در باره من
مراقبتهای قبل از بارداری با اسپرم اهدایی
تحریک بیش از حد تخمدان - آب آوردن شکم
تعیین جنسیت 36 31 36 32-031
متخصص ناباروری مردان اصفهان -  علل ناباروری و آزمایشات - دکتر ایزدی
تقویت تخمدانها
مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی

در باره من

دوران دبستان و دبیرستان را در مبارکه گذراندم ودر سال 1351 با احراز رتبه ی اول کنکور، رشته ی پزشکی اصفهان قبول شدم . در سال 1358 فارغ التحصیل شدم و دوران تخصص را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذراندم و بمدّت پنج سال در قم وسپس در اصفهان مشغول کار شدم .
مهمترین خاطره ی کاری من در سالهای اول تخصصی من که با عث شد مسیرم را در خدمت رسانی به مردم عوض کنم این بود که روزی مرد جوانی با مشکل ناباروری مراجعه کرد . در بررسی که انجام دادم متوجه شدم فاقد اسپرم است . چون دارای بیضه هائی بسیار کوچک بود مشخص شد که قابل درمان نیست . من موضوعِ غیر قابلِ درمان بودنش را به او گفتم . مرد جوان مطب را ترک کرد . روز بعد دیدم که همین جوان را بعلت خودکشی در بیمارستان بستری کرده اند . خوشبختانه نجات پیدا کرد و اقدام به خودکشی را تکرار نکرد .
من خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم ودلم به حال این جوان و امثال او که می دانستم بسیارند سوخت ، که چرا در اکثر کشورهای دنیا اینگونه زوجها را با تلقیح اسپرم اهدایی درمان می کنند ولی در ایران زمینه ی انجام این کار فراهم نیست . تصمیم گرفتم که حداکثر تلاش خود را بکار گیرم تا بلکه تلقیح اسپرم اهدائی را در این کشور جا بیندازم .

به اصفهان که منتقل شدم ، چون همکاران جراح کلیه در اصفهان ( بر خلاف قم ) به اندازه ی کافی بودند احساس کردم که اگر من حتی یک عمل جراحی هم انجام ندهم مشکل هیچ بیماری زمین نمی ماند ، و همکاران زیادی هستند که نیاز بیمار را برآورده می کنند . بنابراین تصمیم گرفتم که نهایت تلاشم را در راه اندازی تلقیح اسپرم اهدایی بکنم تا برای این گروه بیماران نابارور که کسی به فکرشان نیست اقدامی کرده باشم . در همین زمان ( سال 1371 ) فتوای جایز بودن تلقیح اسپرم اهدائی از طرف رهبر انقلاب صادر شد و دلگرمی من به کار زیاد شد .

از سال 1372 که شروع به کار مطبم در اصفهان بود هر مرد فاقد اسپرمی که به من مراجعه می کرد با او در دراین باره صحبت می کردم . عمدتا خوشحال می شدند و با تلقیح اسپرم اهدائی مشکلشان را حل می کردم . ولی جوّ طوری نبود که اطلاع رسانی عمومی کنم . مراکز ناباروری هم با اینکه از کار من مطلّع بودند بیماران را راهنمائی نمی کردند.
به همکاران جراح کلیه و مجاری ادرار و متخصّصین زنان اصفهان اطلّاع رسانی کردم که من چنین کاری در مطب انجام می دهم ، در صورتی که موافق هستید اینگونه زوجها را جهت درمان راهنمائی کنید . حدود یک سوم از همکاران قانع شدند و اقدام به معرفی زوجهای آزوسپرم به مطب من جهت درمان می کردند . کم کم از استانهای دیگر نیز تعدادی از پزشکان زنان و اورولژی شروع به معرفی اینگونه زوجها کردند .

از سال 1375 که اکثریت پزشکان اصفهان ( نه اکثریت بیماران ) متوجّۀ چگونگی کار من شدند مقامات درمان اصفهان ( سازمان نظام پزشکی و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ) شروع به بررسی و بازدید از مطب کردند . با توضیحاتی که می دادم و محاسن آنرا می گفتم اکثرشان قانع می شدند ولی تعدادی از آنها قانع نمی شدند و کار شکنی می کردند . از سال 75 تا85 چندین بار اخطار کردند که اگر به این نوع درمان ادامه دهید برابر مقررات رفتار خواهیم کرد و...

دراین دوران اینگونه زوجها که به مرکز ناباروری اصفهان می رفتند به آنها پیشنهاد گرفتن جنین اهدائی می شد . چنانچه زوجی درخواست اسپرم اهدائی از آنها می کرد می گفتند که اینکار حرام وغیر قانونی است و کسی انجام نمی دهد . برخی ازاین زوجها که اطلاعاتی در این موارد داشتند ومی دانستند که نه حرام است و نه غیر قانونی ، با پیگیری و سماجت آدرس مرا پیدا می کردند و جهت درمان به مطب من می آمدند .

در سال 1392 بدنبال شکایتی که معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی با تحریک یکی ازپزشکان شهر ازمن کرد ، ادّعا کردند که دکتر ایزدی با فریب مردم اقدام به عمل اسپرم اهدایی می نماید . پرونده ای در دادگاه برای من تشکیل شد . نظر خواهی از سازمان نظام پزشکی و پرس وجو و رفت وآمد بسیار به دادگاه وسازمان نظام پزشکی کردم . نهایتا آنها را قانع کردم که اینکار من غیر قانونی نیست ، منع شرعی هم ندارد . در تحکیم بنیاد خانواده ها تاثیر مثبت دارد ، تا حدودی آمار طلاق را پائین می آورد ومعیارهای پزشکی و شرعی هم رعایت می شود . دادگاه شکایت شاکی را رد کرد و پرونده را مختومه کرد . نا گفته نماند که شهادت تعدادی از زوجها که نزد من بچه دار شده بودند و قبولِ زحمت کرده چند بار به محل دادرسی مراجعه کردند ، تاثیر خوبی درسیر دادرسی پرونده داشت .

اسپرم اهدایی

در این سالها تعدادی از پزشکان در اصفهان و خارج از اصفهان کار مرا شروع کردند . ولی به محض اینکه با اولین اخطار از طرف مراجع پزشکی روبرو شدند دست از کار کشیدند . با این قبیل پزشکان که خصوصی صحبت می کنم وماجراهای دادگاه و نظام پزشکی را شرح می دهم ، از صبر وحوصلۀ من واطلاعاتم راجع به چگونگی پیگیری پرونده تعجب می کنند و می گویند < چه بهتر که ما زود قدم پس کشیدیم >


آدرس مطب : اصفهان ، خ شمس آبادی ، روبروی بیمارستان سینا ، اول کوچه 32
تلفن : 32363136 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

بی نام [ 1402-06-13 ]
از شما متشکریم اقای دکتر که تمام زنان ایرانی را که به امید بچه دارشدن ازدواج می کنند و بعد از ازدواج متوجه می شوند همسرشان امکان باردارکردن آنها رو نداره ، راه حلی مناسب پیش روی انها گذاشته ای ، و به زندگی آنها شور و نشاط می دهی .

سارا [ 1402-06-01 ]
با عرض سلام و وقت بخیر و خدا قوت خدمت آقای دکتر و خانم دکتر و پرسنل محترم مطب : از زحمات جنابعالی بسیار تشکر میکنم که نور امید را در زندگی ما روشن کردید . خداوند عوض خیر کارتون را با عاقبت بخیری فرزندانتون جبران کنه .

فرنوش [ 1402-05-21 ]
سلام خدمت آقای دکتر : امیدوارم که همیشه خودتان و خانواده محترمتون همیشه سلامت باشید آقای دکتر نمی دونم چطور از شما تشکر کنم . من بعد از ۱۵ سال مادر شدم و صاحب دختری یک سال و نیمه هستم . چندماه پیش هم برای فرزند دوم نزد شما اقدام کردم که خداروشکر همون بار اول نتیجه گرفتم . الان چهار ماهه باردارم . خداوند انشاالله شما رو به تمام آرزوهایتان برسونه که اینطور دل ما رو شاد کردید.

سیما [ 1402-05-09 ]
با سلام خداروشکر میکنم که بعد از ۷ سال به لطف آقای دکتر تونستم این حس خوب رو تجربه کنم.به همه مخاطبان این سایت میخوام بگم که هیچ وقت ناامید نشید و این راهو ادامه بدین.مطمئن باشید که نتیجه میگیرن.

رعنا [ 1402-04-20 ]
با سلام خدمت آقای دکتر و پرسنل با اخلاق مطبشون : من برای فرزند دوم نزد شما آمدم و با اولین تزریق باردار شدم . از همین جا از شما آقای دکتر تشکر ویژه میکنم . انشاالله که هر چی از خدا میخواین بهتون بده که زندگی ما رو از بن بست نجات دادین از اهداکنندۀ اسپرم هم سپاسگزارم ،

مرضیه [ 1402-03-21 ]
جناب آقای دکتر : اکنون که با یاری و خواست خداوند متعال و تلاش بی وقفۀ حضرتعالی ، بعد از ده سال ، گلی از گلهای بهشت در زندگی ما روئید . زحمات شما ارج می نهیم و از پروردگار مهربان توفیق روزافزون برایتان آرزو می کنم .

نرگس [ 1402-03-21 ]
باسلام خدمت آقای دکتر ممنونم به خاطر زحماتشون من بعد از دوازده سال با اولین انتقال مثبت شدم خدا به شما عمر طولانی بده با تشکر

مهدیس [ 1402-03-10 ]
سلام آقای دکتر ، ببخشید شوهرم آزواسپرم هست . میشه از اسپرم برادر شوهرم استفاده بشه . چون خودم دکتر زنان رفتم مشکلی ندارم . پاسخ : با سلام ، با اینکه از نظر شرعی مشکلی وجود ندارد، بخاطرمسائل اجتماعی و خانوادگی بهتر است اسپرم از شخص ناشناس تلقیح شود .

آرتیمیس [ 1402-02-14 ]
سلام با تشکر فراوان از آقای دکتر و همسرشون و هم چنین پرسنل زحمتکش و مهربون که هر بار با روی گشاده برخورد میکردن اول بار خدارو شاکرم و بعد باید بگم که دستان شما واقعا بوسیدنیست که این شرایط رو برای امثال ما فراهم کردین که ماهم طعم شیرین پدرو مادر شدن رو بچشیم خدا بهتون سلامتی و عمر با عزت بده

بهادر [ 1402-02-05 ]
با سلام ، خدا خیرتون بده که سفت و سخت تلاش کردید و تزریق اسپرم اهدایی را در اصفهان جا انداختید . توی شهرهای دیگه هیچ پزشکی نبوده که مثل شما بفکر ما آزوسپرمهای بد بخت باشه . هیچ دکتری تو هیچ شهری نتونسته کار شما را بطور علنی مثل شما انجام بده ، درود بر شما . من از طرف همه ی مردانی که مثل من فاقد اسپرم هستند دست شما را می بوسم و آرزو می کنم بیش از قبل توفیق داشته باشید .

فاطمه [ 1402-01-06 ]
با سلام. به لطف خداوند بزرگ و زحمات دکتر ایزدی برای بار اول باردار شدم. برای اقای دکتر آرزوی سلامتی و تندرستی دارم.

مهوش [ 1401-12-28 ]
سلام خدمت آقای دکتروهمسرمهربانشان : به لطف خداوند متعال و زحمات شما پزشک حاذق ، بعداز۸سال جواب آزمایشم مثبت شد. بی نهایت سپاسگزارم . امیدوارم بقیۀ مراجعین هم مثل من خوشحال شوند . مهدی

آرمیناوآرمیا [ 1401-12-06 ]
سلام ضمن تشکرازآقای دکتروخانم دکترکه بعداز13سال نورامیدی دردلمان روشن کردندهمه چیز پرفکت واوکی

هاناکرمانشاه [ 1401-11-01 ]
سلام خدمت آقای دکتر و پرسنل مهربون بار دوم انتقال دادم خداروشکر مثبت شدم الان ۱۳ هفته ام غربالگری و همه چی خوب بود شادوسلامت باشید

گل یاس [ 1401-10-26 ]
سلام آقای دکتر ما ۱۷ ساله ازدواج کردیم ، همسرم مشکل واریکوسل داره ، ۳ بار عمل واریکوسل انجام داده نتیجه نگرفته ایم . تمام مراحل آی وی اف را ده بار انجام داده ایم که هر سری جواب آزمایش منفی بود ، خودمم که کاملا سالم هستم واقعا خسته شدم نمیدونیم چه کنیم ۳۷ سالمه آیا اسپرم اهدایی برا ما تعلق میگیره؟ هزینه ش چقدر میشه؟ممنون میشم جواب بدین . جواب : با درود ، بله ، امکان استفاده از اسپرم اهدائی برای شما وجود دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر ساعت 18 تا 22 با شماره موبایل سایت تماس بگیرید .

مایا [ 1401-10-17 ]
باسلام خدمت اقای دکترعزیز و همکاران محترمشون.امیدوارم همیشه دلتون شاد و تنتون سالم باشه تا همینطور که بعد از چندسال شادی رو به خونه ما اوردین بتونین ادمای دیگه رو هم شاد کنید

باران [ 1401-10-04 ]
سلام، هنگام درمان با روش های جایگزین فرقی نمی کنه اهدای اسپرم یا تخمک یا جنین ، گروه خونی چقدر اهمیت داره ؟ شوهرمن فاقد اسپرم هست ، می خواهم از اسپرم اهدایی استفاده کنم ، گروه خونی من و همسرم هر دو آ مثبت هست . آیا می تونیم از کسی که گروه خونی او مثبت داره ، اسپرم اهدایی بگیریم ؟ با درود ، پاسخ شما آری است . زیرا زن و شوهری که هر دو گروه خونی آ مثبت داشته باشند حدود ده درصد احتمال دارد که گروه خونی بچه اُ مثبت شود .

ریحانه [ 1401-10-01 ]
در باره من سلام اقای دکتر همسرم آزو اسپرمه و من رماتیسم مفصلی دارم . دکترم داره دارو هامو کم میکنه که قطع کنم . بعد از سه ماه از قطع دارو میتونم اقدام کنم برا بار داری . میخاستم بدونم میتونیم از اسپرم اهدایی استفاده کنیم . و اینکه ساکن مشهد هستیم ایا میشه اینجا یه دکتر معرفی کنید من تحت نظر باشم ؟ و فقط برای ای یو ای خدمت شما برسیم ؟ پاسخ : با درود ، تلفنی تماس بگیرید تا راهنمائی شوید .

االی [ 1401-09-10 ]
باعرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر وهمکاران محترمشون بنده از کار دکتربسیار راضی هستم وبه امید خدا الان دوقلو باردار هستم

نجمه [ 1401-09-07 ]
سلام،توروخدا برای منم دعاکنید من 11ساله ازدواج کردم وتو حسرت داشتن یه بچه میسوزم،ما تازه با آقای دکتر وکارشون آشنا شدیم ومیخوام به ایشون برای اسپرم اهدایی مراجعه کنیم،انشاالله که هیچ کس تو حسرت بزرگترین نعمت خدا که داشتن یه فرزند سالم هست نباشه

فقط خدا [ 1401-09-05 ]
با سلام خدمت آقای ایزدی ممنون بابت همه چی من درماه چهارم اقدام بعد از ۸ سال آزمایشم مثبت شد وخدا بهمون دختر باهوش وخوشکل داد که زندگیمون شیرین کرد الان هم درحال اقدام واسه بچه دوم هستم

محمود [ 1401-09-05 ]
سلام اقای دکتر، واریکوسل دوطرفه پنهان دارم . و آزواسپرم هم هستم . امکانش هست باعمل جراحی و قرار دادن بیضه ها در جای خود اسپرم پیدا کنم؟ جواب : با درود ، چون واریکوسل پنهان موجب آزوسپرمی نمی شود ، عمل جراحی بیفایده خواهد بود .

نادر [ 1401-08-19 ]
سلام وعرض ادب دارم خدمت آقای دکترایزدی عزیز وهمکاران محترم ایشان بنده با گذشت ۱۰سال بدون فرزندبااولین تزریق به لطف پروردگار متعال وتلاش ویاری آقای دکتر به رویای باور نکردنی خود رسیدیم خداراشکر میکنم وبرای ایشان سلامتی وتندرستی خواستارم

سهیلا [ 1401-08-11 ]
سلام آقای دکترمن شوهرم آزوسپرمه، وهربارکه ازمایش میده میگن اسپرمی وجودنداره ، قبلاهم تسه انجام داده که منفی بوده یعنی اسپرم از بیضه اش بدست نیامده . گفتن فقط بایدبریدبرای فریز اسپرم ، شاید یه چندتایی روبرا میکرو پیداکنن . ماهم چندباری برای فریزرفتیم که گفتن اسپرم مناسبی برای فریزپیدانکردیم . به نظرشماراه حلی هست برای ما یافقط اسپرم اهدایی باید بگیریم ؟ تشکر . جواب : با درود : با این اوصاف شما چاره ای جز گرفتن اسپرم یا جنین اهدایی ندارید که ما اسپرم اهدائی را توصیه میکنیم .

آزیتا [ 1401-07-23 ]
سلام آقای دکترمن شوهرم آزواسپرمیه وهربارکه ازمایش میدادمیگن اسپرمی وجودنداره وقبلاهم تسه انجام دادکه منفی بوده وگفتن فقط بایدبریدبرافریزاسپرم شاید یه چندتایی روبرامیکروپیداکنن ماهم براچندباری برافریزرفتیم که گفتن اسپرم مناسبی برافریزپیدانکردیم به نظرشماراه حلی هست برای ما یافقط اسپرم اهدایی باید بگیریم ؟ تشکر . جواب : با درود : با این اوصاف شما چاره ای جز گرفتن اسپرم یا جنین اهدایی ندارید که ما اسپرم اهدائی را توصیه میکنیم .

مهدیه [ 1401-07-12 ]
سلام من 39سال سن دارم و18سال است ازدواج کردم شوهرم هم اسپرمش صفر صفره آیا میتونم ازاسپرم اهدایی استفاده کنم. خودم هیچ مشکلی ندارم . باتشکر. جواب : بله ، امکان پذیر است .

مهوش [ 1401-07-09 ]
سلام خدمت اقای دکتر و خانوم محترمشون . من بعد ازپنج سال نازایی و در بدری و نومیدی ، دومین ماهی که نزد شما تلقیح اسپرم کردم نتیجه گرفتم . دوران بارداری را هم بسلامتی و بدون مشکل خاص طی کردم وبا کمک خدا وند متعال و دستان پرلطف شما و دکتر زنان خداوند دختری زیبا و سالم بهمون هدیه داد. انشاالله حالا حالا زنده باشید تا برا بچه دومم چند سال دیگه خدمتتون برسیم .

مریدی [ 1401-05-25 ]
سلام آقای دکتر ، خسته نباشید ، خدا خیرتون بده که دل خیلیها رو شاد کردی . الهی خداوند در مقابل کارتون ، دلتون را همیشه شاد و تنتون را سالم نگه داره .

پروانه [ 1401-05-22 ]
سلام اقای دکتر ، من یه دختر شش ماهه دارم . دکترم به خاطر میوم هایی که دارم و یک بار هم آنرا عمل کرده اند ، گفته تا میوم هایت بزرگتر نشده سریع باید بچه دار بشی . من دلم میخواد ای یو ای کنم و بچم هم پسر بشه . میخواستم ببینم امکانش هست ؟ جواب : بله ، میتونی بیای ، مطلب تعیین جنسیت را هم مطالعه کنید و دستورات غذایی برای پسر دار شدن را اجرا کنید .

حنا [ 1401-05-12 ]
سلام ، همسرم بیمار دیالیزی هست و امکان بچه دار شدن را ندارد . به خاطر مشکلات جسمانی نمی تونه حضوری بیاد مطب . اگر ما خواستیم از اسپرم اهدایی استفاده کنیم ، من تنها بیام مراحل اهدای اسپرم رو انجام می دید ؟ جواب : با درود ، شوهرتون رضایتنامۀ محضری در دفتر اسناد رسمی باید بدهد و بیاورید تا انجام دهیم . راهنمایی بیشتر با تماس تلفنی مقدور است .

شه مال [ 1401-05-01 ]
با عرض سلام دکتر ایزدی و همکارانشان کارشون خیلی درسته، ما بچه دار نمی شدیم و چندین بار به درمانگاه ابن سینا مراجعه کردیم با هزینه زیاد ، اذیت شدن خودم و خانمم و بدون نتیجه. اما در بار اول مراجعه به مطب ایشان الحمدلله خدا یه پسر خوشکل بهمون داد الان هم 26 روزشه و خدارو شکر سالم

آرامش [ 1401-04-05 ]
سلام خدمت اقای دکتر من خیلی خوشحال هستم از اینکه بعد از۷سال نازایی باردار شدم ازتون کمال تشکر دارم

پرتو [ 1401-03-29 ]
با عرض سلام خدمت دکترایزدی و خانم مهربانش از زحمات شما و پرسنل با اخلاق و مهربانتون تقدیر و تشکر میکنم بعد از ۱۱ سال تستم مثبت شد و خدا رو شاکرم که شما رو سر راه ما قرار داد .اجرتون با خدا

اکرم [ 1401-03-29 ]
سلام خدمت دکتر ایزدی عزیز و همسر محترمشون و پرسنل دلسوز و خوش اخلاق، من زبانم قاصره بابت تشکر از این همه دلخوشی و خوشبختی که شما نصیب ما کردید ، سپاس و تشکر فراوان برای اینکه خداوند شما پدر و مادر عزیز را سر راه ما قرار دادتا ما به آرزوی خود برسیم . دیروز جواب ازمایشم مثبت شد . نمیدونم این خوشحالی را چطور وصف کنم . فقط از خداوند براتون نور و عشق خداوندی آرزو دارم . دلتون شاد برای اینکه دل ما را شاد کردین .

حدیثه [ 1401-03-22 ]
سلام آقای دکترخسته نباشین ازتون بینهایت تشکر میکنم که بعد ۹سال تونستم با دستای پرمحبت شما صاحب فرزند بشم این روزای خوب رو تجربه کنم خدا عمرباعزت عطا کنه بهتون

افسانه [ 1401-03-18 ]
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت آقای دکتر وپرسنل محترم ایشان ، امیدوارم که آقای دکتر همیشه سالم وسلامت و درپناه خداوند باشن . من بعد از11 سال نازایی و دوبار آی وی اف بی نتیجه ، با اولین تزریق نزد شماباردارشدم . هفتۀ دهم بارداری هستم و خدا را شکر بچه هام سالم و دوقلوهستن . سپاسگزارم آقای دکترایزدی . دعاتون میکنم . الهی بقیه هم مثل من زود دوقلو باردار شن .

سوگل [ 1401-03-07 ]
سلام آقای دکتر امیدوارم که حالتون خوب باشه و همیشه سالم و سلامت باشید و خدا بهتون عمر با عزت و طولانی بده که بتونید تو این مسیر به جوونایی مثل ما کمک کنید . خیلی خیلی ازتون ممنونم به خاطر این لطف بزرگی که در حق ما کردین و ما تونستیم طعم پدر و مادر شدن را بچشیم . ما دو بار اقدام کردم و خدا را شکر دفعه دوم جواب گرفتیم و من الان دو ماهه باردارم و خیلی حس خوبی دارم و خدا را شاکرم .

مهناز [ 1401-02-28 ]
با سلام وادب خدمت آقای دکتر ایزدی : از اینکه من را بزودی به آرزوی خودم رسوندید و آرامش پیدا کردم بسیار ممنون و سپاسگزارم .الهی همینطور که دل منو شاد کردی خدا دلتو شاد کنه .

رویا [ 1401-02-17 ]
باسلام خدمت جناب دکتر ایزدی و خانم دکتر عزیز : شما باعث شدید معجزه در زندگی من و همسرم اتفاق بیوفته ، یک دنیا از شما و کادر مهربانتون ممنونم . خداوند برکت به زندگی شما بدهد.

صدف [ 1401-02-09 ]
سلام خدمت دکترعزیز و محترم من سال۹۶با تزریق پنجم باردار شدم و الان یه دختر۴ساله خوشکل و باهوش داریم که نفس باباشه

بهار [ 1401-02-05 ]
از دکتر بابت کارشون تشکر میکنم کارشون خیلی خوب و عالی هست

پریا محمدی [ 1401-02-03 ]
سلام آقای دکتر، همسر من اسپرمهاش هیچگونه تحرکی نداره، یعنی تحرک اسپرمش صفره ، بعد از هشت سال هنوز صاحب فرزند نشدیم ، خودم هم تنبلی تخمدان دارم، ما هم میتوانیم از اسپرم اهدایی استفاده کنیم؟ با درود : پس از درمان مشکل تخمدانت میتونی از اسپرم اهدائی استفاده کنی .

گل رز [ 1401-01-26 ]
سلام خدمت اقای دکتر ایزدی میخواستم از زحمات شما اقای دکترتشکر کنم من بار اول اومدم خدمت شما و جواب گرفتم و الان لذت مادر و پدر شدن را چشیدیم ممنون از خدا و شما که دست خدا بروی زمین هستید عمری باعزت داشته باشید

فقط خدا [ 1401-01-20 ]
سلام خسته نباشی ، اول ازهمه خدارو شاکرم ، وبعد جناب آقای دکتر ایزدی را سپاسگزارم که باعث وبانی شادی من وامثال من می شود ، که بتونیم طعم مادرشدن رو بچشیم . من بعداز ۶سال پیش آقای دکتر باتزریق دوم باردارشدم . آقای دکتر خدابهتون سلامتی و خیر بده ، تا آخرعمرم دعاگوی شماهستم .

آرزو از کرمان [ 1400-12-23 ]
سرور گرامی جناب آقای دکتر ایزدی : زحمات بی شائبه و توفیق جنابعالی در باردار کردن من ، ما را حیاتی دوباره بخشید . امید به آینده در ما زنده شد .بی تردید کلمات و مادیات هرگزتوان سپاسگزاری و جبران این اقدام بی نظیر را ندارد . الهی بهمین شکلی که نور امید و شادی به زندگی ما تابید ، زندگی خانوادگی شما هم پر از نشاط و شادابی گردد .

فاطمه [ 1400-12-12 ]
باسلام و تشکر از اقای دکتر ایزدی و همسرشون که مشکل من و همسرم رو حل کردن

فرزانه [ 1400-12-03 ]
عرض سلام و ادب خدمت آقای دکتر. من با اولین تزریق باردار شدم. از لطف شما یک دنیا ممنونم. ما برای مداوا حتی به یکی از مراکز ناباروری تهران هم مراجعه کرده بودیم ، ولی هیچ دلسوزی و وجدان کاری در آن مرکز ندیدیم . خدا رو شاکرم که به توصیه یکی از متخصصین زنان، با شما آشنا شدم . بهترین ها را برای شما و خانواده محترمتون آرزو مندم . آرزوی موفقیت در درمان مراجعینتان دارم .

حسین محمدی [ 1400-11-29 ]
سلام جناب دکتر ، خدا پدر و مادر تون را بیامرزه . خیلی خلاصه صحبت میکنم . همیشه دعای عاقبت بخیر بودن برات میکنم . دکتر جان کارت عالیه ، بیسته ، خیالتون راحت و وجدانتون آسوده باشه ، همه ی مراجعینی که نتیجه میگیرند دعاگویتان هستند . بسیار کارخوبی میکنین مشکل ما بیچاره ها را حل میکنی . پروردگار متعال یار و یاورتان باد .

گل همیشه بهار [ 1400-11-21 ]
سلام و خسته نباشید خدمت شما اقای ایزدی : با کمک شما و یاری خدا من در مرحله دوم تزریقم باردار شدم . ممنونم ازتون و آرزوی سلامتی برای شما دارم . امیدوارم همه ی اونهایی که شرایط منو دارن بزودی نتیجه بگیرن .

نسیم [ 1400-10-22 ]
با سلام خدمت اقای دکتر ایزدی ، به لطف شما من بعد از 7سال با اولین تزریق که چند سال قبل برام انجام دادید باردار شدم ، ویک دختر بدنیا آوردم که الآن چهارساله است . زندگیمون خیلی شیرین شده . خیلی خیلی ازتون تشکر میکنم . امیدوار م که همیشه سلامت باشین و بقیه هم مثل من به آرزوشون برسند و خوشحال بشند .

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات و سوالات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام ( مستعار یا واقعی ) :
تلفن ( اختیاری ) :
ایمیل ( اختیاری ) :
متن پیـام :