مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی
IUI ( تلقيح اسپرم شسته شده داخل رحم ) آی یو آی
تقویت تخمدانها
مراقبتهای قبل از بارداری با اسپرم اهدایی
جنین اهدایی ( 36 31 36 32 )031  جنین اهدائی اصفهان
اسپرم اهدایی ( 36 31 36 32-031 ) بارداری با اسپرم اهدایی
تعیین جنسیت 36 31 36 32-031

مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی

مواظبتهای دوران حاملگی که در فضای مجازی در دسترس خانمهای باردار می باشد عمدتا حول وحوش مصرف غذاها و ویتامینهای مفید و چگونگی برخورد با ویار و یبوست و... کدام غذاها در دوران بارداری نباید مصرف شوند می باشد . ما در این مقاله نکات دیگری که اکثر افراد نمی دانند چه تاثیری بر جنین دارد را یادآور می شویم و روشهای مقابله با آنها را توضیح می دهیم .
موبایل وتلفن
صحبت کردن با تلفن ثابت سیم دار مجاز و بدون خطراست ولی با تلفن بی سیم و تلفن همراه در سه ماهه ی اول بارداری مضّر است ، چنانچه تلفن همراه در حال شارژ شدن باشد و مکالمه کنید ضرر آن بیشتر است . مواقعی هم که موبایل روشن است ولی با آن کار نمی کنید بعلت وجود میدان مغناطیسی اطراف آن بهتر است در فاصله ی بیش از دو متری بدن قرار داده شود . واضح است که آسیبهای وارده به جنین در این موارد رابطه مستقیم با مدت زمان استفاده از آن دارد ، یعنی اگریکساعت در شبانه روز با موبایل صحبت کنید آسیبهای وارده شش برابر حالتی است که بمدت 10 دقیقه صحبت کرده باشید .
بنا برین توصیه می شود چنانچه شخصی با موبایلتان تماس گرفت و می خواهد چند دقیقه صحبت کند از او بخواهید که قطع کند و به تلفن ثابتتان زنگ بزند . زمانی که می خواهید از برنامه های موبایل ( موسیقی ، بازی ، مشاهده کلیپ ) استفاده کنید توصیه می شود آنرا در حالت پرواز ( در این حالت کسی قادر نیست به شما زنگ بزند ) قرار داده و از آن استفاده کنید .

مراقبت های بعد از بارداری
وسائل برقی دارای میدان الکتریکی
ماشین ظرفشوئی و لباسشوئی و ماکروفرو... هنگام کارکردن چون دارای میدان الکترومغناطیسی هستند برای زنان باردار خصوصا در سه ماهه اول حاملگی مضرند و زن خانه دار حامله ، حداقل 3متر فاصله را با این وسائل در حال کار باید حفظ کند . باز واضح است که هرچه مدت زمان تماس زیادتر باشد و هر چه فاصله کمتر باشد آسیب وارده به جنین بیشتر است .البته چون درب ماکروفر دارای پوشش محافظ جذب کننده ی امواج است و قسمت عمده ی امواج را جذب می کند ضرر کمتری دارد .
کامپیوتر
کار با کامپیوتر ( لپتاپ ) هم آسیبهای خاص خودش را به جنین وارد می کند. بدترین حالت آن این است که لپ تاپ روی زانوها گذاشته شود و مدّت زیاد در سه ماهه اول بارداری استفاده شود . چنانچه کارمندی هستید که ناچارید روزی چند ساعت با کامپیوتر کار کنید از حد اکثر مرخصی استحقاقی در سه ماهه اول بارداری استفاده کنید و یا از پوشش الیاف نقره ای که مخصوص خانمهای حامله بشکل شورت ساخته شده وتا بالای ناف را می پوشاند باید استفاده شود .
اکیدا توصیه می شود که در منزل فقط زمانی که با اینترنت کار دارید مودم را روشن کنید و بقیه ی اوقات خاموش باشد . اتاق استراحت خانم باردار نباید نزدیک به مودم باشد و زمانی که شخص دیگری از اینترنت کامپیوتر استفاده می کند و ناچارا مودم روشن است زن باردار منزل از مودم و لپ تاپ باید فاصله بگیرد .
تلویزیون و رادیو
تلویزیون و رادیووحتی ساعت نیزهنگام روشن بودن دارای امواج الکترومغناطیسی هستند و میزان امواج آنها نسبت مستقیم با اندازه ی آنها دارد . به این ترتیب امواج ساطع شده از تلویزیون قابل توّجّه ولی امواج مربوط به رادیو و ساعت جزئی و قابل چشم پوشی است .
حفظ فاصله ی مناسب هنگام تماشای تلویزیونهای42 اینچ 3/5 مترو تلویزیون های 52 اینچ 4/5 مترباید باشد (به ازا هر 5 اینچ افزایش سایز تلویزیون 50 سانت بیشتر باید از تلویزیون فاصله گرفت ) . مجددا یادآور می شوم که رعایت حفظ فاصله ی مناسب در سه ماهه اول بارداری ضروری تر است .

مطالب مرتبطی که باید بخوانید »»» مراقبت قبل از بارداری

برق فشار قوی
چنانچه از مجاور منزلتان برق فشارقوی عبور می کند و امکان تعویض منزل وجود ندارد ، باید در دورترین نقطه منزل ( نسبت به محل عبور برق پرفشار ) زندگی کنید طوریکه بیش از 10-20 متر با سیمهای برق فاصله داشته باشید .
ورزش
ازدویدن و ورزش متوسط وسنگین باید خودداری کنید ولی ورزشهای سبک مثل شنا و دوچرخه سواریِ تفریحی و پیاده روی نه تنها اشکالی ندارد بلکه مفید است .ورزشهای سبکِ مفید اگر باتفاق دوستان و عزیزان باشد دارای اثرات مفید بیشتری خواهد بود .واضح است که مسیردوچرخه سواری باید به دور از خطر تصادف باشد .
اتومبیل و سایر خودروها
رانندگی در شش ماه ی اول بارداری در مسیرهای کوتاه ( منزل تا محل کار ) بشرطی که با سرعت مطمئنه و رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی باشد اشکالی ندارد .
در کشورهای پیشرفته دودِ اتومبیلهای بنزینی مقداری ( 1/5 تا 2 برابر ) مضّرتر از دود خودروهای گازوئیل سوز است ولی در ایران بعلت اینکه آلاینده ها و سموم دودِ گازوئیل حدود 600 برابر گازوئیلهای خارجی است ، همه ( ومخصوصا زنهای باردار ) باید حداکثر دقت خود را بکنیم که دود خودروهای گازوئیل سوزرا استنشاق نکنیم و هر چه سریعتر از وسیله ی دود زا ( کامیون و اتوبوس ) دور شویم . .
پر واضح است که نه تنها سیگار نباید بکشید بلکه در منزل و محل کارتان شخص دیگری هم نباید سیگار بکشد . مجددا تاکید می گردد که رعایت احتیاطات فوق در سه ماهه اول بسیار ضروری تر از سه ماهه ی دوم و سوم است .
وضعیت روحی
زن حامله باید سعی کند که هر بیشتر در مجالس شادی شرکت کند ودرمهمانیها و مجالس از طرح موضوعات حزن انگیز خوداری کنند و صحبتهای شادی بخش را مطرح کنند . چنانچه ناچارید در مجلس خاکسپاری یا ترحیم بستگان شرکت کنید سعی کنید مدت کمتری آنجا باشید و اگر بتوانید ، سعی کنید درحالیکه جسمتان آنجاست فکرتان را معطوف به موضوع دیگری کنید . از کنجکاوی در دیدن صحنه های دلخراش تصادف و مشاهده ی عزیز از دست رفته در غسالخانه ، و سایر صحنه های دردناک بشدت باید پرهیز کرده و به شنیدن چگونگی آن واقعه اکتفا کنید .
متفرقه
از رنگ کردن موها و لیزر موهای زائددر شش ماهه ی اول بارداری باید خودداری شود .تاتو وهاشور ابرو هم نباید انجام شود .
تولوئن ترکیبی است که در ساخت لاکهای ناخن قرار می گیرد . استنشاق این ماده توسط خانم باردار با عث ایجاد نقص درجنین هنگام رشد می شود .
مصرف فست فود ، الکل ، غذاهای فرآوری شده ، ماهیهای دریا ( بعلت داشتن جیوه ) و روزه داری مضرّ است .
از مصرف زیاد چای ، کافئین ، قهوه خودداری شود ، و از پوشیدن کفش پاشنه بلند هم خودداری شود .
مصرف ماهی آب شیرین ، سبزیجات و میوه جات ، نوشیدن آب فراوان ، مالیدن روغن نارگیل روی شکم وپستانها ، خوردن قرص فولیک اسید و حمایت عاطفی همسر( و سایر بستگان ) مفید است .
جهت اطلاع عموم هم یادآور می شویم که عدم رعایت نکات فوق درهمه ی افراد موجب : تضعیف سیستم ایمنی ، افزایش احتمال ابتلا به سرطان ، کاهش قدرت باروری ، کاهش توانائی جنسی ، افزایش احتمال ابتلا به آلزایمرو پارکینسون و بیماری ام اس ( و یا شروع زودتر آنها ) می شود .
سلامت جسم وآرامش روان نوزاد دلبندتان آرزوی ماست


آدرس مطب : اصفهان ، خ شمس آبادی ، روبروی بیمارستان سینا ، اول کوچه 32
تلفن : 32363136 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

سمیه [ 1401-09-03 ]
با سلام وتشکر از آقای دکتر وپرسنل مهربونشون که من وشوهرم را بعد از چهارده سال به آرزومون رساندند والان پسرم دوسالش هست از خدا می خوام که همیشه سالم و تندرست باشید

رویا [ 1401-08-25 ]
باعرض سلام وادب خدمت آقای دکتروخانمش کمال تشکروقدردانی رادارم که بامشاوره به موقع چراغ خونه مابعداز۱۲سال روشن بشه ان شالله تنتون سالم وعاقبت به خیربشین دعای خیرم بدرقه راه زندگیتون آقای دکتر

حمیده [ 1401-08-23 ]
سلام خدمت آقای دکتر وهمکاران محترمشون.من برای بچه دوم آمدم خدمت شما ودفعه دوم تزریق باردارشدم والا ن هفته ۸ بارداری هستم.خیلی ممنونم

عاطفه م [ 1401-08-21 ]
سلام وخداقوت به اقای دکتروکادر محترم.من بارسوم تزریق ازمایشم مثبت شده ولی هفته ششم سونو رفتم گفتن ساک تشکیل شده ولی جنین دیده نمیشه.دکترزنان گفتن دوهفته دیگه سونو تکرار بشه.خیلی نگرانم که جنین تشکیل نشده باشه.لطفا راهنمایی کنید.سپاس . جواب : با درود ، تحت نظر پزشک زنان باشید و دستورات او را اجرا کنید . اگر خدای نکرده سقط شد نگران نباشید ، رایگان برایتان تلقیح اسپرم را تکرار می کنیم .

سارا [ 1401-08-15 ]
با سلام ممنون از آقای دکتر و کادر درمانشون،ایشاللا هر چی از خدا میخوام براشون فراهم کنه که به داد مردم میرسن،من اولین بار انتقال دادم جوابش مثبت شد ایشاللا خدا برام نگهش داره

پریا [ 1401-08-14 ]
سلام وممنون از اقای دکتر وکادرمحترمش من با اولین تزریق جواب ازمایشم مثبت شد خیلی ازتون ممنون

فاطمه [ 1401-08-12 ]
سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر وخانم دکتر وکلیه پرسنل محترم شان من بعد از دوبار حضور خدمت آقای دکتر خدایا شکر باردار هستم خیلی خیلی ازآقای دکتر متشکر هستم که باعث خوشحالی در خانواده ما شده است

یاحسبن [ 1401-08-10 ]
باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت آقادکتر وخانم محترمتون خدارو شکر ما بادومین بار باردار شدم خیلی ازتون ممنون.

نرگس [ 1401-08-05 ]
سلام و عرض ادب ب اقای دکتر ایزدی و پرسنل گرامی من بار دوم باردارشدم والان خداروشکر الان باردارهستم ـواقعا ازتون ممنونم انشالله ک صحیح و سالم دنیا بیاد و باز برای بچه دوم ب زودی اقدام میکنم. با ارزوی سلامتی و تندرستی برای اقای دکتر و خانواده محترمشون.

ارزو [ 1401-07-28 ]
سلام وخسته نباشید به اقای دکتر وپرسنل محترمشان من بعد از6بار تزریق هنوز نتیجه ای نگرفتم خیلی ناامید شدم وقتی میبینم بعضی هابار اول نتیجه میگیرندما هیچ نتیحه ای هنوز نگرفتیم لطفا یه راهنمایی به ماکنید که چکار کنیم

امین [ 1401-07-26 ]
با سلام خدمت آقای دکتر ایزدی ممنونم بابت زحماتی که برای ما کشیدید من برای فرزند دوم بعد از یکبار نتیجه مثبت گرفتم براتون آرزوی موفقیت دارم

فقط خدا [ 1401-07-14 ]
سلام خدمت آقای دکترمن بعد 4 سال با دومین تزریق باردارشدم باتشکر از آقای دکتر که شادی روبهزندگی ما برگردوندن

مریم [ 1401-07-10 ]
سلام ودرودخدمت آقای دکتر ایزدی وهمسر گرامیشان،که بایاری خدا ودستان پرخیر شما توانستیم نتیجه بگیریم سپاس فراوان.

غزل [ 1401-07-10 ]
خدا انشالله به اقای دکتر سلامتی بده . به امید خدا بعد از ۱۰ سال بار دوم پیش اقای دکتر خدا خیرشون بده جواب بارداریم مثبت شده .سپاس از لطفتون

معصومه [ 1401-07-06 ]
سلام آقای دکتر ایزدی من دو دفعه پيش شما ای یو ای کردم متاسفانه هر دو دفعه منفی شدن خیلی نا امید هستم ۳۴ ساله هر وقت میام اصفهان همه چیز خوبه نمی دونم چرا جواب نمیگیرم لطفا راهنمایی کنید، ممنون . پاسخ : با درود ، با دو بار تلقیح که نباید نومید بشید . برای چی ما بابت هفت بار پول گرفتیم ؟. چون عدۀ قابل توجهی از مراجعین کارشون به تلقیح پنجم ششم میکشه .بنابرین توکلت به خدا باشه و دستورات را درست اجرا کن و ادامه بده .

زهرا [ 1401-07-03 ]
سلام خدمت اقای دکتر وکادر محترمشان من بعد از هفت سال با تزریق دوم جواب ازمایشم مثبت شد خیلی ممنون ازتون بهترینا براتون آرزو میکنم

تنها [ 1401-07-02 ]
سلام من ۳۹ساله پنج تزریق داشتم که هر پنج تا منفی شد فقط دو تزریق برام مونده توان مالی انچنان ندارم که دوباره هزینه کنم بخاطر خدا ی فکریهم بحال ما بکنید عاجزانه خواهش میکنم. جواب :علت اینکه کمی دیر شده ، بخاطر سن نسبتا بالایتان می باشد . توکلتان بخدا باشد من هم تلاش بیشتری میکنم تا انشاالله به آرزویتان برسید .

فاطمه [ 1401-07-02 ]
سلام آقای دکترمن بعد۴دفعه تزریق باردارشدم کمال تشکروقدردانی ازشمادکتردلسوزدارم ممنونم ازلطفتون

نجمه [ 1401-06-30 ]
سلام خدمت اقای دکتر با یاری خداوند وزحمات دکتر ایزدی برای بارپنجم ای یو ای مثبت شدم کمال تشکر قدردانی از اقای دکتر وهمسرمحترمشون

فرزانه [ 1401-06-29 ]
سلام و عرض ادب و خدا قوت به آقای دکتر و کادر زحمتکششون من برا اولین بار پیش آقای دکتر آی یو آی کردم وبعد از هفده سال به یاری خداو با زحمات آقای دکتر آزمایش بارداریم مثبت شد. خدا خیرتون بده آقای دکتر.الهی عاقبت به خیر

سحر [ 1401-06-29 ]
سلام خدمت آقای دکتربه لطف خدا وکمک شما برای بار پنجم ای یو ای دیروز جواب ازمایشم مثبت شد ممنون متشکراززحمات شما

گلی [ 1401-06-28 ]
کارشون حرف نداره من با بار دوم باردارشدم

بهار [ 1401-06-27 ]
سلام و درود خدمت آقای دکترایزدی وهمسرگرامیشان،که با یاری خدا و دستان پر خیر شما دکترعزیز تونستیم نتیجه بگیریم واقعا خدا خیرتون بده سپاس بی نهایت

ریحانه [ 1401-06-24 ]
سلام خسته نباشید من برای باراول که به دکتر ایزدی مراجعه کردم به لطف خدا باردار شدم و الان ۴ماهه باردارم

قاسمی [ 1401-06-19 ]
با عرض سلام و سپاس خدمت اقای دکتر. من ب لطف خدا وزحمات آقای دکتر بعد از هفت سال نازایی باردار شدم.خداخیرتون بده اقای دکتر.ممنون

محمد [ 1401-06-14 ]
ما به علت نداشتن اسپرم به اقای دکتر ایزدی عزیز مراجعه کردیم وبا سومین ماهی که تزریق اسپرم انجام دادیم به نتیجه رسیدیم یه دنیا ممنون وانشالاه همیشه سلامت باشن با تشکر و سپاس فراوان

مرتضی [ 1401-06-09 ]
با سلام خدمت اقای دکتر و پرسنل های خوش اخلاق من بعد از چهارده سال جواب ازمایشم مثبت شد واین خوشحالی را مدیون اقای دکتر و لطف خدا هستم

م ع [ 1401-06-09 ]
باعرض سلام خدمت دکتر من برای اولین بار وواسه باراول جواب آزمایشم مثبت شدواقعا خداخیربده آقای دکترو

سحر [ 1401-06-07 ]
با سلام خدمت دکتر آقای ایزدی عزیز وافعا ممنونم از شما و خانم محترمتون با خواست خدا و تلاش شما دارم دوران بارداریمو میگذرونم ممنونم از تلاشهای شما آقای دکتر مهربون خدا بهتون سلامتی بده که به امید خدا ماهم به آرزومون رسیدیم دستتون واقعا درد نکنه از کادر درمانتونم واقعا تشکر میکنم

زهرا امیری [ 1401-05-31 ]
سلام خدمت دکتر عزیز و این کار خااپسندانه ایشان ک ما را از این زندگی بن بست و ناامید کننده نجات دادهمیشه برای ایشان وخانوادشان دعامیکنم ک بت عمری طولانی زندگی پرازخوشی داشته باشن انشالله

م ص ش [ 1401-05-31 ]
سلام ودرودتشکرویژه دارم ازجناب دکتربعداز۱۷سال من بچه دارشدم انشاالله که جناب دکترسلامت وتندرست باشند

نیکی [ 1401-05-26 ]
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر عنایت الله ایزدی به لطف خدا و زحمات آقای دکتر آزمایش بارداری مثبت شد با تشکر زنده و پایدار باشید

یاخدا [ 1401-05-25 ]
سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر و همسر گرامیتان.من و همسرم به لطف خدا و کمک شما جواب ازمایشم مثبت در اومد.از شما پزشک ارجمند تشکر و قدردانی میکنم.که بعد از ۱۶سال ما را به آرزوی قلبی مان رساندید.زنده و پایدار باشید.با تشکر فراوان

نگین [ 1401-05-15 ]
سلام خدمت اقای دکترایزدی وهمکاران محترم مطب نهایت تشکر وقدردانی را از شما دارم من با اولین ایوای برای بچه دوم باردار شدم انشاالله خداوند عمر باعزت به شما بدهد

مهربان [ 1401-05-02 ]
سلام و عرض ادب من با حمایت های آقای دکتر و همسر عزیزشان برای بار سوم باردار شدم ولی سقط شد مجدد بعد از یکبار تزریق باردار شدم والان دختر قشنگم توآغوشمه خداوند به شما عمر با عزت بده که دل خانواده هایی مثل مارو شاد میکنید

زهرا [ 1401-04-23 ]
زهرا از خوزستان با تشکر از دکتر ایزدی همسر و همه همکارانشان با بار سوم ای یو ای نتیجه گرفتم از زحمات دکتر و همکارانش کمال تشکر رو دارم

کنجد [ 1401-04-13 ]
باسلام خدمت آقای دکترایزدی وهمسرگرامی ایشان وپرسنل مهربان ایشان .به لطف خداوکمک شماتوانستیم باتزریق سوم طعم شیرین فرزند داشتن راتجربه کنیم ازشماسپاس گذارم خداوندعمرطولانی به خودتون وخانوادتون عطاکنه

آرزو از خوزستان [ 1401-04-01 ]
سلام آقای دکتر ایزدی عزیز : الهی خداوند بهترینها رو نصیبتون کنه که ما را به آرزومون رسوندید . الهی پروردگار عمر با عزت بهتون عطا فرماید . من بعد از پنج سال با تزریق سوم باردار شدم . الان سه روزه که فهمیدم حامله هستم . مدیونتون هستم ، به من و همسرم لطف بزرگی کردید . واقعا که دست خدا برای یاری ما بودید . الهی این شادی نصیب بقیۀ مراجعینتون هم بشه .

هدیه خدا [ 1401-04-01 ]
سلام آقای دکتر ایزدی عزیز خداوند بهترینها رو نصیبتون کنه و بهتون عمر با عزت عطا فرماید من بعد از ۶سال با تزریق چهارم باردار شدم الان سه روزه ک فهمیدم مدیونتون هستم تا آخر عمرم ک ب من و همسرم لطف بزرگی کردید و دست خدا برای یاری ما بودید

گیسو [ 1401-03-30 ]
سلام اقای دکتر من برای بار دوم تزریق باردارشدم در اوج ناباوری و ناامیدی ،این خوشحالی رو مدیون شما و کادر زحمتکشتان هستم تا عمر دارم دعاگویتان هستم انشاالله این حس فوق العاده نصیب همه ی اونایی که درانتظار همچین روزی هستن بشه ما بعد از حدود۵ سال طعم شیرین بچه داشتنو حس کردیم و فقط وفقط دعاگوی محبت بیکران شماییم.

گل نرجس [ 1401-03-29 ]
با عرض سلام و سپاس خدمت اقای دکتر. من ب لطف خدا وزحمات آفای دکتر بعد از پانزده سال نازایی با اولین مراجعه تست بارداری مثبت شده

مهسا [ 1401-03-23 ]
باعرض سلام خدمت آقای دکتر ایزدی وسپاس فرواران از زحمات ایشان که باعث شدن من هم بعداز ۱۴سال نازایی وچشم انتظاری حس مادرانه روتجربه کنم ،با آرزوی سلامتی برای آقای دکتروخانواده محترم

یا امام رضا ع [ 1401-03-22 ]
سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر و همسر گرامیتان.من و همسرم به لطف خدا و کمک شما بعد از دو بار تزریق جواب ازمایشم مثبت در اومد.از شما پزشک ارجمند تشکر و قدردانی میکنم.که بعد از سالها ما را به آرزوی قلبی مان رساندید.زنده و پایدار باشید.با تشکر فراوان.خرداد ۱۴۰۱ ه.ش.شهرستان کاشان

خداداد [ 1401-03-22 ]
با تشکر فراوان از آقای ایزدی و پرسنل محترم خداوند بهتون خیر بده انشاالله

ناشناس [ 1401-03-21 ]
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت دکترایزدی وهمکاران محترم امیدوارم که زیرسایه خداوندهمیشه سالم وتندرست باشید من بعداز۱۳سال ۲بار آی وی اف بدون نتیجه واقعا ناامید شدم بهم گفتن برم جنین اهدایی که موافقت نکردم خداوند کمک کرد با آدرس مطب آقای دکتر مواجه شدم ومراجعه کردم وخداوند متعال وکمک آقای دکتر وهمسرشان باتزریق اول تست بارداریم مثبت شده و۲قلو باردار هستم

نفس [ 1401-03-21 ]
با عرض سلام وخسته نباشید با تشکر از آقای دکتر من یک بار باردار شدم ولی متاسفانه به دلیل مسائلی سقط شد والان دوباره باردار هستم

نفس [ 1401-03-10 ]
با سلام و خسته نباشیدخدمت دکتر و همسر محترمشون،من امروز جواب ازمایشم برای بچه دوم مثبت شد واقعا از شما ممنونم

بهاره [ 1401-03-08 ]
عرض سلام و خسته نباشید حضور جناب آقای دکتر و همسر عزیزشون نهایت تشکر رو از ایشون دارم که بعد از ۶ سال در اولین مرحله تزریق به کمک ایشون تونستم طعم شیرین بچه دار شدن رو بچشم

سمیه [ 1401-03-08 ]
سلام و عرض ادب آقا ی دکتر نهایت قدردانی را از شما دارم چون همسرم بعد از ۷ سال به آرزوش رسید و پدر شد و ممنونم از شما بخاطر اینکه که تونستم این حس قشنگ مادر شدن را تجربه کنم . انشا الله خدا بهتون سلامتی و عمر طولانی بده .

آرامش [ 1401-02-28 ]
باعرض سلام وادب خدمت دکتر ایزدی وپرسنل محترمشان از اینکه من را به آرزوی خودم و آرامش رساندید ممنونم.

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات و سوالات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام ( مستعار یا واقعی ) :
تلفن ( اختیاری ) :
ایمیل ( اختیاری ) :
متن پیـام :