرزند وامید به زندگی و اینده محروم و افسرده بودن را امیدوار میکنند پروردگار متعال نیز به ایشان و نسل ایندهشان نیز روی عنایت و سر بلند باشند در ضمن حواستون به امیدواران بی بضاعت نیز باشد ممنون وتشکر

مریم [ 1400-01-09 ]
با عرض سلام خدمت جناب دکتر ایزدی سال جدید رابه شما و همکارانتان تبریک عرض میکنم انشالله که سالی پر خیروبرکتی داشته باشید ،خداوند توفیقی به بنده داد که به کمک شما طی ۴مرحله تزریق باردار شدم و امیدوارم که دیگر دوستان هم به این موفقیت دست پیدا کنند

سمان [ 1399-12-17 ]
سلام خدمت اقای دکتر مهربان وخوش برخورد وهمچنین پرسنل دلسوزشان. تشکر میکنم از شما. که باعث شدید منوهمسرمم طعم شیرین مادر وپدرشدن رو حس کردیم. من باتزریق چهارمم تستم مثبت شد. ان شاالله که خدا شما اقای دکتر عزیز که همچو فرشته ای هستید برای آنهایی که نا امیدند را برایمان حفظ کند. تشکر

ا خ [ 1399-11-29 ]
با تشکر از دکتر عنایت الله ایزدی بعد از ده سال چراغ خونه روشن شد،

ا م [ 1399-11-28 ]
باسلام آقای دکتر عنایت الله ایزدی خواستم از شما وپرسنل خوبتون تشکر کنم .از همنجادستتون رامیبوسم من هم با هفتیم بار آی یو آی بعد،از ده سال باردا ر شدم از شما دکتر با تجربه بسیار سپاسگذارم

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام ( مستعار یا واقعی ) :
تلفن ( اختیاری ) :
ایمیل ( اختیاری ) :
متن پیـام :