مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی
مراقبتهای قبل از بارداری با اسپرم اهدایی
تحریک بیش از حد تخمدان - آب آوردن شکم
تعیین جنسیت 36 31 36 32-031
مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی
تقویت تخمدانها
متخصص ناباروری مردان اصفهان -  علل ناباروری و آزمایشات - دکتر ایزدی

مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی

مواظبتهای دوران حاملگی که در فضای مجازی در دسترس خانمهای باردار می باشد عمدتا حول وحوش مصرف غذاها و ویتامینهای مفید و چگونگی برخورد با ویار و یبوست و... کدام غذاها در دوران بارداری نباید مصرف شوند می باشد . ما در این مقاله نکات دیگری که اکثر افراد نمی دانند چه تاثیری بر جنین دارد را یادآور می شویم و روشهای مقابله با آنها را توضیح می دهیم .
موبایل وتلفن
صحبت کردن با تلفن ثابت سیم دار مجاز و بدون خطراست ولی با تلفن بی سیم و تلفن همراه در سه ماهه ی اول بارداری مضّر است ، چنانچه تلفن همراه در حال شارژ شدن باشد و مکالمه کنید ضرر آن بیشتر است . مواقعی هم که موبایل روشن است ولی با آن کار نمی کنید بعلت وجود میدان مغناطیسی اطراف آن بهتر است در فاصله ی بیش از دو متری بدن قرار داده شود . واضح است که آسیبهای وارده به جنین در این موارد رابطه مستقیم با مدت زمان استفاده از آن دارد ، یعنی اگریکساعت در شبانه روز با موبایل صحبت کنید آسیبهای وارده شش برابر حالتی است که بمدت 10 دقیقه صحبت کرده باشید .
بنا برین توصیه می شود چنانچه شخصی با موبایلتان تماس گرفت و می خواهد چند دقیقه صحبت کند از او بخواهید که قطع کند و به تلفن ثابتتان زنگ بزند . زمانی که می خواهید از برنامه های موبایل ( موسیقی ، بازی ، مشاهده کلیپ ) استفاده کنید توصیه می شود آنرا در حالت پرواز ( در این حالت کسی قادر نیست به شما زنگ بزند ) قرار داده و از آن استفاده کنید .

مراقبت های بعد از بارداری
وسائل برقی دارای میدان الکتریکی
ماشین ظرفشوئی و لباسشوئی و ماکروفرو... هنگام کارکردن چون دارای میدان الکترومغناطیسی هستند برای زنان باردار خصوصا در سه ماهه اول حاملگی مضرند و زن خانه دار حامله ، حداقل 3متر فاصله را با این وسائل در حال کار باید حفظ کند . باز واضح است که هرچه مدت زمان تماس زیادتر باشد و هر چه فاصله کمتر باشد آسیب وارده به جنین بیشتر است .البته چون درب ماکروفر دارای پوشش محافظ جذب کننده ی امواج است و قسمت عمده ی امواج را جذب می کند ضرر کمتری دارد .
کامپیوتر
کار با کامپیوتر ( لپتاپ ) هم آسیبهای خاص خودش را به جنین وارد می کند. بدترین حالت آن این است که لپ تاپ روی زانوها گذاشته شود و مدّت زیاد در سه ماهه اول بارداری استفاده شود . چنانچه کارمندی هستید که ناچارید روزی چند ساعت با کامپیوتر کار کنید از حد اکثر مرخصی استحقاقی در سه ماهه اول بارداری استفاده کنید و یا از پوشش الیاف نقره ای که مخصوص خانمهای حامله بشکل شورت ساخته شده وتا بالای ناف را می پوشاند باید استفاده شود .
اکیدا توصیه می شود که در منزل فقط زمانی که با اینترنت کار دارید مودم را روشن کنید و بقیه ی اوقات خاموش باشد . اتاق استراحت خانم باردار نباید نزدیک به مودم باشد و زمانی که شخص دیگری از اینترنت کامپیوتر استفاده می کند و ناچارا مودم روشن است زن باردار منزل از مودم و لپ تاپ باید فاصله بگیرد .
تلویزیون و رادیو
تلویزیون و رادیووحتی ساعت نیزهنگام روشن بودن دارای امواج الکترومغناطیسی هستند و میزان امواج آنها نسبت مستقیم با اندازه ی آنها دارد . به این ترتیب امواج ساطع شده از تلویزیون قابل توّجّه ولی امواج مربوط به رادیو و ساعت جزئی و قابل چشم پوشی است .
حفظ فاصله ی مناسب هنگام تماشای تلویزیونهای42 اینچ 3/5 مترو تلویزیون های 52 اینچ 4/5 مترباید باشد (به ازا هر 5 اینچ افزایش سایز تلویزیون 50 سانت بیشتر باید از تلویزیون فاصله گرفت ) . مجددا یادآور می شوم که رعایت حفظ فاصله ی مناسب در سه ماهه اول بارداری ضروری تر است .

مطالب مرتبطی که باید بخوانید »»» مراقبت قبل از بارداری

برق فشار قوی
چنانچه از مجاور منزلتان برق فشارقوی عبور می کند و امکان تعویض منزل وجود ندارد ، باید در دورترین نقطه منزل ( نسبت به محل عبور برق پرفشار ) زندگی کنید طوریکه بیش از 10-20 متر با سیمهای برق فاصله داشته باشید .
ورزش
ازدویدن و ورزش متوسط وسنگین باید خودداری کنید ولی ورزشهای سبک مثل شنا و دوچرخه سواریِ تفریحی و پیاده روی نه تنها اشکالی ندارد بلکه مفید است .ورزشهای سبکِ مفید اگر باتفاق دوستان و عزیزان باشد دارای اثرات مفید بیشتری خواهد بود .واضح است که مسیردوچرخه سواری باید به دور از خطر تصادف باشد .
اتومبیل و سایر خودروها
رانندگی در شش ماه ی اول بارداری در مسیرهای کوتاه ( منزل تا محل کار ) بشرطی که با سرعت مطمئنه و رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی باشد اشکالی ندارد .
در کشورهای پیشرفته دودِ اتومبیلهای بنزینی مقداری ( 1/5 تا 2 برابر ) مضّرتر از دود خودروهای گازوئیل سوز است ولی در ایران بعلت اینکه آلاینده ها و سموم دودِ گازوئیل حدود 600 برابر گازوئیلهای خارجی است ، همه ( ومخصوصا زنهای باردار ) باید حداکثر دقت خود را بکنیم که دود خودروهای گازوئیل سوزرا استنشاق نکنیم و هر چه سریعتر از وسیله ی دود زا ( کامیون و اتوبوس ) دور شویم . .
پر واضح است که نه تنها سیگار نباید بکشید بلکه در منزل و محل کارتان شخص دیگری هم نباید سیگار بکشد . مجددا تاکید می گردد که رعایت احتیاطات فوق در سه ماهه اول بسیار ضروری تر از سه ماهه ی دوم و سوم است .
وضعیت روحی
زن حامله باید سعی کند که هر بیشتر در مجالس شادی شرکت کند ودرمهمانیها و مجالس از طرح موضوعات حزن انگیز خوداری کنند و صحبتهای شادی بخش را مطرح کنند . چنانچه ناچارید در مجلس خاکسپاری یا ترحیم بستگان شرکت کنید سعی کنید مدت کمتری آنجا باشید و اگر بتوانید ، سعی کنید درحالیکه جسمتان آنجاست فکرتان را معطوف به موضوع دیگری کنید . از کنجکاوی در دیدن صحنه های دلخراش تصادف و مشاهده ی عزیز از دست رفته در غسالخانه ، و سایر صحنه های دردناک بشدت باید پرهیز کرده و به شنیدن چگونگی آن واقعه اکتفا کنید .
واکسیناسیون در دوران بارداری
چون تعدادی از واکسنها را از جمله هپاتیت A وسرخچه و آبله مرغان رانمیتوان در دورۀ بارداری تزریق کرد ، بهترین زمان واکسیناسین قبل از بارداریست . واکسنهای دیفتری ، کزاز، هپاتیت B ، آنفلوآنزا را در سه ماهۀ دوم و سوم میتوان تزریق کرد .
اگر در سه ماهۀ اول ( تا هفتۀ 14 ) دچار خونریزی شُدید به چند دلیل می تواند باشد ، جدا شدن قسمتی از جفت از دیوارۀ رحم یکی از دلائل آنست که می تواند منجر به سقط شود . استراحت و مصرف دارو ممکن است از سقط جلوگیری کند .حاملگی خارج از رحم و عفونت رحم از علل دیگر خونریزیست .
متفرقه
از رنگ کردن موها و لیزر موهای زائددر شش ماهه ی اول بارداری باید خودداری شود .تاتو وهاشور ابرو هم نباید انجام شود .
تولوئن ترکیبی است که در ساخت لاکهای ناخن قرار می گیرد . استنشاق این ماده توسط خانم باردار با عث ایجاد نقص درجنین هنگام رشد می شود .
مصرف فست فود ، الکل ، غذاهای فرآوری شده ، ماهیهای دریا ( بعلت داشتن جیوه ) و روزه داری مضرّ است .
از مصرف زیاد چای ، کافئین ، قهوه خودداری شود ، و از پوشیدن کفش پاشنه بلند هم خودداری شود .
مصرف ماهی آب شیرین ، سبزیجات و میوه جات ، نوشیدن آب فراوان ، مالیدن روغن نارگیل روی شکم وپستانها ، خوردن قرص فولیک اسید و حمایت عاطفی همسر( و سایر بستگان ) مفید است .
جهت اطلاع عموم هم یادآور می شویم که عدم رعایت نکات فوق درهمه ی افراد موجب : تضعیف سیستم ایمنی ، افزایش احتمال ابتلا به سرطان ، کاهش قدرت باروری ، کاهش توانائی جنسی ، افزایش احتمال ابتلا به آلزایمرو پارکینسون و بیماری ام اس ( و یا شروع زودتر آنها ) می شود .
سلامت جسم وآرامش روان نوزاد دلبندتان آرزوی ماست


آدرس مطب : اصفهان ، خ شمس آبادی ، روبروی بیمارستان سینا ، اول کوچه 32
تلفن : 32363136 - 031

روی هر یک از موضوعات زیر که بدان علاقه دارید کلیک کنید تا باز شود و مطالعه کنید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

فریده نورزهی [ 1402-07-05 ]
سلام اقای دکتر بسیار تشکر با تزریق دوم ازمایشم مثبت شد بعد ۹سال انتظار دامنم سبز شد تشکر فراوان

آرام [ 1402-07-01 ]
سلام و عرض ادب و احترام خدمت آقای دکتر،میخواستم تشکر کنم از زحمات آقای دکتر و تیم خوبشون،من هم برای بچه اول و هم برای بچه دوم پیش آقای دکتر رفتم و نتیجه گرفتم،امیدوارم خدا عمر طولانی همراه با سلامتی و تندرستی به آقای دکتر عطا کند

دلارام [ 1402-06-30 ]
باسلام خدمت دکتر ایزدی عزیز ممنون از زحماتی که برای استحکام زندگی خانواده ها یی که مشکل بچه دارشدن دارند میکشید .من برای بچه دوم اقدام کردم خوشبختانه همون بار اول با یک بارتزریق درسن ۴۱ سالگی باردارشدم انشاالله که مثل بچه اولم صحیح وسالم به دنیا بیاد ازهمه کسانیکه این مشکل و دارند میخوام که وقت و از دست ندن واقدام کنن ما ۶ سال دربه در دنبال دکترا برای درمان بودیم وهیچ فایده ای نداشت که شانسی از طریق اینترنت به اینجا رسیدم وخداروشکر یه دختر خوشکل عزیز دارم ودومی هم توراهه.

المیرا [ 1402-06-29 ]
با سلام من بعد ده سال با روش اسپرم اهدایی باردار شدم ، ممنون از آقای دکتر که با این روش دل خیلی از خانواده ها رو شاد کردند

منتظردوقلوهام [ 1402-06-21 ]
سلام اقای دکتر ، من معلمم ، سرکارمیرم . مهرماه برابار۶میخام بیام تزریق . وقتی تزریق شدم نیازه که استراحت کنم ؟ مدرسه پله هم داره ، چیکارکنم ؟ بایدمسافتی را پیاده برم . میشه یه کم راهنمایی وکمکم کنید؟ با سلام : مطلب مراقبتهای بعد از آی یو آی را مطالعه کنید .

یسنا [ 1402-06-21 ]
سلام عرض ادب خدمت دکتر ایزدی عزیز من به لطف خدا وشما برای بچه دوم آزمایشی مثبت شده خداوند عمر طولانی به شما عنایت فرماید تا دل همه زوج های جوان که مثل ما هستن خوشحال کنی

سیما [ 1402-06-19 ]
سلام و عرض ادب خدمت جناب دکتر و کادر محترم مطب بار اولم بود که تزریق کردم خدارو شکر آزمایشم مثبت بود بعد از ده سال هدیه خدای مهربون بود که به دست آقای دکتر به ما دادن بی نهایت از شما سپاسگزارم خدا ان شاالله بهتون سلامتی و عمری طولانی بده تا همیشه دل آدمای مثل ما رو شاد کنید از خانم دکتر ایزدی هم به خاطر مهربانی و صبوریشون تشکر میکنم

فاطمه صفایی [ 1402-06-12 ]
سلام خدمت آقای دکتر و خانم محترمشان و پرسنل خوش اخلاق از همه عزیزان تشکر میکنم امیدوارم خداوند بهترین نصیبتان کنه من بعد تزریق ۷ باردار شدم خدایا هزار مرتبه شکر ت

ثمین [ 1402-06-08 ]
با سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر و خانم محترمشون و پرسنل با اخلاق مطب : بعداز ۱۸ سال انتظار به لطف خدا و تلاش علمی آقای دکتر در اولین تزریق باردار شدم . اول خدا رو شاکر هستم ، بعدا از آقای دکتر تشکر میکنم که با علم و درایت باعث شادی خیلی از زوج های نابارور می شوند . انشاالله خدا صحت و سلامتی و طول عمر بهتون بده تا بتونید خانواده های بیشتری را به آرزوشون برسونید . دعای خیر ما همیشه بدرقه زندگی شما و خانواده محترمان هست .

ریحانه [ 1402-06-06 ]
سلام خدمت آقای دکتر خسته نباشید من وهمسرم مشهد زندگی می کنیم و نیازبه اسپرم اهدایی داریم میشه بفرمایید پیش کدوم دکتر بریم برای راهنماییهاوکارهای اولیه وسوال دیگه اینکه هزینه اش چقدر میشه وچه مدت باید اصفهان بمونیم . پاسخ : با سلام ، چون جواب سوالات شما در این 500 کاراکتر نمی گنجد ، بهتر است تلفنی تماس بگیرید.

فرزان [ 1402-06-05 ]
سلام اقای دکتر ممنون از تمام زحماتتون شما با این کارتون زندگی خیلی هارو نجات دادید

بدبخت [ 1402-06-04 ]
سلام خدمت آقای دکتر ،من الان هشت ساله که همه کار برای بارداری انجام دادم .هفت بار ای وی اف و سه بار انتقال جنین و الان هفت بار ای یو ای انجام دادم . همه چی خوبه و سنم حدود بیست و هشت سال . ولی همش منفی میشه ، دیگه میخوام خودکشی کنم و خلاص بشم. جواب : با سلام ، برای بررسی علت عدم بارداری دو کار باید انجام شود . لاپاروسکوپی و مراجعه به پزشک ایمونولژی

نرگس [ 1402-05-26 ]
سلام خدمت جناب دکتر و همسر مهربانشون وپرسنل عزیز من هم به لطف خدا وکمک دکتر در سومین تزریق بعد از ۱۲ سال باردار شدم .باز هم تشکر میکنم و خداروشاکرم

امیررضا [ 1402-05-26 ]
با سلام خدمت اقای دکتر ایزدی و پرسنل محترم مطب : همسر من با اولین تزریق باردار شد . ممنونم ، خدا خیرتون بده . مراقبتهای بعد از بارداری را هم رعایت میکنه که مشکلی براش پیش نیاد . سپاسگزاریم .

دلانا [ 1402-05-25 ]
سلام ضمن سلام وخدا قوت به دکتر عزیز و تشکر صمیمانه از ایشان من بار اول تزریق مثبت شدم

دلانا [ 1402-05-25 ]
سلام خسته نباشید خدمت اقای دکتر من بعد 12 سال با اولین ای یو ای مثبت شدم خواستم از آقای دکتر تشکر کنم

راحله [ 1402-05-24 ]
سلام اقای دکتر بسیار ممنونم من با دستهای پر مهر شما با اولین انتقال بعداز هشت سال باردار شدم

دلانا [ 1402-05-24 ]
سلام عرض ادب تشکر ویژه از آقای دکتر وپرسنل مهربانشون واقعا خسته نباشید میگم دل همه ما را شاد کردین

سمیه [ 1402-05-23 ]
سلام خدمت جناب آقای دکتر ایزدی و پرسنل محترمشون من با سن 42 سال و تزریق چهارم و لطف خداوند در محرم سال 1402باردار شدم

لیلا [ 1402-05-23 ]
سلام به آقای دکتر وپرسنل خوب وخوش اخلاق مطب که من وهمسرم را بعد از ده سال نا امیدی به تمام آرزو ها مون رسوندند وهر موقع بچه مون را می بینم دعا گوی شما هستم خیلی ممنونم از خدا میخوام که همیشه سالم و موفق باشید

یا مهدی [ 1402-05-07 ]
سلام خسته نباشید ،من تیر ماه تزریق داشتم و الان خدارا شکر باردارم فقط میخواستم گروه خونی اهدا کننده را بدونم؟ ممنون از زحماتتون

زهرا [ 1402-05-04 ]
سلام آقای دکتر خیلی تشکر میکنم ازتون من با بار دوم تزریق و تازه آزمایش دادم مثبت بود بتا. نتیجه گرفتم واقعا خدا خیرتون بده که دل خانواده هایی مثل ما رو شاد میکنید یه دنیا ممنون

علی [ 1402-04-24 ]
باسلام وخسته نباشید خدمت آقای دکتر ایزدی و همکاران گرامیتان. من با تزریق دوم باردار شدم .خیلی ممنونم از زحماتتون .

امید [ 1402-04-16 ]
سلام خدمت آقای دکتر و تشکر بی کران از شما و پرسنل دلسوزتون : من ۱۰ ساله در انتظار فرزند بودم و به بهترین مراکز ناباروری مراجعه کردم و نتیجه نگرفتم .تو اوج ناامیدی باسایت شما آشنا شدم و ای کاش زودتر میفهمیدم و اقدام میکردم . خدا رو شکر الان ۸ هفته است نور امید به خونمون تابیده و نمیدونم چطور ازتون تشکر کنم . واقعا ممنونم کاش همه پزشکان بتونن مثل شما به رسالت انسانیشون عمل کنن . شما پیام آور شادی به دل نومید هزارن نفر مثل من هستید . موفق و پیروز باشید و عمری جاویدان داشته باشید .

آیناز [ 1402-04-14 ]
سلام ب آقای دکتر وپرسنل مهربونشون ب لطف خداوآقای دکتر بعد ۲بارتزریق مثبت شدم واقعا ممنونم از آقای دکتر و پرسنل مهربونشون

یارضا [ 1402-04-14 ]
سلام ، بنده با اولین تزریق باردارشدم . واقعا ازتون ممنونم . دو سوال دارم . متخصص زنان گفت گروه خونم اُ منفی هست ، گروه خون همسرت چیه ؟ مات و مبهوت مونده بودم چی بگم . گفتم اطلاع ندارم . بعد یک مسئله دیگه ، اینکه من تالاسمی مینور دارم آیا اهداکننده ممکنه کم خونی از این نوع داشته باشه و بچۀ من کم خونی شدیدتر از من پیدا کنه ؟ پاسخ : با درود ، چون هیچک از اهداکنندگان اسپرم ما تالاسمی مینور ندارند نگران بیمار شدن بچه ات نباش . در مورد گروه خون اهداکننده باید بپرسی، اگر مثبت بود آمپول رگام باید بزنی

تیارا [ 1402-04-12 ]
سلام واحترام خدمت آقای دکتر ایزدی و همکاران زحمتکش سپاسگزارم من هم بعداز دوازده سال به آرزوم رسیدم خیلی خیلی ممنونم با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما

انیسا [ 1402-04-03 ]
با سلام و خدا قوت به اقای دکتر و تیم مهربون و خوش اخلاقشون الهی صد هزار بار شکرت که من هم بعد از ۴ سال انتظار در پناه لطف خدا و با کمک اقای دکتر با دومین انتقال باردار شدم الهی صد هزار بار شکر از خدا میخوام این شادی رو نصیب همه اونهایی که منتظر بچه اند بکنه الهی امین ذکر یا خالق کل شی و یا ارحم الراحمین و خواندن ایه ۲ و ۳ سوره طلاق با معنی بعد از هر نماز و همچنین ۱۰۰ تا حمد نذر مادر حضرت ابوالفضل ع حضرت ام البنین ، با توجه به معنی

معصومه [ 1402-04-03 ]
با سلام خدمت شما دکتر عزیز وهمسر گرامیتان وپرسنل محترم من با تزریق سوم باردار شدم وخیلی خوشحال هستیم که با دستان پر مهر شما رنگ زندگیمان زیبا شد انشالله همیشه سلامت وپایدار باشید .

حنا [ 1402-03-28 ]
باعرض سلام و وقت بخیر تشکر میکنم از آقای دکتر و همکاران پر تلاششون من بعد از سه بار انجام آی یو آی الان تو ماه دوم بارداری هستم .انشاالله که تمامی عزیزان به سلامتی فرزندشون رو به دنیا بیارن.

نورزهی [ 1402-03-21 ]
سلام اقای دکتر، امروز روز چهارم تزریق ام است . ایا باید استراحت کامل داشته باشم . نماز میتونم بخونم یا نه . نزدیکی میتونم داشته باشم . جواب : با سلام ، انجام کارهای منزل و نزدیکی کردن و نماز خواندن هیچ اشکالی ندارد .

مرضیه [ 1402-03-21 ]
سلام خدمت آقای دکتر من با اولین تزریق باردار شدم بعد 9سال انتظار خیلی ازشون تشکر میکنم

آیماه [ 1402-03-18 ]
سلام آقای دکتر ممنون از شما و پرسنلتون ب لطف شما بعد از چندین سال صاحب فرزند شدم خدا بهتون سلامتی بده

فندوق [ 1402-03-11 ]
با سلام ممنونم از آقای دکتر و کادر درمانشون من با دومین تزریق جواب آزمایشم مثبت شد

توسل [ 1402-03-10 ]
سلام و عرض ادب خدمت آفای دکتر و کادر مهربانشون ، من ۳۶ ساله بعد از ۸ سال ناباروری با اولین تزریق باردار شدم واین حس خوب رو برای همه کسانی که انتظار میکشند آرزو دارم واین هدیه خداوند رو مدیون آقای دکتر هستم ممنون از لطفتتون

مرضیه [ 1402-03-04 ]
سلام و عرض ادب و خداقوت به آقای دکتر و پرسنل زحمتکششون، برای بار سوم آی یو آی مثبت شدم، بعد چندین سال ناباروری ، از خداوند عمری طولانی همراه باسلامتی برای آقای دکتر خواستارم، ،

ستاره [ 1402-03-03 ]
سلام آقای دکتر من باردار هستم تشکر میکنم از زحمات شما خدا خیرتون بده

زهرا [ 1402-02-30 ]
سلام و عرض ادب وخدا قوت به آقای دکتر و پرسنل زحمتکششون من با بار دوم باردار شدم ،کمال قدر دانی وتشکر از آقای دکترایزدی رو دارم که بعد چندین سال من رو به آرزوم رسوندن از خداوند عمری طولانی همراه با سلامتی برای آقای دکتر خواستارم .پیروز و سربلند باشید .دل خانواده منو شاد کردید خدا دلتون رو شاد کنه .

محیا [ 1402-02-12 ]
با سلام خدمت آقای دکتر ایزدی و پرسنل محترم من با بار اول تزریق در کلینیک شما امروز جواب آزمایشم مثبت شد،نمیدونم واقعا چطور ازتون تشکر کنم اول لطف خدا بعد هم زحمات شما،من یکبار کلینیک شما اومدم ولی بدون اغراق میگم واقعا نحوه برخوردتون با مراجعه کننده ها فوق العاده خوبه یعنی مطمئنم همه اونجا روحیه میگیرن و قوت قلب پیدا میکنن،حداقل در مورد خودم که همین طور بود باوجود مشکل واژینیسموس که داشتم شما خیلی کمکم کردین خدا خیرتون بده،واقعا شما و تمام پرسنل اونجا فوق العاده هستین من خیلی ازتون ممنونم

بهار [ 1402-01-16 ]
سلام و عرض ادب و خداقوت به آقای دکتر و پرسنل زحمتکششون، برای بار سوم آی یو آی دیروز مثبت شدم، کمال تشکر و قدردانی رو از آقای دکتر ایزدی دارم که من رو به آرزوم رسوندن ، از خداوند عمری طولانی همراه باسلامتی برای آقای دکتر خواستارم، ، دستان شمارا میبوسم.

ریحانه [ 1402-01-10 ]
باسلام خدمت اقای دکتر ایزدی و پرسنل محترمشون بنده با انتقال دوم بار دار شدم بی نهایت سپاسگزارم.شاد و پیروز باشید.

خاطره [ 1402-01-08 ]
ممنونم از آقای دکتر بار اوله تزریق شدم دیروز آزمایش دادم مثبت بود

یا زهرا [ 1402-01-07 ]
با سلام واحترام به آقای دکتر وکادر محترمشان.من با بار اول تزریق تستم مثبت شد خیلی سپاسگذارم از خداوند متعال بعد از زحمات فراوان آقای دکتر .

زهرا [ 1401-12-28 ]
سلام به اقای دکتر و همه ی عزیزان من در کمال ناامیدی و مشکلات کیست تخمدان و فیبروم و تیروعید در سن ۳۴ سالگی دفعه ۴ ام ای یو ای تستم غافلگیر کننده مثبت شد از اقای دکتر مهربان و همکارانشون بی نهایت ممنونم و میخوام بگم سعی کنید علارغم ناامیدی حتما درمانو ادامه بدید ب امید این حس قشنگ برای همگی

یا حسین [ 1401-12-25 ]
با سلام به آقای دکتر عنایت ایزدی و خانم محترمشان و دستیارانشان بعد از سه سال با تزریق دوم باردار شدم امید و عشق به زندگیمون دادین ازخدا عمر با عزت آرزومندم شما اگه نبودید چه بلاهای به سر زندگی ما میومد خیلی ممنونم ازتون که این لبخند واقعی و به زندگی ما بخشیدین .

بینهایت [ 1401-12-24 ]
سلام وممنون از اقای دکتر وکادرمحترمش من با تزریق سوم باردار شدم نمیتونم بگم که چقدر اشک ریختیم وقتی صدای قلب فرزندمون شنیدیم فقط میتونم بگم بخاطر امیدی که به زندگیمون دادی بخاطر لبخند های از عمق جانمون ممنونم

سحر [ 1401-12-24 ]
باسلام وخسته نباشید.جناب آقای دکتروپرسنل محترم ازشماکمال نهایت تشکروقدردانی رودارم من درسومین بارمراجعه جواب آزمایشم مثبت شد.اول ازخدا،بعدشماواقعاممنونم خداخیرتون بده.

زهره [ 1401-12-24 ]
باسلام خدمت آقای دکتر و تیم مهربونشون.بنده بعد از شش سال ناباروری.31سالمه بارسوم آی یو آی باردارشدم .خیلی تشکر میکنم خدا شمارو حفظ کنه.باتشکر

فاطمممه [ 1401-12-22 ]
باسلام وخسته نباشید خدمت آقای دکتر وپرسنل محترمشان،ب یاری خداوند وزحمات آقای دکتربنده بعداز۵سال ناباروری باتزریق اول باردارشدم و۲۷سالمه.ان شاالله خداوندطول عمربابرکت ب آقای دکتر وپرسنل محترمشان دهدکه باعث شدما ب آرزوی قلبی خود برسیم.

یاعلی [ 1401-12-07 ]
سلام خدمت آقای دکتر ایزدی و همکاران من جواب آزمایشم مثبت شده ازشما تشکر میکنم که بعد از ۱۵ سال به آرزومون قلبیمون رسیدیم باتشکر فراوان از شما.

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات و سوالات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام ( مستعار یا واقعی ) :
تلفن ( اختیاری ) :
ایمیل ( اختیاری ) :
متن پیـام :