مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی
اسپرم اهدائی ( 36 31 36 32-031 ) بارداری با اسپرم اهدایی
تولید اسپرم ازسلولهای بنیادی چقدر پیشرفت کرده؟
رحم اجاره ای
مراقبتهای قبل از بارداری با اسپرم اهدایی
IUI ( تلقيح اسپرم شسته شده داخل رحم )
مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی

مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی

مواظبتهای دوران حاملگی که در فضای مجازی در دسترس خانمهای باردار می باشد عمدتا حول وحوش مصرف غذاها و ویتامینهای مفید و چگونگی برخورد با ویار و یبوست و... کدام غذاها در دوران بارداری نباید مصرف شوند می باشد . ما در این مقاله نکات دیگری که اکثر افراد نمی دانند چه تاثیری بر جنین دارد را یادآور می شویم و روشهای مقابله با آنها را توضیح می دهیم .
موبایل وتلفن
صحبت کردن با تلفن ثابت سیم دار مجاز و بدون خطراست ولی با تلفن بی سیم و تلفن همراه در سه ماهه ی اول بارداری مضّر است ، چنانچه تلفن همراه در حال شارژ شدن باشد و مکالمه کنید ضرر آن بیشتر است . مواقعی هم که موبایل روشن است ولی با آن کار نمی کنید بعلت وجود میدان مغناطیسی اطراف آن بهتر است در فاصله ی بیش از دو متری بدن قرار داده شود . واضح است که آسیبهای وارده به جنین در این موارد رابطه مستقیم با مدت زمان استفاده از آن دارد ، یعنی اگریکساعت در شبانه روز با موبایل صحبت کنید آسیبهای وارده شش برابر حالتی است که بمدت 10 دقیقه صحبت کرده باشید .
بنا برین توصیه می شود چنانچه شخصی با موبایلتان تماس گرفت و می خواهد چند دقیقه صحبت کند از او بخواهید که قطع کند و به تلفن ثابتتان زنگ بزند . زمانی که می خواهید از برنامه های موبایل ( موسیقی ، بازی ، مشاهده کلیپ ) استفاده کنید توصیه می شود آنرا در حالت پرواز ( در این حالت کسی قادر نیست به شما زنگ بزند ) قرار داده و از آن استفاده کنید .

مراقبت های بعد از بارداری
وسائل برقی دارای میدان الکتریکی
ماشین ظرفشوئی و لباسشوئی و ماکروفرو... هنگام کارکردن چون دارای میدان الکترومغناطیسی هستند برای زنان باردار خصوصا در سه ماهه اول حاملگی مضرند و زن خانه دار حامله ، حداقل 3متر فاصله را با این وسائل در حال کار باید حفظ کند . باز واضح است که هرچه مدت زمان تماس زیادتر باشد و هر چه فاصله کمتر باشد آسیب وارده به جنین بیشتر است .البته چون درب ماکروفر دارای پوشش محافظ جذب کننده ی امواج است و قسمت عمده ی امواج را جذب می کند ضرر کمتری دارد .
کامپیوتر
کار با کامپیوتر ( لپتاپ ) هم آسیبهای خاص خودش را به جنین وارد می کند. بدترین حالت آن این است که لپ تاپ روی زانوها گذاشته شود و مدّت زیاد در سه ماهه اول بارداری استفاده شود . چنانچه کارمندی هستید که ناچارید روزی چند ساعت با کامپیوتر کار کنید از حد اکثر مرخصی استحقاقی در سه ماهه اول بارداری استفاده کنید و یا از پوشش الیاف نقره ای که مخصوص خانمهای حامله بشکل شورت ساخته شده وتا بالای ناف را می پوشاند باید استفاده شود .
اکیدا توصیه می شود که در منزل فقط زمانی که با اینترنت کار دارید مودم را روشن کنید و بقیه ی اوقات خاموش باشد . اتاق استراحت خانم باردار نباید نزدیک به مودم باشد و زمانی که شخص دیگری از اینترنت کامپیوتر استفاده می کند و ناچارا مودم روشن است زن باردار منزل از مودم و لپ تاپ باید فاصله بگیرد .
تلویزیون و رادیو
تلویزیون و رادیووحتی ساعت نیزهنگام روشن بودن دارای امواج الکترومغناطیسی هستند و میزان امواج آنها نسبت مستقیم با اندازه ی آنها دارد . به این ترتیب امواج ساطع شده از تلویزیون قابل توّجّه ولی امواج مربوط به رادیو و ساعت جزئی و قابل چشم پوشی است .
حفظ فاصله ی مناسب هنگام تماشای تلویزیونهای42 اینچ 3/5 مترو تلویزیون های 52 اینچ 4/5 مترباید باشد (به ازا هر 5 اینچ افزایش سایز تلویزیون 50 سانت بیشتر باید از تلویزیون فاصله گرفت ) . مجددا یادآور می شوم که رعایت حفظ فاصله ی مناسب در سه ماهه اول بارداری ضروری تر است .
برق فشار قوی
چنانچه از مجاور منزلتان برق فشارقوی عبور می کند و امکان تعویض منزل وجود ندارد ، باید در دورترین نقطه منزل ( نسبت به محل عبور برق پرفشار ) زندگی کنید طوریکه بیش از 10-20 متر با سیمهای برق فاصله داشته باشید .
ورزش
ازدویدن و ورزش متوسط وسنگین باید خودداری کنید ولی ورزشهای سبک مثل شنا و دوچرخه سواریِ تفریحی و پیاده روی نه تنها اشکالی ندارد بلکه مفید است .ورزشهای سبکِ مفید اگر باتفاق دوستان و عزیزان باشد دارای اثرات مفید بیشتری خواهد بود .واضح است که مسیردوچرخه سواری باید به دور از خطر تصادف باشد .
اتومبیل و سایر خودروها
رانندگی در شش ماه ی اول بارداری در مسیرهای کوتاه ( منزل تا محل کار ) بشرطی که با سرعت مطمئنه و رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی باشد اشکالی ندارد .
در کشورهای پیشرفته دودِ اتومبیلهای بنزینی مقداری ( 1/5 تا 2 برابر ) مضّرتر از دود خودروهای گازوئیل سوز است ولی در ایران بعلت اینکه آلاینده ها و سموم دودِ گازوئیل حدود 600 برابر گازوئیلهای خارجی است ، همه ( ومخصوصا زنهای باردار ) باید حداکثر دقت خود را بکنیم که دود خودروهای گازوئیل سوزرا استنشاق نکنیم و هر چه سریعتر از وسیله ی دود زا ( کامیون و اتوبوس ) دور شویم . .
پر واضح است که نه تنها سیگار نباید بکشید بلکه در منزل و محل کارتان شخص دیگری هم نباید سیگار بکشد . مجددا تاکید می گردد که رعایت احتیاطات فوق در سه ماهه اول بسیار ضروری تر از سه ماهه ی دوم و سوم است .
وضعیت روحی
زن حامله باید سعی کند که هر بیشتر در مجالس شادی شرکت کند ودرمهمانیها و مجالس از طرح موضوعات حزن انگیز خوداری کنند و صحبتهای شادی بخش را مطرح کنند . چنانچه ناچارید در مجلس خاکسپاری یا ترحیم بستگان شرکت کنید سعی کنید مدت کمتری آنجا باشید و اگر بتوانید ، سعی کنید درحالیکه جسمتان آنجاست فکرتان را معطوف به موضوع دیگری کنید . از کنجکاوی در دیدن صحنه های دلخراش تصادف و مشاهده ی عزیز از دست رفته در غسالخانه ، و سایر صحنه های دردناک بشدت باید پرهیز کرده و به شنیدن چگونگی آن واقعه اکتفا کنید .
متفرقه
از رنگ کردن موها و لیزر موهای زائددر شش ماهه ی اول بارداری باید خودداری شود .تاتو وهاشور ابرو هم نباید انجام شود .
مصرف فست فود ، الکل ، غذاهای فرآوری شده ، ماهیهای دریا ( بعلت داشتن جیوه ) و روزه داری مضرّ است .
از مصرف زیاد چای ، کافئین ، قهوه خودداری شود ، و از پوشیدن کفش پاشنه بلند هم خودداری شود .
مصرف ماهی آب شیرین ، سبزیجات و میوه جات ، نوشیدن آب فراوان ، مالیدن روغن نارگیل روی شکم وپستانها ، خوردن قرص فولیک اسید و حمایت عاطفی همسر( و سایر بستگان ) مفید است .
جهت اطلاع عموم هم یادآور می شویم که عدم رعایت نکات فوق درهمه ی افراد موجب : تضعیف سیستم ایمنی ، افزایش احتمال ابتلا به سرطان ، کاهش قدرت باروری ، کاهش توانائی جنسی ، افزایش احتمال ابتلا به آلزایمرو پارکینسون و بیماری ام اس ( و یا شروع زودتر آنها ) می شود .
سلامت جسم وآرامش روان نوزاد دلبندتان آرزوی ماست


آدرس مطب : اصفهان ، خ شمس آبادی ، روبروی بیمارستان سینا ، اول کوچه 32
تلفن : 32363136 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

آرامش [ 1401-02-28 ]
باعرض سلام وادب خدمت دکتر ایزدی وپرسنل محترمشان از اینکه من را به آرزوی خودم و آرامش رساندید ممنونم.

ایناز [ 1401-02-25 ]
سلام خدمت آقای دکتر ایزدی و پرسنل محترمش من بعداز ده سال ناباروری با دومین تزریق باردار شدم خدا را شکر میکنم که بعد از این همه ناامیدی دوباره ما تونستیم امید به زندگیمون برگرده ازتون ممنون سپاسگزارم

سما [ 1401-02-24 ]
سلام خدمت آقای دکتر و همسر مهرباننشان ، ممنونم از اینکه برای مستحکم شدن رابطه ی بهتر زوجین این روش بارداری رو انجام میدهید ، من بعد ازسه سال با اقدام سریع برای بارداری دفعه اول باردار شدم ، انشاءالله که همیشه سلامت باشین

متین [ 1401-02-21 ]
باسلام به لطف پروردگار و تلاشهای دکتر ایزدی و کادر درمانشون بعداز سالها باردارشدم.سپاس

ستایش [ 1401-02-19 ]
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اقای دکتر و خانوم دکتر .خواستم نهایت تشکر رو از شما داشته باشم ،که برای بار دوم و برای بچه دوم ارامش و شادی رو دوباره به زندگی ما بخشیدید.الهی عمری باعزت و طولانی داشته باشید که هیچکس در ارزوی فرزند نمونه

فاطمه [ 1401-02-17 ]
سلام خدمت آقای دکترمن بعد هشت سال بااولین تزریق باردارشدم باتشکر از آقای دکتر که دوباره شادی روبهزندگی ما برگردوندن

مهسا [ 1401-02-14 ]
باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت آقای دکتروخانم محترمشون.من بادومین بار باردارشدم .خیلی ازتون ممنونم وبراتون بهترین هاروآرزومیکنم

یا قمربنی هاشم [ 1401-02-07 ]
باسلام ممنون از آقای دکتر و کادر محترمشان، من با اولین تزریق صاحب پسر خوشکل شدم، باز برای بچه دوم دارم اقدام میکنم تا نتیجه بگیرم

اقدس [ 1401-02-07 ]
سلام جناب دکتر عزیز، با تلاش و تجربه ی حضرت عالی و پروردگار ، بنده صاحب دو قلو ی زیبا ودوست داشتنی شدم .و شور وشعف به خانه ما آمد. امیدوارم پروردگار زحمات جنابعالی را چنان جبران کند که در ذهن کسی نکنجد. مراجعین بدانند که تلاش ومراجعه مکرر پاداشی شیرین به دنبال دارد.

عسل [ 1401-02-06 ]
باعرض سلام وادب خدمت دکتر ایزدی وپرسنل محترمشان از اینکه من را به آرزوی خودم بعداز ۲ سال ونیم ازدواج رساندیدبار سوم خداراشکر مثبت شدم والان ۴ماه ونیم باردارم از همه عزیزانی که مشکل مارا دارن وقت تلف نکنن واقدام کنن ان شالله نتیجه دلخواه رابگیرین عمر باعزت نصیب آقای دکتر وپرسنل محترمشان

ماریا [ 1401-02-06 ]
با سلام خدمت دکتر ایزدی عزیز ممنون از تمام زحمات شما ک ب من و همسرم بعد از هشت سال هدیه ب این زیبایی دادین ان شاالله همیشه تندرست سلامت باشید.

پروانه بارگاهی [ 1401-02-04 ]
سلام آقای دکتر ممنونم ازت بعد از ۱۱سال بار اول آی یو آی برام گرفت ازت سپاسگزارم با دستای پر خیرت باعث شدی منم مادر بشم

دیانا [ 1401-02-04 ]
خداراشاکرم دست آقای دکتر درد نکنه

ناشناس [ 1401-01-31 ]
سلام تشکر از آقای دکتر کادر با اخلاق شون ما با اولین تزریق جواب مثبت گرفتیم خیلی ممنونم

هدیه [ 1401-01-24 ]
سلام خدمت آقای دکتر که دست خدا روی زمین برای ما شدن و شادی و عشق رو به زندگی ما بخشیدن از خدای منان طول عمر برای آقای دکتر ایزدی میخوام که بیشتر به خانواده های مثل من کمک کنن از صمیم قلب براشون تندرستی میخوام من بعد ۱۱ سال به امید خدا و آقای دکتر باردار شدم .تشکر فراوان .

مرضیه [ 1401-01-20 ]
باعرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر من با دومین تزریق آزمایشم مثبت شد بعد پنج سال شما منو به آرزوم رسوندید خداخیرتون بده تشکر

معجزه الهی [ 1401-01-16 ]
خداوند را شاکرم از جناب دکتر بسیار سپاسگزارم

دنیا [ 1401-01-16 ]
با لطف و عنایت خداوند با تشکر از جناب دکتر برای بچه اول دفعه اول تزریق باردار شدم . الان هم برای بچه دوم دفعه چهارم تزریق باردار شدم . خیلی خوشحالم و شاکر خداوند هستم از زحمات جناب دکتر صمیمانه سپاسگزارم.

یوسفی [ 1401-01-06 ]
ازآقای دکتر متشکرم من در مراجعه دوم باردار شدم

آدینه [ 1400-12-26 ]
باسلام خدمت دکتر مهربان.باخواست خدا وتلاش شما دوران بارداری رامیگذرانم.ازشما بسیارمتشکرم

یا صاحب الزمان [ 1400-12-26 ]
سلام.وخداقوت خدمت شما اقای دکتر خداخیرتون بده من برای اولین بار امدم پیش شما خداشکر بار اولم جواب گرفتم از شما خیلی سپاسگذارم ممنون از زحمات شماانشاالله همه مریضاتون با امیدبه پروردگاربه آرزوی قلبیشون برسن.

ساجدی [ 1400-12-21 ]
با سلام خدمت آقای دکتر ایزدی به لطف ویاری خدا وکمک شما ما به آرزومون رسیدیم از شما ممنونم

آیلین [ 1400-12-21 ]
سلام وعرض ادب خدمت شمادکتردلسوز وهمسرگرامیتون بنده آزمایشم مثبت شده به لطف خدا وباری شما باچهارمین تزریق باردارشدم خیلی ممنونم ازتون که این لذت شیرین نصیب من و همسرم کردید

حیدری [ 1400-12-18 ]
با سلام خدمت آقای دکتر ایزدی و همسرمحترمشان.خداوند منان را شاکرم که بعد از شش سال و نیم ناباروری در اولین نوبت انجام آی یو آی به یاری خداوند و زحمتهای بی دریغ شما نتیجه گرفتیم.از خداوند برای آقای دکتر وهمسرمحترمشان توفیقات روز افزون را خواستاریم.سپاس فراوان از آقای دکترایزدی و تیم همراهشان.

ازسقز [ 1400-12-17 ]
سلام خدمت آقای دکتر ایزدی بزرگوار و پرسنل مطب : من بعد از 6 سال حسرت خوردن با اولین باری که از شهر سقز کردستان آمدم و ای یو ای شدم خوشبختانه باردار شدم .از دیروز تا بحال که جواب آزمایشم را گرفتم حال و هوای ما و فامیل خودم و خانواده ی شوهرم عوض شده ، همه خندان و با نشاط اند و شکر گزار خداوند متعالند . خیلی ممنون ازشما و پرنسل خوبتون . الهی بقیه هم زود نتیجه بگیرند و مثل ما شاداب و با نشاط بشند .

انرژی [ 1400-12-17 ]
تشکر می کنم از دکتر ووقتی که گذاشتید ممنونم من نتیجه گرفتم و حامله شدم

خ ن [ 1400-12-15 ]
با عرض سلام و تشکر خدمت آقای دکتر و خانم دکتر : ازاینکه با کمک به من برای بچه دوم ، آرزوی بچه اولم را در داشتن خواهر یا برادر که واسش فرقی نمیکنه ، برآورده کردید یک دنیا تشکر میکنم و با دیدن خوشحالی بی حد و مرز دخترم آرزو میکنم همیشه سلامت باشید . تا آرزوی همه مادرها و پد رها و بچه های اول آنها را برآورده کنید . با تشکر

سهیلا [ 1400-12-15 ]
سلام .تشکرمیکنم از اقای دکتر وهمسرشون من با تزریق اول باردارشدم .الان ماه اول هستم .واقعا ممنونم که به فکر زوج ها هستین خیلی خوشحالم واز غم وغصه رها شدیم ان شالله خدا عمر باعزت بهتون بده

فرزانه [ 1400-12-02 ]
عرض سلام و ادب خدمت آقای دکتر و همسر محترمشان. امروز تست مثبت بارداری رو دریافت کردم. به لطف خدا و دلسوزی و تخصص شما با اولین تزریق باردار شدم. بهترین ها رو برای شما آرزومندم. درپناه خدا شاد و سلامت باشید.

شهروند [ 1400-11-28 ]
سلام من از مشهد هستم از تاریخ بیست پنج اسفند 1400به مدت ۱۵ روز به بچه شیر بدم و نگه داری کنم 09900664164

م،م [ 1400-11-27 ]
باسلام خدمت آقای دکترایزدی وهمسرگرامی ایشان وپرسنل مهربانان مابعدازدوازده سال زندگی بالاخره به لطف خداوکمک شماتوانستیم باتزریق اول طعم شیرین فرزند داشتن راتجربه کنیم ازشماسپاس گذارم ازخداوندعمرطولانی به خودتون وخانوادتون عطاکنه

خدایاشکرت [ 1400-11-25 ]
باعرض سلام وادب خدمت آقای دکترایزدی وپرسنل مهربان وواقعاخوش اخلاقتون خیلی خوشحالم که بعداز۹سال ناباروری اول خواست خدابعدکمک شماعزیزان طعم شیرین پدرمادرشدن راتجربه خواهیم کرد. شمافرشته ای هستیدکه خدابرای مازوجهای نابارورفرستاده.تاعمردارم مدیونتون هستم. ازخدابرای شماوخانواده محترمتان سلامتی وعمرباعزت وطولانی آرزومندم .

ناشناس [ 1400-11-19 ]
باسلام خدمت جناب دکتر ایزدی و خانم دکتر عزیز من با تزریق چهارم باردار شدم و یک دنیا از شما و کادر مهربان ممنونم خداوند برکت به زندگی شما بدهد

ناشناس [ 1400-11-09 ]
از اقای دکتر ایزدی و همسرمهربانش و پرسنل های عزیز کمال تشکر و قدردانی را دارم برای بچه اول و بچه دوم با سری اول ای یو ای باردار شدم

ح م [ 1400-10-08 ]
سلام و عرض خسته نباشید خدمت پزشک محترم و برسنل خوبتون من با بار اول ای یو ای الان پنج هفته و ۴ روزه که باردارم بعد از ۳ سال انتظار و ناامیدی اول از خداوند و سپس از شما کمال تشکر را دارم

قزوین [ 1400-09-25 ]
با سلام خدمت آقای دکتر ایزدی و همسر گرامی ایشان و پرسنل دلسوز ما بعد از هفت سال زندگی مشترک بالاخره با لطف خدا و کمک و یاری شما توانستیم طعم شیرین فرزند داشتن را تجربه کنیم و همگی با این خبر خوشحال کننده جانی دوباره گرفتیم.از شما بسیار بسیار سپاس گذارم و از خداوند برای شما طول عمر و سلامتی را خواهانم

نسا [ 1400-09-20 ]
سلام اقای دکتر ایزدی من از شما و پرسنل محترمتان بسیار سپاس گذارم .بعد از 16 سال بالاخره امید را به زندگی من و همسرم هدیه دادید و من با دومین تزریق باردار شدم.امیدوارم در دنیا و آخرت عاقبت به خیر شوید.

سارا [ 1400-09-20 ]
سلام خدمت دکتر ایزدی ممنونم بابت زحمات نتیجه بخش وشیرین شما از خداوند خواهان بهترینها برای شما هستم ،من با دوبار تزریق باردارشدم و تا همیشه مدیون شما هستم

باران [ 1400-09-14 ]
سلام آقای دکتر بنده هم بعد از سه بار تزریق مثبت شدم ممنونم از شما خدایا شکرت

هدیه خدا [ 1400-09-04 ]
باسلام خدمت آقای دکتر وهمسرمحترمشان بادومین بارتزریق، نتیجه مثبت شد باتشکرازشماوکلیه پرسنل مطب.

م س [ 1400-08-29 ]
سلام خدمت جناب اقای دکتر وهمسرمحترمشون : ممنون بابت زحماتتون ، ماهم ب لطف خدا و کمک شما بعداز چندسال ب آرزومون رسیدیم . ازخدامیخوام ک انشالله تن سالم و دل خوش ب شما و خانوادتون بده تا بتوانید بیشتر، آرزوی مراجعین مثل ما را برآورده کنید ، زنده و پایدار باشید .

فندق [ 1400-08-29 ]
با سلام خدمت آقای دکتر عزیز من وهمسرم اول از خداوبعد از شما سپاسگزار هستیم که بعد از سالها مارو به آرزوی قلبیمون رسوندین وبار چهارم مراجعه باردار شدم.

زیبا [ 1400-08-10 ]
سلام باتقدیر تشکر از دکتر ایزدی وخانم عزیزش یک دختر داشتم وبعد از 10من باردار شدم خیلی ازتون ممنونم

کنجد [ 1400-08-03 ]
باعرض سلام و ادب خدمت جناب آقای دکتر ایزدی و همسرگرامیتان من و همسرم به لطف خدا و کمک شمابعد از سه سال و دفعه ششم تزریق به ارزوی خود رسیدیم امیدوارم خدا به شماو خانواده محترمان سلامتی بدهد .

خدایا کمکم کن [ 1400-08-01 ]
باسلام وخسته نباشید خدمت آقای دکتر ایزدی و همکاران محترم من و همسرم طی ۱۰سال مراجعه به مرکز ناباروری وصرف هزینه های هنگفت هیچ نتیجه ای نگرفتیم با راهنمایی یکی از پزشکان به مطب شما مراجعه کردیم وبا اولین تزریق باردار شدم ولی متا سفانه سقط شد اکنون با زحمات فراوان شما دوباره باردار هستم از شما پزشک ارجمند تشکر و قدردانی میکنم واز خداوند منان خواهان توفیق روز افزون و سلامتی برای شما و خانم دکتر هستم

سلا [ 1400-07-28 ]
سلام آقای دکتر تشکر میکنم بعد از 5سال منو به آرزوم رسوندین

رها [ 1400-07-26 ]
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت دکتر ایزدی عزیز و پرسنل زحمت کش وجود شما نور امیدی در زندگی ما شده بنده بعد از پتج سال بار دوم باردار شدم والان چهار ماهه هستم از خدا برا شما طلب عمربا سلامتی دارم تا افرادی که مشکل مشابه بنده را دارند از نعمت وجود شما بهره مند باشند پیروز و سربلند باشید

ترانه [ 1400-07-22 ]
با عرض سلام خدمت اقای دکتر ایزدی ،باسپاس از خداوند منان و بعد شما دکتر دلسوز و پرسنل فوق العاده عالیتون بنده بااولین تزریق بعد از سه سال و نیم باردار شدم و بعد از مدتها نور امید و خوشحالی به زندگیمون برگشت ازخداوند بهترینها را برای شما و خانواده محترمتون خواستارم

اوا [ 1400-07-17 ]
سلام خدمت اقای دکتر وهمسر دلسوز ومهربانشان من دفعه چهارم باردار شدم.از شما وهمسر تان نهایت تشکر را دارم.انشاالله خداوند به شما سلامتی وعزت عنایت بفرماید.

آریا [ 1400-07-15 ]
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ایزدی و همسر مهربان و دلسوزشان از زحمات شما سپاسگزارم که من و همسرم رو به آرزومون رسوندین و رنگ و بوی تازه ای به زندگیمون دادین

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام ( مستعار یا واقعی ) :
تلفن ( اختیاری ) :
ایمیل ( اختیاری ) :
متن پیـام :