مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی
مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی
IUI ( تلقيح اسپرم شسته شده داخل رحم ) آی یو آی
تقویت تخمدانها
رحم اجاره ای
متخصص ناباروری مردان اصفهان -  علل ناباروری و آزمایشات - دکتر ایزدی
تعیین جنسیت 36 31 36 32-031

مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی

مواظبتهای دوران حاملگی که در فضای مجازی در دسترس خانمهای باردار می باشد عمدتا حول وحوش مصرف غذاها و ویتامینهای مفید و چگونگی برخورد با ویار و یبوست و... کدام غذاها در دوران بارداری نباید مصرف شوند می باشد . ما در این مقاله نکات دیگری که اکثر افراد نمی دانند چه تاثیری بر جنین دارد را یادآور می شویم و روشهای مقابله با آنها را توضیح می دهیم .
موبایل وتلفن
صحبت کردن با تلفن ثابت سیم دار مجاز و بدون خطراست ولی با تلفن بی سیم و تلفن همراه در سه ماهه ی اول بارداری مضّر است ، چنانچه تلفن همراه در حال شارژ شدن باشد و مکالمه کنید ضرر آن بیشتر است . مواقعی هم که موبایل روشن است ولی با آن کار نمی کنید بعلت وجود میدان مغناطیسی اطراف آن بهتر است در فاصله ی بیش از دو متری بدن قرار داده شود . واضح است که آسیبهای وارده به جنین در این موارد رابطه مستقیم با مدت زمان استفاده از آن دارد ، یعنی اگریکساعت در شبانه روز با موبایل صحبت کنید آسیبهای وارده شش برابر حالتی است که بمدت 10 دقیقه صحبت کرده باشید .
بنا برین توصیه می شود چنانچه شخصی با موبایلتان تماس گرفت و می خواهد چند دقیقه صحبت کند از او بخواهید که قطع کند و به تلفن ثابتتان زنگ بزند . زمانی که می خواهید از برنامه های موبایل ( موسیقی ، بازی ، مشاهده کلیپ ) استفاده کنید توصیه می شود آنرا در حالت پرواز ( در این حالت کسی قادر نیست به شما زنگ بزند ) قرار داده و از آن استفاده کنید .

مراقبت های بعد از بارداری
وسائل برقی دارای میدان الکتریکی
ماشین ظرفشوئی و لباسشوئی و ماکروفرو... هنگام کارکردن چون دارای میدان الکترومغناطیسی هستند برای زنان باردار خصوصا در سه ماهه اول حاملگی مضرند و زن خانه دار حامله ، حداقل 3متر فاصله را با این وسائل در حال کار باید حفظ کند . باز واضح است که هرچه مدت زمان تماس زیادتر باشد و هر چه فاصله کمتر باشد آسیب وارده به جنین بیشتر است .البته چون درب ماکروفر دارای پوشش محافظ جذب کننده ی امواج است و قسمت عمده ی امواج را جذب می کند ضرر کمتری دارد .
کامپیوتر
کار با کامپیوتر ( لپتاپ ) هم آسیبهای خاص خودش را به جنین وارد می کند. بدترین حالت آن این است که لپ تاپ روی زانوها گذاشته شود و مدّت زیاد در سه ماهه اول بارداری استفاده شود . چنانچه کارمندی هستید که ناچارید روزی چند ساعت با کامپیوتر کار کنید از حد اکثر مرخصی استحقاقی در سه ماهه اول بارداری استفاده کنید و یا از پوشش الیاف نقره ای که مخصوص خانمهای حامله بشکل شورت ساخته شده وتا بالای ناف را می پوشاند باید استفاده شود .
اکیدا توصیه می شود که در منزل فقط زمانی که با اینترنت کار دارید مودم را روشن کنید و بقیه ی اوقات خاموش باشد . اتاق استراحت خانم باردار نباید نزدیک به مودم باشد و زمانی که شخص دیگری از اینترنت کامپیوتر استفاده می کند و ناچارا مودم روشن است زن باردار منزل از مودم و لپ تاپ باید فاصله بگیرد .
تلویزیون و رادیو
تلویزیون و رادیووحتی ساعت نیزهنگام روشن بودن دارای امواج الکترومغناطیسی هستند و میزان امواج آنها نسبت مستقیم با اندازه ی آنها دارد . به این ترتیب امواج ساطع شده از تلویزیون قابل توّجّه ولی امواج مربوط به رادیو و ساعت جزئی و قابل چشم پوشی است .
حفظ فاصله ی مناسب هنگام تماشای تلویزیونهای42 اینچ 3/5 مترو تلویزیون های 52 اینچ 4/5 مترباید باشد (به ازا هر 5 اینچ افزایش سایز تلویزیون 50 سانت بیشتر باید از تلویزیون فاصله گرفت ) . مجددا یادآور می شوم که رعایت حفظ فاصله ی مناسب در سه ماهه اول بارداری ضروری تر است .

مطالب مرتبطی که باید بخوانید »»» مراقبت قبل از بارداری

برق فشار قوی
چنانچه از مجاور منزلتان برق فشارقوی عبور می کند و امکان تعویض منزل وجود ندارد ، باید در دورترین نقطه منزل ( نسبت به محل عبور برق پرفشار ) زندگی کنید طوریکه بیش از 10-20 متر با سیمهای برق فاصله داشته باشید .
ورزش
ازدویدن و ورزش متوسط وسنگین باید خودداری کنید ولی ورزشهای سبک مثل شنا و دوچرخه سواریِ تفریحی و پیاده روی نه تنها اشکالی ندارد بلکه مفید است .ورزشهای سبکِ مفید اگر باتفاق دوستان و عزیزان باشد دارای اثرات مفید بیشتری خواهد بود .واضح است که مسیردوچرخه سواری باید به دور از خطر تصادف باشد .
اتومبیل و سایر خودروها
رانندگی در شش ماه ی اول بارداری در مسیرهای کوتاه ( منزل تا محل کار ) بشرطی که با سرعت مطمئنه و رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی باشد اشکالی ندارد .
در کشورهای پیشرفته دودِ اتومبیلهای بنزینی مقداری ( 1/5 تا 2 برابر ) مضّرتر از دود خودروهای گازوئیل سوز است ولی در ایران بعلت اینکه آلاینده ها و سموم دودِ گازوئیل حدود 600 برابر گازوئیلهای خارجی است ، همه ( ومخصوصا زنهای باردار ) باید حداکثر دقت خود را بکنیم که دود خودروهای گازوئیل سوزرا استنشاق نکنیم و هر چه سریعتر از وسیله ی دود زا ( کامیون و اتوبوس ) دور شویم . .
پر واضح است که نه تنها سیگار نباید بکشید بلکه در منزل و محل کارتان شخص دیگری هم نباید سیگار بکشد . مجددا تاکید می گردد که رعایت احتیاطات فوق در سه ماهه اول بسیار ضروری تر از سه ماهه ی دوم و سوم است .
وضعیت روحی
زن حامله باید سعی کند که هر بیشتر در مجالس شادی شرکت کند ودرمهمانیها و مجالس از طرح موضوعات حزن انگیز خوداری کنند و صحبتهای شادی بخش را مطرح کنند . چنانچه ناچارید در مجلس خاکسپاری یا ترحیم بستگان شرکت کنید سعی کنید مدت کمتری آنجا باشید و اگر بتوانید ، سعی کنید درحالیکه جسمتان آنجاست فکرتان را معطوف به موضوع دیگری کنید . از کنجکاوی در دیدن صحنه های دلخراش تصادف و مشاهده ی عزیز از دست رفته در غسالخانه ، و سایر صحنه های دردناک بشدت باید پرهیز کرده و به شنیدن چگونگی آن واقعه اکتفا کنید .
واکسیناسیون در دوران بارداری
چون تعدادی از واکسنها را از جمله هپاتیت A وسرخچه و آبله مرغان رانمیتوان در دورۀ بارداری تزریق کرد ، بهترین زمان واکسیناسین قبل از بارداریست . واکسنهای دیفتری ، کزاز، هپاتیت B ، آنفلوآنزا را در سه ماهۀ دوم و سوم میتوان تزریق کرد .
اگر در سه ماهۀ اول ( تا هفتۀ 14 ) دچار خونریزی شُدید به چند دلیل می تواند باشد ، جدا شدن قسمتی از جفت از دیوارۀ رحم یکی از دلائل آنست که می تواند منجر به سقط شود . استراحت و مصرف دارو ممکن است از سقط جلوگیری کند .حاملگی خارج از رحم و عفونت رحم از علل دیگر خونریزیست .
متفرقه
از رنگ کردن موها و لیزر موهای زائددر شش ماهه ی اول بارداری باید خودداری شود .تاتو وهاشور ابرو هم نباید انجام شود .
تولوئن ترکیبی است که در ساخت لاکهای ناخن قرار می گیرد . استنشاق این ماده توسط خانم باردار با عث ایجاد نقص درجنین هنگام رشد می شود .
مصرف فست فود ، الکل ، غذاهای فرآوری شده ، ماهیهای دریا ( بعلت داشتن جیوه ) و روزه داری مضرّ است .
از مصرف زیاد چای ، کافئین ، قهوه خودداری شود ، و از پوشیدن کفش پاشنه بلند هم خودداری شود .
مصرف ماهی آب شیرین ، سبزیجات و میوه جات ، نوشیدن آب فراوان ، مالیدن روغن نارگیل روی شکم وپستانها ، خوردن قرص فولیک اسید و حمایت عاطفی همسر( و سایر بستگان ) مفید است .
جهت اطلاع عموم هم یادآور می شویم که عدم رعایت نکات فوق درهمه ی افراد موجب : تضعیف سیستم ایمنی ، افزایش احتمال ابتلا به سرطان ، کاهش قدرت باروری ، کاهش توانائی جنسی ، افزایش احتمال ابتلا به آلزایمرو پارکینسون و بیماری ام اس ( و یا شروع زودتر آنها ) می شود .
سلامت جسم وآرامش روان نوزاد دلبندتان آرزوی ماست


آدرس مطب : اصفهان ، خ شمس آبادی ، روبروی بیمارستان سینا ، اول کوچه 32
تلفن : 32363136 - 031

روی هر یک از موضوعات زیر که بدان علاقه دارید کلیک کنید تا باز شود و مطالعه کنید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

فندوق [ 1402-03-11 ]
با سلام ممنونم از آقای دکتر و کادر درمانشون من با دومین تزریق جواب آزمایشم مثبت شد

توسل [ 1402-03-10 ]
سلام و عرض ادب خدمت آفای دکتر و کادر مهربانشون ، من ۳۶ ساله بعد از ۸ سال ناباروری با اولین تزریق باردار شدم واین حس خوب رو برای همه کسانی که انتظار میکشند آرزو دارم واین هدیه خداوند رو مدیون آقای دکتر هستم ممنون از لطفتتون

مرضیه [ 1402-03-04 ]
سلام و عرض ادب و خداقوت به آقای دکتر و پرسنل زحمتکششون، برای بار سوم آی یو آی مثبت شدم، بعد چندین سال ناباروری ، از خداوند عمری طولانی همراه باسلامتی برای آقای دکتر خواستارم، ،

ستاره [ 1402-03-03 ]
سلام آقای دکتر من باردار هستم تشکر میکنم از زحمات شما خدا خیرتون بده

زهرا [ 1402-02-30 ]
سلام و عرض ادب وخدا قوت به آقای دکتر و پرسنل زحمتکششون من با بار دوم باردار شدم ،کمال قدر دانی وتشکر از آقای دکترایزدی رو دارم که بعد چندین سال من رو به آرزوم رسوندن از خداوند عمری طولانی همراه با سلامتی برای آقای دکتر خواستارم .پیروز و سربلند باشید .دل خانواده منو شاد کردید خدا دلتون رو شاد کنه .

بهار [ 1402-01-16 ]
سلام و عرض ادب و خداقوت به آقای دکتر و پرسنل زحمتکششون، برای بار سوم آی یو آی دیروز مثبت شدم، کمال تشکر و قدردانی رو از آقای دکتر ایزدی دارم که من رو به آرزوم رسوندن ، از خداوند عمری طولانی همراه باسلامتی برای آقای دکتر خواستارم، ، دستان شمارا میبوسم.

ریحانه [ 1402-01-10 ]
باسلام خدمت اقای دکتر ایزدی و پرسنل محترمشون بنده با انتقال دوم بار دار شدم بی نهایت سپاسگزارم.شاد و پیروز باشید.

خاطره [ 1402-01-08 ]
ممنونم از آقای دکتر بار اوله تزریق شدم دیروز آزمایش دادم مثبت بود

یا زهرا [ 1402-01-07 ]
با سلام واحترام به آقای دکتر وکادر محترمشان.من با بار اول تزریق تستم مثبت شد خیلی سپاسگذارم از خداوند متعال بعد از زحمات فراوان آقای دکتر .

زهرا [ 1401-12-28 ]
سلام به اقای دکتر و همه ی عزیزان من در کمال ناامیدی و مشکلات کیست تخمدان و فیبروم و تیروعید در سن ۳۴ سالگی دفعه ۴ ام ای یو ای تستم غافلگیر کننده مثبت شد از اقای دکتر مهربان و همکارانشون بی نهایت ممنونم و میخوام بگم سعی کنید علارغم ناامیدی حتما درمانو ادامه بدید ب امید این حس قشنگ برای همگی

یا حسین [ 1401-12-25 ]
با سلام به آقای دکتر عنایت ایزدی و خانم محترمشان و دستیارانشان بعد از سه سال با تزریق دوم باردار شدم امید و عشق به زندگیمون دادین ازخدا عمر با عزت آرزومندم شما اگه نبودید چه بلاهای به سر زندگی ما میومد خیلی ممنونم ازتون که این لبخند واقعی و به زندگی ما بخشیدین .

بینهایت [ 1401-12-24 ]
سلام وممنون از اقای دکتر وکادرمحترمش من با تزریق سوم باردار شدم نمیتونم بگم که چقدر اشک ریختیم وقتی صدای قلب فرزندمون شنیدیم فقط میتونم بگم بخاطر امیدی که به زندگیمون دادی بخاطر لبخند های از عمق جانمون ممنونم

سحر [ 1401-12-24 ]
باسلام وخسته نباشید.جناب آقای دکتروپرسنل محترم ازشماکمال نهایت تشکروقدردانی رودارم من درسومین بارمراجعه جواب آزمایشم مثبت شد.اول ازخدا،بعدشماواقعاممنونم خداخیرتون بده.

زهره [ 1401-12-24 ]
باسلام خدمت آقای دکتر و تیم مهربونشون.بنده بعد از شش سال ناباروری.31سالمه بارسوم آی یو آی باردارشدم .خیلی تشکر میکنم خدا شمارو حفظ کنه.باتشکر

فاطمممه [ 1401-12-22 ]
باسلام وخسته نباشید خدمت آقای دکتر وپرسنل محترمشان،ب یاری خداوند وزحمات آقای دکتربنده بعداز۵سال ناباروری باتزریق اول باردارشدم و۲۷سالمه.ان شاالله خداوندطول عمربابرکت ب آقای دکتر وپرسنل محترمشان دهدکه باعث شدما ب آرزوی قلبی خود برسیم.

گلی [ 1401-12-10 ]
سلام خدمت آقای دکتر و همسر مهربانشون واقعا خدا خیرتون من بعد از۵سال ناباروری پیش شما حامله شدم خیلی ممنونم از کادر خوبتون

گلی [ 1401-12-10 ]
سلام خدمت آقای دکتر و همسر مهربانشون واقعا خدا خیرتون من بعد از۵سال ناباروری پیش شما حامله شدم خیلی ممنونم از کادر خوبتون

یاعلی [ 1401-12-07 ]
سلام خدمت آقای دکتر ایزدی و همکاران من جواب آزمایشم مثبت شده ازشما تشکر میکنم که بعد از ۱۵ سال به آرزومون قلبیمون رسیدیم باتشکر فراوان از شما.

مریم [ 1401-12-02 ]
سلام خدمت اقای دکتر عزیز و پرسنلشون م ماهم بعد ده سال با کمک اقای دکتر چراغ خونمون روشن شد ان شالله خدا حفظشون کنه

فندوق [ 1401-11-24 ]
باعرض سلام خدمت اقای دکتر و پرسنل محترمشون من بعد از ۱۸ سال به لطف خدا ازمایشم مثبت شد.از زحمتات اقای دکتر کمال تشکر فراوان دارم.

احمدی [ 1401-11-19 ]
باسلام خسته نباشید.خدمت آقای ایزدی من به لطف خداوکمک شمابعدسه بارتزریق آزمایشم مثبت شدازشماسپاسگزارم که شادی روبعدده سال به خونمون اووردین خیلی خیلی ازتون ممنونم

ناز [ 1401-11-02 ]
من بار اول و دوم مثبت شدم ممنون از لطفتون

بهار [ 1401-10-10 ]
اقا دکتر ایزدی ممنون بابت آرامشی که به زندگیمون دادی

صدرا [ 1401-10-10 ]
با عرض سلام و خداقوت خدمت آقای دکتر و پرسنل محترمشون. من بعد از یازده سال در پنجمین سیکل و ششمین تزریق در اوج ناباوری جواب آزمایشم مثبت شد. واقعا ممنون و سپاسگزارم از آقای دکتر که به فکر ما زوج ها هستن و تازه کلی به ما امید میدن. ان شاالله خداوند عمر طولانی و با برکت به آقای دکتر و خانواده شون عطا کنه. مراجعین هم هیچوقت ناامید نشین ادامه بدین تا جواب بگیرین. فقط استرس رو از خودتون دور کنین. من با وجود اینکه26 ساله م بود در ششمین تزریق جواب گرفتم. خدایااااااااا شکررررررت

اسماعیلی [ 1401-10-09 ]
سلام دکتر بعد از سه مرحله تزریق ، جواب آزمایشم مثبت شد . الان از داروهایی استئوکیر و کو آنزیم کیوتن ۳۰ میلی گرم و متفورمین۵۰۰ و داروی لووکسین ۵۰ استفاده میکنم . ادامه بدم یانه؟ جواب : تحت نظر متخصص زنان باید قرار گیرید ، داروها به ایشان نشان بده و از او سوال کن .

مژده [ 1401-10-08 ]
واقعا دستتون در نکنه آقای دکتر خیلی ازتون تشکر میکنم

ستایش [ 1401-10-07 ]
ضمن۰سلام وخسته۰نباشیدخدمت اقای دکترایزدی به۰یاری خداوزحمات شمابنده با دوبارتزریق بچه دوماباردارهستم،باتشکرفراوان.

الهه [ 1401-10-05 ]
باعرض سلام واحترام خدمت اقای دکترایزدی وپرسنل محترم. مادامی که تلخی زندگی دیگران راشیرین میکنی بدان که زندگی میکنی بعد5سال نازایی بااولین بارای یوای توسط اقای دکترتست باردایم مثبت شده. پایدارباشید

هستی [ 1401-09-30 ]
سلام آقای دکتر.به نظر من شما دست خدا روی زمین هستید.من بعداز ۹سال باردار شدم و اینو مدیون شما هستم.تا عمر دارم دعا گوتون هستم.همیشه سلامت باشید.

بهار [ 1401-09-28 ]
با عرض ادب و احترام خدمت آقای دکتر و همکاران محترم .از زحمات شما سپاس گذارم که شادی و امید را به خانه ها میبخشید.دست خدا یارتان.من با تزریق اول برای بچه دوم باردار شدم.انشالله قسمت همه بیماران آقای دکتر بشه.

دنا [ 1401-09-28 ]
با عرض سلام و خدا قوت ،با کمال تشکر از اقا دکتر و پرسنل محترمتان،ممنون با کمک شما و خواسته خداوند به آرزو رسیدم

فاطمه [ 1401-09-27 ]
باسلام خدمت اقای دکتر وخانواده محترمشان وپرسنل مهربونشون بالطف خداوند بزرگ بعداز ۵سال بااولین تزریق دل ماراشاد کردند وجواب ازمایشم مثبت شد انشاالله چراغ خانه همه روشن شود بایک فرشته کوچولو بازهم تشکر میکنم از اقای دکتر.

بهار [ 1401-09-24 ]
با سلام و عرض ادب.اقای دکتر از شما بسیار سپاسگزارم . من به تازگی با دومین تزریق پیش شما باردار شدم از شما وپرسنلتون کمال تشکر دارم

فاطمه [ 1401-09-13 ]
سلام و خسته نباشید خدمت پرسنل محترم آقای دکتر ایزدی اول از خدا بعد از تلاشهای شما ممنونم از اینکه در آخرین تزریق به آرزوی خودم رسیدم

سمیه [ 1401-09-03 ]
با سلام وتشکر از آقای دکتر وپرسنل مهربونشون که من وشوهرم را بعد از چهارده سال به آرزومون رساندند والان پسرم دوسالش هست از خدا می خوام که همیشه سالم و تندرست باشید

رویا [ 1401-08-25 ]
باعرض سلام وادب خدمت آقای دکتروخانمش کمال تشکروقدردانی رادارم که بامشاوره به موقع چراغ خونه مابعداز۱۲سال روشن بشه ان شالله تنتون سالم وعاقبت به خیربشین دعای خیرم بدرقه راه زندگیتون آقای دکتر

حمیده [ 1401-08-23 ]
سلام خدمت آقای دکتر وهمکاران محترمشون.من برای بچه دوم آمدم خدمت شما ودفعه دوم تزریق باردارشدم والا ن هفته ۸ بارداری هستم.خیلی ممنونم

عاطفه م [ 1401-08-21 ]
سلام وخداقوت به اقای دکتروکادر محترم.من بارسوم تزریق ازمایشم مثبت شده ولی هفته ششم سونو رفتم گفتن ساک تشکیل شده ولی جنین دیده نمیشه.دکترزنان گفتن دوهفته دیگه سونو تکرار بشه.خیلی نگرانم که جنین تشکیل نشده باشه.لطفا راهنمایی کنید.سپاس . جواب : با درود ، تحت نظر پزشک زنان باشید و دستورات او را اجرا کنید . اگر خدای نکرده سقط شد نگران نباشید ، رایگان برایتان تلقیح اسپرم را تکرار می کنیم .

سارا [ 1401-08-15 ]
با سلام ممنون از آقای دکتر و کادر درمانشون،ایشاللا هر چی از خدا میخوام براشون فراهم کنه که به داد مردم میرسن،من اولین بار انتقال دادم جوابش مثبت شد ایشاللا خدا برام نگهش داره

پریا [ 1401-08-14 ]
سلام وممنون از اقای دکتر وکادرمحترمش من با اولین تزریق جواب ازمایشم مثبت شد خیلی ازتون ممنون

فاطمه [ 1401-08-12 ]
سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر وخانم دکتر وکلیه پرسنل محترم شان من بعد از دوبار حضور خدمت آقای دکتر خدایا شکر باردار هستم خیلی خیلی ازآقای دکتر متشکر هستم که باعث خوشحالی در خانواده ما شده است

یاحسبن [ 1401-08-10 ]
باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت آقادکتر وخانم محترمتون خدارو شکر ما بادومین بار باردار شدم خیلی ازتون ممنون.

نرگس [ 1401-08-05 ]
سلام و عرض ادب ب اقای دکتر ایزدی و پرسنل گرامی من بار دوم باردارشدم والان خداروشکر الان باردارهستم ـواقعا ازتون ممنونم انشالله ک صحیح و سالم دنیا بیاد و باز برای بچه دوم ب زودی اقدام میکنم. با ارزوی سلامتی و تندرستی برای اقای دکتر و خانواده محترمشون.

ارزو [ 1401-07-28 ]
سلام وخسته نباشید به اقای دکتر وپرسنل محترمشان من بعد از6بار تزریق هنوز نتیجه ای نگرفتم خیلی ناامید شدم وقتی میبینم بعضی هابار اول نتیجه میگیرندما هیچ نتیحه ای هنوز نگرفتیم لطفا یه راهنمایی به ماکنید که چکار کنیم

امین [ 1401-07-26 ]
با سلام خدمت آقای دکتر ایزدی ممنونم بابت زحماتی که برای ما کشیدید من برای فرزند دوم بعد از یکبار نتیجه مثبت گرفتم براتون آرزوی موفقیت دارم

فقط خدا [ 1401-07-14 ]
سلام خدمت آقای دکترمن بعد 4 سال با دومین تزریق باردارشدم باتشکر از آقای دکتر که شادی روبهزندگی ما برگردوندن

مریم [ 1401-07-10 ]
سلام ودرودخدمت آقای دکتر ایزدی وهمسر گرامیشان،که بایاری خدا ودستان پرخیر شما توانستیم نتیجه بگیریم سپاس فراوان.

غزل [ 1401-07-10 ]
خدا انشالله به اقای دکتر سلامتی بده . به امید خدا بعد از ۱۰ سال بار دوم پیش اقای دکتر خدا خیرشون بده جواب بارداریم مثبت شده .سپاس از لطفتون

معصومه [ 1401-07-06 ]
سلام آقای دکتر ایزدی من دو دفعه پيش شما ای یو ای کردم متاسفانه هر دو دفعه منفی شدن خیلی نا امید هستم ۳۴ ساله هر وقت میام اصفهان همه چیز خوبه نمی دونم چرا جواب نمیگیرم لطفا راهنمایی کنید، ممنون . پاسخ : با درود ، با دو بار تلقیح که نباید نومید بشید . برای چی ما بابت هفت بار پول گرفتیم ؟. چون عدۀ قابل توجهی از مراجعین کارشون به تلقیح پنجم ششم میکشه .بنابرین توکلت به خدا باشه و دستورات را درست اجرا کن و ادامه بده .

زهرا [ 1401-07-03 ]
سلام خدمت اقای دکتر وکادر محترمشان من بعد از هفت سال با تزریق دوم جواب ازمایشم مثبت شد خیلی ممنون ازتون بهترینا براتون آرزو میکنم

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات و سوالات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام ( مستعار یا واقعی ) :
تلفن ( اختیاری ) :
ایمیل ( اختیاری ) :
متن پیـام :