رحم اجاره ای
متخصص ناباروری مردان اصفهان -  علل ناباروری و آزمایشات - دکتر ایزدی
مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی
تحریک بیش از حد تخمدان - آب آوردن شکم
تعیین جنسیت 36 31 36 32-031
تقویت تخمدانها
مراقبتهای قبل از بارداری با اسپرم اهدایی

رحم اجاره ای

نظر به اینکه ناباروری باعث ایجاد لطمات و عوارض روحی روانی به زن یا شوهر یا هردو می گردد پزشکان و سایر مسئولین مملکت همیشه در صدد پیدا کردن راهکارهایی منطقی و مردم پسند در جهت بچه دار کردن زوجهای غیرقابل درمان بوده اند تا زندگی این زوجها شاداب تر شود و از طلاق روحی یا رسمی آنها جلوگیری شود .
یکی از درمانهای مدرن نازائی استفاده از رحم اجاره ای است که در موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرد.
1- فقدان رحم(مادر زادی یا اکتسابی )
2- کوچک بودن بیش از حد رحم
3- ناهنجاریهای غیر قابل درمان رحم
4- سقطهای مکرر
5- وجود یک بیماری خاص در مادر که حاملگی باعث شود آن بیماری طوری تشدید پیدا کند که قابل تحمل نباشد و یا خطر جانی داشته باشد( مثل نارسائی پیشرفته قلب یا دیابت شدید عارضه دار)
6- عدم ایجاد حاملگی بدنبال چند دوره درمان آی وی اف (IVF)

شرایط فرد اجاره دهنده ی رحم :
1- باید جوان باشد
2- در حال شیر دادن نباشد
3- از نظر روحی و روانی وجسمی رشد وبلوغ کافی داشته باشد و خانواده اش (همسر وفرزندان) رضایت به اینکار داشته باشند .
4- فاقد بیماری واگیردارباشد (مثل هپاتیت وایدز که ممکن است به نوزاد منتقل شود )
5- در حال مصرف داروی خاصی که برای سلامت جنین ممکن است مضر باشد نباشد
6- اجاره دهنده ی رحم باید حداقل دارای یک فرزند باشد و خودش سرپرست فرزندش باشد. ( در غیر اینصورت دل کندن از نوزادی که در رحمش پرورش یافته خیلی سخت است وچه بسا که نقشه ی تصاحب نوزاد را بکشد ).
7- هدف اجاره دهنده کارآمد و مثبت ( خیر خواهانه ) باشد وفقط با دید کسب در آمد نگاه نکند .
8- احساس نکند بدستور شوهرش بخاطر کسب درآمد قربانی شده است .
9- تا بحال بیش از دو بار سزارین نشده باشد .
10- در حاملگیهای قبلی دچار زایمان زودرس - دیابت حاملگی - فشار خون حاملگی نشده باشد و اعتیاد هم نداشته باشد .

روش اسپرم اهدایی

روش کار:
صاحب رحم باتفاق همسرش و زوج صاحب جنین باید چند جلسه مشاوره ی مفصل شوند ( ترجیحا توسط متخصص پزشکی اجتماعی یا روانپزشک ) تا با آگاهی کامل از نظر حقوقی - پزشکی و اجتماعی اقدام به اینکار کنند .
ارزیابی بالینی وآزمایشگاهی(از نظر رد بیماریهای عفونی وتائید سلامت روانی -اجتماعی ) انجام می شود .
قراردادی بین صاحبان جنین واجاره دهند ی رحم نوشته می شود که بهتر است با مشورت فردی آگاه (مثل وکیل یا پزشک متخصص ناباروری ) باشد وتمام شرایط در آن ذکر گردد - که مثلا هزینه های جاری 9 ماه بارداری به عهده کیست؟ هزینه های درمانی قابل پیش بینی (هزینه تولد نوزاد در بیمارستان ) وغیر قابل پیش بینی (هزینه ی بستری حین حاملگی بدلائل مختلف از جمله تهدید به سقط یا خود سقط یا...) به عهده کیست ؟ مبلغ ونحوه ی پرداخت اقساط پول ذکر گردد.در صورت سقط جنین چند در صد پول پرداخت شود ؟ درصورتیکه بعد از انتقال جنین حامله نشد چقدر گرفته باشد ؟
واضح است که صاحب رحم هیچ حق وحقوقی نسبت به فرزند متولد شده ندارد و باید تفهیم شده باشد که او با جنین داخل شکمش هیچگونه وابستگی ژنتیکی ندارد ومادر جنین شخص دیگری است واگر مدعی شود که مثلا چون جنین در رحم من پرورش یافته و من به نوزاد وابستگی عاطفی ومادری پیدا کرده ام نوزاد را به شما نمی دهم و پول دریافتی را بر میگردانم - ادعایش توسط دادگاه باطل اعلام می شود و نوزاد به والدین اصلی تحویل داده می شود .
هزینه ی رحم اجاره ای ( که درواقع هزینه نگهداری وپرورش 9 ماهه ی جنین در رحم است) توافقی است ومعمولا رقمی بین 80 تا 50 میلیون تومان است .در صورت امکان بخاطر پیشگیری از بروز بعضی اختلافات بهتر است سعی شود از فامیل رحم اجاره ای را پیدا کرد.
انتقال جنین به رحم عملی است سرپائی که بدون بیهوشی انجام می شود و درد ندارد وپس از انتقال به منزل می روید وحدود دوهفته بعد مشخص می گرددکه حامله شده اید یا خیر . چون احتمال حامله شدن حدود 30 در صد است ، اجاره گیرنده قبل از مثبت شدن تست حاملگی نباید بیش از 3 - 5 % مبلغ توافقی را پرداخت کرده باشد .
توصیه می شود که والدین اصلی (صاحبان جنین ) کمک به خدمات رفاهی - تغذیه ای- اجتماعی- فکری وروحی صاحب رحم کنند تا نوزادسالمتری به دنیا آید . زیرا اضطراب - افسردگی وسوء تغذیه ی صاحب رحم روی جنین اثرات سوء می گذارد .
مزایا :
1- کاهش آمار طلاق
2- فرزند تمام خصوصیات ژنتیکی والدین را داراست .
معایب :
1- چون از نظر فرهنگی هنوز مورد قبول اکثریت مردم ایران واقع نشده دید مناسبی نسبت به فرد اجاره دهنده وجود ندارد .
2- امکان سو ء استفاده ی مالی فرد اجاره دهنده وجود دارد .
3- اغلب اطرافیان اجاره دهنده خصوصا فرزندان وهمسر ش ناراضی هستند .
وقتی دربیمارستان نوزاد متولد شد گواهی تولد نوزاد صادر می شود . والدین آنرا بهمراه قرارداد اجاره رحم به اداره ثبت احوال برده تا شناسنامه ی نوزاد با نام والدین اصلی صادرگردد .قبل از تولد نوزاد میتوان با دادن دارو به زن صاحب جنین او را شیر ده کرد که نوزاد بجای شیر خشک از شیر طبیعی مادرش تغذیه کند.

تمام افراد چه ثروتمند چه فقیر ، بر این باورند که ، صدای خندۀ بچه در منزل ، یک دنیا می ارزد .
موضع شرع در رحم اجاره ای :

بعضی علما مثل آیت الله روحانی وآیت الله خوئی با استناد به آیه 2 از سوره مجادله ( که میگوید مادر طفل شخصی است که بچه را به دنیا آورده ) صاحب رحم را مادر کودک میدانند .بعض علمای دیگرمثل آیت الله اردبیلی هردو(صاحب رحم+صاحب جنین) را مادر کودک میدانند . ولی اکثریت علما از جمله آیت الله خمینی با استناد به تکوین نوزاد از تخمک و اسپرم فقط صاحبان جنین را پدر و مادر بچه میدانند .
موضع شرع از جنبه ی اصل کار ( گرفتن رحم اجاره ای ) آیت الله مکارم شیرازی و آیت الله صافی گلپایگانی اینکار را جایزدانسته اند و آقایان آیت الله تبریزی وبهجت وفاضل لنکرانی اجاره ی رحم را جایز نمی دانند .
در ایران قانون برای اینکار تصویب نشده و متقاضیان ، به فتوای علمای شیعه مراجعه کرده و از آنها تقلید می کنند و یا تابع مراکزناباروری بوده و بر اساس دیدگاه آنها عمل می کنند .

وضعیت رحم اجاره ای در دیگر کشورها چگونه است ؟

در اکثر کشورها در حالیکه ( مثل ایران ) قانونی برای آن تصویب نشده اینکار انجام می شود ، در تعداد معدودی کشورها مثل فرانسه ، اتریش ، نروژ ، سوئد، آلمان قانونی تصویب شده که رحم اجاره ای را منع کرده است . در بعضی کشورها ( انگلستان و کانادا ) رحم اجاره ای قانونی ولی رایگان است وپولی بابت اینکار رد و بدل نمی شود . در امریکا بابت این کار 10- 20 هزار دلار پرداخت می شود .

در رابطه با آگهی

بعرض کاربرانی که تقاضای اجاره دادن رحم یا اجاره گرفتن رحم دارند ، می رسانم که از اول اردیبهشت 1401 آگهی اجارۀ رحم را نمایش نمی دهیم . علت آن هم این است که عده ای کلاهبردار و شیاد تحت پوشش اجاره دهنده یا واسطه آگهی می دادند و از اجاره گیرنده ها مبالغی دریافت می کردند واجاره دهندۀ واقعی هم به آنها معرفی نمی کردند .

مقالات مرتبط :1- اسپرم اهدایی 2- جنین اهدایی 3- مطالب غیر پزشکی ( در این قسمت تعدادی مصاحبۀ واقعی از زبان اجاره دهندگان رحم و اهداکنندگان تخمک نوشته شده است )

سایتهای مرتبط :
1- وبلاگ سردفتران پیشکسوت - نمونه سند اجاره رحم
2- در باره رحم اجاره ای چه می دانید ؟- پارسینه www.parsine.com
3- رحم اجاره ای در izadidr.com


آدرس مطب : اصفهان ، خ شمس آبادی ، روبروی بیمارستان سینا ، اول کوچه 32
تلفن : 32363136 - 031

روی هر یک از موضوعات زیر که بدان علاقه دارید کلیک کنید تا باز شود و مطالعه کنید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

مینائی [ 1402-06-08 ]
سلام وخسته نباشیدخدمت آقای دکتروپرسنل زحمت کششان: خواستم ازآقای دکترتشکرکنم . من درتزریق اول بعداز۱۴سال جواب آزمایشم مثبت شد . خداحفظتان کندکه شادی رادروجودمان به وجودمی آورید .

لیلی [ 1402-05-23 ]
سلام خدمت جناب آقای دکتر ایزدی و پرسنل مطب : من سال گذشته در سن چهل و یک سالگی با تزریق چهارم اسپرم در مطب شما و با لطف خداوند باردار شدم . قبل از اینکه پیش شما بیام بدنبال رحم اجاره ای با اسپرم اهدایی بودم ، که خوشبختانه رحم اجاره گیرم نیامد

فاطمه [ 1402-05-10 ]
سلام ، ممنون ازاقای دکتر ، من بعد از۸سال انتظار با انتقال اسپرم باردار شدم . خدا را شكر

مهدی [ 1402-03-06 ]
سلام خسته نباشید . من یه آگهی دارم تو این سایت . میخوام حذفش کنین . با تشکر ، جواب : با سلام ، تا ریخ آگهی و اسمتان را بشماره 09131000345 پیامک کنید تا حذف کنیم

فاطمه [ 1401-12-13 ]
سلام و خسته نباشید خدمت اقای دکتر و تیم قوی کادر پزشکی ایشون ، من بعد از هفت سال ناباروری به لطف خدا و کمک اقای دکتر عزیز ، بالاخره با گرفتن اسپرم اهدائی باردار شدم ،تشکرمی کنم که شادی و نشاط وآرامش را به خانوادۀ ما آوردید .

یزدانی [ 1401-09-07 ]
با سلام : کسانیکه می خواهند رحم اجاره دهند و یا رحم اجاره کنند ، یا تخمک اهدایی بگیرند یا اهدا کنند ، با من در تماس باشید .9138700803 0 یزدانی رابط مرکز ناباروری اصفهان

مه سا [ 1401-08-20 ]
کسی که رحم اجاره میده، بعد از جدایی از نوزاد دچار مشکل روحی نمیشه؟ میخوام بدونم براش وابستگی ایجاد نمیشه؟

بهار [ 1401-07-13 ]
سلام وخداقوت خدمت آقای دکتر خواستم تشکر کنم ممنون بابت زحمات شما و پرسنل محترم

سارا [ 1401-06-13 ]
تورو خدا کسانی ک رحم اجاده میدید یا اهدا تخمک یا اهدا اسپرم اهدا جنین خواهشاااا با دلال و معرف کار نکنید این بی خدا ها ففط ب فکر پول جیب خودشان هستن

شفیعی رابط [ 1401-05-20 ]
من شفیعی رابط مورد اعتماد آقای دکتر ایزدی هستم . خانمهایی که میخواهند رحم جایگزین شوند یا رحم اجاره بگیرند با شمارۀ بنده تماس بگیرید تا با دریافت مبلغی عادلانه ، اجاره دهنده یا اجاره گیرنده به شما معرفی کنم .از صمیم قلب آرزومندم که همۀ زوجهای بی بچه بزودی دارای فرزندی سالم و خوشگل و با هوش شوند .09136873258

نرجس [ 1401-04-27 ]
سلام.خواهش میکنم مثل گذشته دوباره این سایت رو فعال کنید.ما فقط از طریق سایت شما میتونستیم رحم پیدا کنیم.به فکر ماهم باشید.لطفا دوباره این کار رو انجام بدین .خیلی ها منتظرن.خواهش میکنیم

زینب [ 1401-03-03 ]
باسلام خدمت خانم دکتر و اقای دکتر ایزدی .دستتون را میبوسم که دست تعدادی دلال و کلاهبردار را از این سایت کوتاه کردید ونانشان را اجر .درسته که بعضی هام واقعا نیازمند رحم اجاره ایی هستن مثل خود من ولی عده ایی اینجا را محل کلاهبرداری و اخاذی کرده بودن و خداراشکر دستشان کوتاه شد ایشالا مشکل همه مارا خدا حل کنه که محتاج ی عده شیاد نشیم .باتشکر از مدیریت سایت

سمیه [ 1401-02-24 ]
سلام خدمت آقای دکتر و همسر مهربانشان و بقیه پرسنل مطب ، ممنونم از اینکه برای پایدار شدن رابطه ی زوجین نابارور، این روش بارداری رو در ایران جا انداختید و انجام میدهید ، من بعد ازپنج سال با گرفتن اسپرم اهدایی نزد شما برای دفعه اول باردار شدم ، انشاءالله که همیشه سلامت و موفق باشید تا بتونید تعداد بیشتری مثل ما را بچه دار کنید .

زینب [ 1401-02-19 ]
خانم های عزیز مواظب باشید و ازهر شهر و محله ایی را به خانه های خود راه ندین عده ایی کلاهبردار در پوشش رحم اجارهایی با ظاهری اراسته و باطن خراب و بد ذات به درون خانه های شما نفوذ میکنند و اگه جواب مثبت بشه تازه اول اخاذی شروع میشه توراخدا سختگیری کنید تو انتخاب من از کرمانشاه یک خانواده در ظاهر بدبخت ولی سارق و کلاهبردار و معتاد انتخاب کردم که فقط نزدیک ۲۰ ملیون اخاذی کردن و به انتقالم نرسید ابدا داروهای پزشکم را مصرف نکرده بود الهی هرجا هست خیر نبینه با وام و قرض پول تهیه کرده بودم

مریم [ 1401-02-19 ]
سلام خدمت مدیر سایت : اینجاکسانی هستن که مشکل بچه دارشدن دارن و کسانی هم هستن که نیازبه پول دارن ، دلیل نمیشه شما اگهی اونا را که نیازدارن وشماره تماس میزارن نمایش ندید . بخاطره نبود بچه ، چه بسا زندگیهایی از هم بپاشه . زنانی هم هستن که نیازدارن به پول رحم اجاره برای شکم خودشون و بچه هاشون ، انصاف نیست شماره تماس نشون نمیدین . این کارخیری هست و ثواب داره . لطف کنید آگهی ها را بزارید .

زینب [ 1401-02-18 ]
من از این سایت ی شماره پیدا کردم به عنوان رابط ، که یک خانم از فامیلش را که شوهرش سارق و زن و شوهر معتاد بودند را به من از همه جا بیخبر معرفی کرد و با اخاذی و سرقت خیلی هزینه رو دستم گذاشت . واقعا نمیشه اعتماد کرد خیلی ادم های شرور و بدنام و بی وجدان در پوشش رحم اجاره ایی به ما ضربه روحی و مالی میزنند . مواظب باشید بدون تحقیق هیچ کسی را بهش اعتماد نکنید . هرکی از شهر خودش بگیره بهتره ، من اگه از کرج گرفته بودم که شهر خودم بود اینقدر ضربه نمیخوردم .

مهر [ 1401-01-29 ]
سلام تو رو خدا این سایت لطف کنید دوباره بذارید من هر روز این سایت نگاه میکنم خیلی منتظریم

پرستو [ 1401-01-19 ]
باسلام خدمت مدیر سایت ، درست میفرمایید ، منم از همین آگهی های سایت شما کلاهبردار تماس گرفت و تقاضا ی پول کرد . حتی اجاره دهنده ی رحم هم اومد شهرمون ، کلی هزینش کردم . ولی قصدش اخاذی بود ، اگه امکانش هست اگهی ها را بزارین . ماهم شماره و نشانه کلاهبردارها را بزاریم تا حذف بشن ، جواب مدیر سایت : چون شناخت و تفکیک افراد سالم از کلاهبردارها سخت و بلکه میشه گفت غیر ممکن است ، از قبول درخواستتان معذورم .

ناشناس [ 1401-01-19 ]
سلام خدمت مدیر سایت : چون هیچ مرکز یا سایتی بطور رسمی متولی اینکار نیست ، خواهش می کنم این کار را نکنید . ما اول امیدمان به خدا ، بعد به شما ست .ما که گناه نکردیم چرا باید ترو خشک پای هم بسوزد ؟ خواهش می کنم این کار را نکنید ممنون از زحمات شما . جواب : چند نفر دیگر هم مثل شما این درخواست را کرده اند ، ولی متاسفانه بدلائلی که عرض کردم مقدور نیست .

لیلا [ 1401-01-16 ]
باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت مدیرسایت ،گناه ماچیه بعدخداامیدمون به این سایت بودمن ازپنج جنین فقط یکی دیگه دارم امیدواربودم اینجایک نفروپیداکنم برای رحم اجاره ای توخداامیدموناامیدنکنید،خدا ازکسانی که سوءاستفاده میکنندنگذره

ارزو [ 1401-01-15 ]
وای توروخدا آگهی رحم اجاره رو بذارید بخدا گناه داریم از کجا پیدا کنیم

مدیریت سایت [ 1401-01-14 ]
کاربران گرامی : وبسایت ما تا بحال بدون دریافت هزینه ،درخواستهای شما ، اجاره دادن یا اجاره گرفتن رحم ، را رایگان بمعرض نمایش میگذاشت . نیت ما این بود که شما همدیگر را شناسائی کنید و مشکلتان حل شود . تا حدودی هم به نیت خود رسیده بودیم ، ولی چون مشکلاتی بشرح زیردر کنار آن بوجود آمد ، از ادامۀ این کار منصرف شدیم . عده ای بدروغ با نیّت اخاذی آگهی میدادند و بعضا موفق به کلاهبرداری هم میشدند. بعضی واسطه ها هم از چند نفر پول گرفتند و به آنها اجاره دهنده معرفی نکردند و پول را هم پس ندادند . ادامه در زیر

مدیریت سایت [ 1401-01-14 ]
ادامه از قبل : سومین دلیلی که موجب گردید از این ببعد درخواستهای کاربران در مورد اجارۀ رحم را نمایش ندهیم این است که چند مورد پیش آمد که شخصی شماره ی دیگری را میداد ، با نیت اذیت کردن یا شوخی بیجا ، و میگفت رحمم را اجاره میدهم و در ادامه از ما دلخور میشدند و تهدید به شکایت یا شکایت و . . . بنابراین دلائل از این ببعد آگهی های اجاره دادن یا اجاره گرفتن را به معرض نماش نمی گذاریم ، ولی نظری اگر بنویسید نمایش میدهیم .

امیدوار [ 1401-01-11 ]
با سلام نیازمند رحم اجاره ای از تبریز هستم کسی هست زیر سی سال فرزند داشته باشه متدین مسئولیت پذیر قابل اعتماد بدون هیچگونه بیماری زمینه ای با این شماره تماس بگیرند ۰۹۹۱۰۰۵۸۷۲۶ قیمت توافقی جنینام آماده انتقال هستند

الناز [ 1401-01-11 ]
با سلام نیازمند رحم اجاره ای از قزوین هستم به یک خانم متاهل ،دارای یک یا دو فرزند ،زیر سی سال ، سالم و متدین با امکان اسکان با قیمت توافقی 09105772097

ارومیه [ 1401-01-11 ]
نیازمند رحم اجاره ای هستم،ساکن ارومیه، زیر 34 سال باشه و فرزند داشته باشه واسطه تماس نگیره لطفا 09055992482

سمیرا دشتی [ 1401-01-08 ]
نیازمند رحم اجاره از یزد هستم ۵۰ میلیون با ماهیانه ۵۰۰هزا تومان سن باید زیر ۳۲ سال باشد

مهدیس [ 1401-01-08 ]
متقاضی رحم اجاره هستم از تهران خانم متدین و متعهد باشد دارای زایمان طبیعی باشد قیمت ۶۰ میلیون و ماهیانه یک میلیون و در ضمن حداقل دارای یک فرزند باشد

ناشناس [ 1401-01-08 ]
نیازمند رحم اجاره ای ساکن شهر قم می باشم.زیر ۳۰ سال و بدون بیماری.با این شماره تماس بگیرید. ۰۹۰۳۲۴۸۲۱۳۳

خانوم سیدی [ 1401-01-08 ]
سلام من خانوم متاهل هستم 18سالمه و فرزند پسر دارم زایمانم طبیعی بوده از مشهد هستم رحم اجاره انجام میدم قیمت75با2تومان نفقه 09368705621

زهرا [ 1401-01-08 ]
سلام ، احتیاج به رحم اجاره ای دارم . سن خانم زیر 32 باشه . زایمان طبیعی داشته باشند. هیچ گونه بیماری زمینه ای نداشته باشد و همچنین معتقد و متدین باشند و محل سکونت شون هم شیراز باشه تلفن : 09902569532

زینب [ 1400-12-25 ]
سلام رحم اجاره نیازمندم قیمت 50 میلیون ماهی 500هزارتومان یزدشیراز اصفهان گچساران جنین آماده هست 09170983329

آناهید [ 1400-12-20 ]
نیازمند رحم جایگزین از تهران زیر ۳۰ سال دارای سابقه بارداری موفق قیمت توافقی ۰۹۱۲۳۳۷۵۸۱۷

اهدا کننده زاهدان [ 1400-12-20 ]
سلام خانومی ۲۶ ساله از شهر زاهدان متاهل با سابقه اهدا موفق رحم اجاره و زایمان طبیعی جهت رحم اجاره اعلام آمادگی کردن توجه داشته باشین بنده واسطه هستم جهت معرفی هماهنگ فرمائید ۰۹۹۰۸۸۲۱۹۶۹ شفیعی

شاهسون [ 1400-12-18 ]
سلام ، بنده خانمی متاهل هستم ، دارای فرزند که زایمان اولم طبیعی بوده . رحمم را اجاره میدم . قیمت 75 با ماهی دو میلیون نفقه، اگرکسی خواست لطفاچانه نزنید . برای قیمت آقاهم به هیچ وجه تماس نگیره که پاسخگو نیستم . فقط خانومها ، متشکرم . ازشهرمشهدهستم تلفن : 09330939772

خانوم سیدی [ 1400-12-17 ]
سلام رحم اجاره میشم 18سالمه وفرزند پسر سالم دارم زایمانم طبیعی بوده مبلغ 80با 1700یا2تومان 09368705621

کار گر [ 1400-12-17 ]
نیازمند رحم اجاره کرمانشاه سالم ومتعهد زیر۳۴سال دارای فرزند سالم ۰۹۰۴۵۸۹۲۶۵۶

رحمانی [ 1400-12-17 ]
باسلام احتیاج به رحم اجاره ای دارم خانم متدین وسالم . دارای فرزند.ساکن شهر قم .مبلغ هدیه پنجاه تومن ماهی یه تومن. ۰۹۳۶۶۹۳۳۵۰۱

ناشناس [ 1400-12-16 ]
سلام از شیراز احتیاج به رحم جایگزین دارم قیمت توافقی جنین آماده انتقال هست 09379013329

کارگرنیازمن [ 1400-12-15 ]
نیازمند رحم اجاره ایی.سالم و متعهد. زیر ۳۴ سال .دارای فرزند سالم ۰۹۰۴۵۸۹۲۶۵۶

شهین [ 1400-12-15 ]
دنبال رحم جایگزین هستم ازکرمان ۰۹۹۱۰۳۴۹۳۸۰

ناشناس [ 1400-12-14 ]
سلام احتیاج به رحم جایگزین دارم قیمت توافقی جنین آماده انتقال هست 09379013329

ناشناس [ 1400-12-14 ]
سلام احتیاج به رحم جایگزین دارم قیمت توافقی جنین آماده انتقال هست 09379013329

مهسا [ 1400-12-14 ]
اهدای تخمک خوزستان م ۰۹۳۸۶۱۰۹۶۶۰

گلی [ 1400-12-14 ]
رحم اجاره میدم ۸۰ماهی۲ متاهلم یه دختر ۴ساله دارم کسایی که اسکان دارن تماس بگیرن۰۹۳۶۵۸۰۸۸۴۷

فرهمندی [ 1400-12-13 ]
معرف وواسطه مستقیم هستم جهت معرفی رحم جایگزین تخمک اهدایی میتوانید بااین شماره تماس بگیرید و به مبلغ میلیونی برسید از تمامی شهرا میخوایم تا سن ۳۷ دارای فرزند بنده فرهمندی هستم ۰۹۳۹۴۷۴۶۶۲۴ تماس بگیرین

هستی [ 1400-12-13 ]
سلام صیغه بارداری میشم دوتا بچه دارم یکی یک سالشه و یکی پنج سالشه صیغه بارداری میشم با اسکان و هشتادتومن و خرج زندگیم فقط مشهد و نیشابور و تهران باشه تماس بگیرین 09152665285

نا شناس [ 1400-12-12 ]
سلام نیاز مند رحم اجاری هستم از قزوین به این شماره ۰۹۱۲۷۸۱۱۳۰۸ زنگ بزن

صیادی [ 1400-12-11 ]
مورد صیغه بارداری ۲۹ ساله دارای دو فرزند تبعه افغان از اصفهان اعلام امادگی کردند .جهت هماهنکی ب شمارع واتساپ ۰۹۳۰۰۹۸۴۵۲۳ پیام بدید صیادی

خورسندی [ 1400-12-11 ]
با سلام خدمت اهدا کنندگان گرامی و گیرندهای محترم بنده معرف هستم و از همه شهرها معرفی برای رحم جایگزین تخمک اهدایی و جنین داریم جهت همکاری و معرفی با شماره زیر تماس بگیرید ۰۹۰۳۰۶۸۱۷۳۳

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات و سوالات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام ( مستعار یا واقعی ) :
تلفن ( اختیاری ) :
ایمیل ( اختیاری ) :
متن پیـام :