دکتر عنایت الله ایزدی
مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی
رحم اجاره ای
اسپرم اهدائی  ( 36 31 36 32-031 )  بارداری با اسپرم اهدایی
مراقبتهای قبل از بارداری با اسپرم اهدایی
تولید اسپرم ازسلولهای بنیادی چقدر پیشرفت کرده؟
تعیین جنسیت 36 31 36 32-031
نقش اختلالات سیستم ایمنی در بروز سقط مکرر

اختلال در تعادل سیستم ایمنی بدن ، مانع لانه گزینی جنین در رحم می شود و یا بعد از لانه گزینی باعث سقط می شود . برای خواندن ادامه مطلب روی عنوان مطلب کلیک شود .

مصرف مکملها در بارداری

مصرف مکمل قبل از بارداری شانس حاملگی و سلامت کودک را افزایش می دهد و از شدت ویار حاملگی می کاهد . برای مطالعه ی ادامه مطلب روی عنوان مطلب کلیک کنید تا باز شود .

کم کاری تیروئید و نازائی

خستگی ، یبوست ، افزایش وزن ، گرفتگی صدا ، سفتی عضلات و مفاصل ، خشک شدن پوست ، پف کردن صورت ، احساس ضعف عضلانی ، کاهش میل جنسی ، پریود نامرتب ، نازائی و افزایش کلسترول خون علائم کم کاری تیروئیدند . برای ادامه مطلب روی عنوان مطلب کلیک کنید .

احتمال ازدواج خواهر با برادر در جنین اهدایی چقدر است ؟

با پیشرفت علم پزشکی با آزمایش دی - ان - آ دو نامزد و والدینشان دقیقا میتوان پی برد که آیا این دو نامزد نسبتی با هم دارند یا خیر . با کلیک روی عنوان مطلب ادامۀ آنرا مطالعه کنید .

آخرین اطلاعات در مورد واکسیناسیون کورونا

عوارض واکسن مُدرنا . . . میزان بروز عوارض در سنین جوانی بیشتر ازافراد کهنسال است . دو دوز واکسن مُدرنا بفاصلۀ چهار هفته و واکسن فایزر بفاصلۀ سه هفته باید تکرار شود.

علل ناباروری مردان

چنانچه مردی همسرش سالم باشد و در عرض یکسال زنش حامله نشود و در آزمایش اسپرم هم تعداد اسپرمهای فعال و نرمالش کم باشد ناباروری دارد . برای ادامه ی مطلب روی عنوان مطلب کلیک کنید .

افزایش لذت جنسی

برای افزایش لذت جنسی هنگام مقاربت . . . فراهم کردن محل مناسب ومحیط لذ تبخش . . . استحمام قبل از مقاربت . . . پخش موسیقی آرامبخش . . . دمای مناسب . . . برای مطالعه ی ادامه مطلب روی عنوان مطلب کلیک کنید .

اسپرم اهدایی از برادر

زن باردار با شکم نمایان که با برادر شوهر صحبت میکند بدون اینکه صحبتی از بارداری کنند یاد این موضوع می افتد که این حاملگی حاصل تلقیح اسپرم این شخص است که من با او صحبت میکنم . برادر شوهر نیز . . . برای ادامه مطلب روی عنوان مطلب کلیک کنید

درمان واژینیسموس

همسر زن نقش اصلی را در درمان دارد . شوهر نباید از همسر خود انتظار یک مقاربت طبیعی را داشته باشد ، بلکه باید به این روشی که توضیح میدهیم عمل کند تا هم خودش لذتی نسبی از هم آغوشی ببرد و هم همسرش یک گام درمان را به جلو رفته باشد .

واژینیسموس

واژینیسموس به حالتی گفته میشود که زن در برخورد با مرد هنگام نزدیکی دچار اسپاسم عضلات لگن می شود و بطور غیر ارادی مانع دخول آلت می شود .

آیا گیرندگان جنین یا اسپرم صلاح است که اهداکنندگان را بشناسند ؟ قسمت دوم

درگیری مرگبار دو پدر بر سرِ بچه های حاصل از اسپرم اهدایی . . . مرد جوان وقتی فهمید دوستش نمی‌تواند بچه دار شود به او پیشنهاد اهدای اسپرم داد اما . . . برای مطالعه ادامه مطلب روی عنوان مطلب کلیک کنید

آیا گیرندگان جنین یا اسپرم صلاح است که اهداکنندگان را بشناسند ؟قسمت اول

لازمست به مواردی اشاره شود که اهداکنندگان و گیرندگان از یکدیگر شناخت داشته اند و این شناخت باعث بروز مشکلاتی شده است برای مطالعه ادامه مطلب روی عنوان مطلب کلیک کنید

تقویت اسپرم - افزایش قدرت جنسی

اگر توانائی جنسی شما کم است و دلتان می خواهد تعداد دفعات بیشتری نزدیکی داشته باشید مصرف شوکولات تیره و. . . وپرهیز از قلیان والکل وتشعشعات و پارازیتها . . . برای مطالعه ادامه مطلب روی عنوان قهوای رنگ مطلب کلیک کنید و صفحه را بالا بکشید .

آزوسپرمی

آزوسپرمی به معنای این است که در آزمایش منی اسپرمی مشاهده نشود . یک درصد کل مردان آزوسپرم هستند . . . برای مطالعۀ ادامۀ مطلب روی عنوان مطلب کلیک کنید .

تعیین جنسیت 36 31 36 32-031

اهمیت تعیین جنسیت در چیست ؟ مهمترین اهمیت تعیین جنسیت در طول تاریخ بشر به ارث بردن تخت پادشاهی بوده است ، زیرا وارث تاج و تخت فقط پسر می توانسته باشد . روش PGD دقیق ترین روش تعیین جنسیت است . . . برای مطالعه ادامه مطلب روی عنوان قهوای رنگ مقاله کلیک کنید و صفحه را بالا بکشید .

چگونگی فریز اسپرم

اسپرم فریز شده گاوهای اصیل جهت بارور کردن گاوهای مادۀ ایران از خارج وارد می شود و . . . اسپرم اهدایی فریز شدۀ انسان ازخارج وارد . . .اسپرم در دمای 196- درجه فریز . . .برای ادامۀ مطالعۀ مطلب روی عنوان مطلب کلیک کنید .

IUI ( تلقيح اسپرم شسته شده داخل رحم )

برای اینکه مفهوم IUI ( آی- یو- آی ) برایتان روشن شود لازمست نخست نحوۀ ورود اسپرم بداخل رحم را توضیح دهم . هنگام نزد یکی با تحریک جنسی زن ترشحات آبکی از . . .( برای مطالعۀ ادامه مقاله روی عنوان قهوه ای رنگ مقاله کلیک کنید و صفحه را بالا بکشید)

اسپرم چیست؟

اسپرم یا اسپرماتوزوئید تنها سلولی است که در بدن مرد دارای 23 کروموزوم می باشد ومعادل تخمک ( سلول جنسی زن ) می باشد.بیضه های هر فرد بالغ در شرایط نرمال روزانه 50 تا 300 میلیون اسپرم . . .برای مطالعه ادامه مطلب روی عکس اسپرم یا عنوان مطلب کلیک کنید .

مراقبتهای قبل از بارداری با اسپرم اهدایی

اگر دندان خراب دارید با مراجعه به دندانپزشک آنرا ترمیم کنید . اگر دچار کم خونی یا کم کاری تیروئید هستید توسط پزشک مربوطه درمان مناسب صورت گیرد و. . . ( برای مطالعه ادامه مطلب روی عنوان قهوه ای رنگ مطلب کلیک کنید ). و یا روی عکس بالا با عنوان مراقبهای قبل بارداری کلیک کنید و صفحه را بالا بکشید .

تولید اسپرم ازسلولهای بنیادی چقدر پیشرفت کرده؟

سلولهای بنیادی قابلیت تبدیل به هر سلولی را دارد ، از جمله موفق به تولید سلولهای پیش ساز اسپرم شده اند . . . علم سلولهای بنیادی به این سمت پیش میرود که بتواند عوامل بیماریزا را شناسایی کند تا از بروز بیماری در سالهای آینده پیشگیری شود . برای مطالعه ادامه مطلب روی عنوان قهوه ای رنگ مطلب کلیک کنید .

آزمایش اسپرم

با انجام آزمایش اسپرم که ساده و ارزان قیمت است متوجه می شوید که مشکل اصلی ناباروری از جانب شوهراست یا زن . چون بررسی علت ناباروری زن پیچیده تر و پر هزینه تراست . . . ( برای ادامه مطالعه مطلب روی عنوان آزمایش اسپرم کلیک کنید ).

مسائل شرعی اسپرم اهدائی

تمام وظایف پدری مثل مخارج - محبت - تربیت ومواظبت ازطفل به عهده پدر شرعی طفل است و اگرکوتاهی کردپیش خدا مسئول است . . .برای مطالعه ی ادامه مطلب روی عنوان مطلب که قرمز رنگ می باشد کلیک کنید

مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی

کار بیش از حد با کامپیوتر ( لپتاپ ) آسیبهایی به جنین وارد می کند. بدترین حالت آن ، این است که لپ تاپ روی زانوها گذاشته شود و مدّت زیاد . . . ( برای مطالعه ادامه مطلب روی تصویر مراقبت بعد از بارداری یا روی عنوان مطلب کلیک کنید وصفحه را بالا بکشید)

اسپرم اهدائی در خارج از ایران

از دانمارک اسپرم اهدائی فریز شده به تعداد زیادی کشورها صادر می گردد. . .در ژاپن سعی می شود از برادر شوهر اسپرم گرفته . . .( برای ادامۀ مطلب روی تصویر مجاور کلیک کنید)

اهدا کنندگان اسپرم

اهداکنندگان باید فاقد هر گونه بیماری ارثی ( مثل تالاسمی ) یا واگیردار ( مثل ایدز و هپاتیت ) یا اعتیاد باشند که با آزمایش خون معلوم می شود و آگاهانه رضایت به اهداء اسپرم داشته باشند که در . . .برای مطالعۀ ادامۀ آن روی عنوان مطلب کلیک کنید .

مطالب غیر پزشکی

کورش بزرگ میفرماید . . . محبت به همه . . . اعتماد به چند نفر . . . خیانت به هیچکس . . .

شکستگی آلت

آیا براستی آلت هم دچار شکستگی می شود ؟ جواب آری است . چطور ممکنست عضوی که فاقد اجزاء استخوانی است بشکند ؟برای اینکه به مفهوم شکستگی آلت بهتر پی ببرید لازمست بدانید که نعوظ چگونه ایجاد می شود.

جنین اهدائی( 36 31 36 32 )031 جنین اهدایی

اگر زن سالم وشوهرفاقد اسپرم باشد با گرفتن اسپرم اهدائی بایدمشکلشان حل شود و گرفتن جنین اهدائی غلط است .برای مطالعه ادامه مطلب روی عبارت قرمز رنگ جنین اهدائی کلیک کنید .

رحم اجاره ای

صاحب رحم اجاره ای باتفاق همسرش و زوج صاحب جنین باید چند جلسه مشاوره ی مفصل شوند تا با آگاهی . . .( برای مطالعه ادامه مطلب روی عبارت قهوه ای رنگ رحم اجاره ای کلیک کنید )

اسپرم اهدائی ( 36 31 36 32-031 ) بارداری با اسپرم اهدایی

روز تخمک گذاری تلقیح اسپرم اهدایی در مطب انجام می شود و پس از نیمساعت استراحت به منزل می روید . . .( برای مطالعه ادامه مطلب روی عنوان اسپرم اهدایی کلیک کنید و صفحه را بالا بکشید )